Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

I ja życzę Wam wszystkiego dobrego w tym roku i by był lepszy od poprzedniego:)

Przepraszam, że spóźniam się z tymi zdjęciami. Długa historia i nie chcę Was zanudzać. Będą jutro lub po jutrze. Codziennie myślę, że będą jutro lub dzisiaj i przez to tak zeszło pare dodatkowych dni:/ Czwartek to termin ostateczny:) Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i Panda zmieniła miejsce wylegiwania się - druga fotka. Jeszcze pare dni temu miała legowisko na ścianie na przeciwko drzwi by sobie mogła obserwować, ale teraz ma bardziej w kącie, jak widać, co może jej na dobre wyjdzie jak będzie miała więcej spokoju. I jest też już na nowym legowisku. Julian był zazdrosny o to ujęcie i tak wyszło;)

DSC_8890.JPG

DSC_8951.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas od wczoraj prawdziwa zima. U Was pewnie też:) Pandi raczej nie zwraca uwagi na śnieg. Z nowości to raczej muszę powiedzieć o jej buncie przeciwko suchej karmie. Nie tknie jej, chyba, że w misce będzie coś jeszcze - np odrobina mięsa. Wtedy opróżnia całą miskę:) Prawie z dnia na dzień zaczęła tak robić i na początku przez cały dzień nie jadła - myślałem, że jest chora. Zaczęło się to przed Świętami:)

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Maciek777 napisał:

U nas od wczoraj prawdziwa zima. U Was pewnie też:) Pandi raczej nie zwraca uwagi na śnieg. Z nowości to raczej muszę powiedzieć o jej buncie przeciwko suchej karmie. Nie tknie jej, chyba, że w misce będzie coś jeszcze - np odrobina mięsa. Wtedy opróżnia całą miskę:) Prawie z dnia na dzień zaczęła tak robić i na początku przez cały dzień nie jadła - myślałem, że jest chora. Zaczęło się to przed Świętami:)

może jej się znudziła, a może coś z zębami?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bianka0 napisał:

Jak co roku przeznaczam dla Pandorki połowę nadpłat z mojego bazarku. W tym roku to 220 zł.

Poproszę o konto do przelewu i potwierdzenie na bazarku jak wpłyną pieniądze.

https://www.facebook.com/events/127564251270981/?active_tab=discussion

ojej! jesteś kochana:) zaraz podam Ci na pw konto Maćka:) bardzo dziękuję w imieniu swoim i naszej dziewuszki:):)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2017 o 16:45, danka488 napisał:

dopisuję nowe wpłaty, za które serdecznie dziękuję: :)

26.10. br. - Paula T  10,- zł.   razem mamy  575,- zł.

02.11.br. - Olena      20,- zł.   razem mamy 595,- zł.

13.11.br. - Pucka69 20,- zł.   razem mamy 615,- zł.

13.11.br. - asiuniab 10,- zł.    razem mamy 625,- zł.

zdjęcia super!!!! Maciej ile Ona może ważyć?

wreszcie dopisuję do rozliczenia aktualne wpłaty, przepraszam, ale nie mam kiedy.Odnowiłam Pandusi ogłoszenie, ale niestety do dzisiaj zero telefonu:(

29.11.2017 r. - Paula_T    10,- zł.  na koncie mamy  635,- zł.

04.12.2017 r. - Olena        20,- zł. na koncie mamy 655,- zł.

11.12.2017 r. - asiuniab    10,- zł. na koncie mamy 665,- zł.

11.12.2017 r. - BAKUSIOWA 50,- ZŁ. na koncie mamy 715,- zł.

22.12.2017 r. - MAMA OLENY 50,- zł. na koncie mamy 765,- zł.

27,12.2017 r. - Paula_T          10,- zł.  na koncie mamy 775,- zł.

04.01.2018 r. - Olena              20,- zł. na koncie mamy 795,- zł.

04.01.2018 r. - mama Oleny   50,- zł. na koncie mamy 845,- zł.

09.01.2018 r. - BAKUSIOWA  25,- zł. na koncie mamy 870,- zł.

11.01.2018 r. - asiuniab          10,- zł. na koncie mamy 880,- zł.

15.01.2018 r. - Pucka69         20,- zł. na koncie mamy 900,- zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2018 o 12:27, bianka0 napisał:

Jak co roku przeznaczam dla Pandorki połowę nadpłat z mojego bazarku. W tym roku to 220 zł.

Poproszę o konto do przelewu i potwierdzenie na bazarku jak wpłyną pieniądze.

https://www.facebook.com/events/127564251270981/?active_tab=discussion

Bardzo dziękuję i już potwierdzam bo przed chwilą dostałem powiadomienie z banku :)

Rozliczenie:

Stan z 30 listopada 2017 r.: +984 zł

22 stycznia 2018 r.: +220 zł wpłaty od bianka0

Stan na chwilę obecną: +1204 zł

Dnia 19.01.2018 o 15:44, danka488 napisał:

Odnowiłam Pandusi ogłoszenie, ale niestety do dzisiaj zero telefonu:(

Nawet jeśli nikt jej nie adoptuje to do końca życia ma gdzie mieszkać:)

Dnia 19.01.2018 o 18:37, Olena84 napisał:

Danusiu wyróznij jej olx i gumtree albo moruska, Pandusia ma tyle kasy że spokojnie można na to przeznaczyć;)

A wtedy od razu odejmij sobie tę kwotę od kolejnego ewentualnego przelewu dla Pandi:)

 

Od Świąt mieszka z nami półroczny kot. Zaczepia wszystkich. Pandę oczywiście też:) Czy łapie ją za ogon czy za głowę, ona cierpliwie to znosi i nie ma mowy o jakiejś agresji:) Właściwie to zupełnie go ignoruje. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Maciek777 napisał:

 

Od Świąt mieszka z nami półroczny kot. Zaczepia wszystkich. Pandę oczywiście też:) Czy łapie ją za ogon czy za głowę, ona cierpliwie to znosi i nie ma mowy o jakiejś agresji:) Właściwie to zupełnie go ignoruje. 

warto o tym wspomnieć w ogłoszeniu, ja bym myślała o takim psiaku;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję:) Postarały się zwierzaki:)

Widzę, że Dogo jakieś odświeżone, nowe funkcje, nowocześniejszy wygląd i animacje:) 

U Pandy wszystko OK. Zima nie jest jej ulubioną porą roku. Wyjdzie na dwór i ani nie po minucie chce wracać do domu. Dosłownie na siknięcie. Zdarza jej się wtedy, że budzi mnie w środku nocy bo chce wyjść. Dlatego przymusowo zostaje dłużej na zewnątrz - chociaż te kilkanaście minut. Kojec otwarty to zawsze może wejść do budy, co z resztą czasem robi. Tyle, że jak wychodzimy na spacer to już zapomina o zimnie. Nie wiem właśnie czy już o tym wspomniałem wcześniej...

Z innych spraw to powoli kończy jej się karma. Wystarczy mniej więcej na 2 tygodnie. Rozejrzę się za nową...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia Monday, February 12, 2018 o 19:33, Maciek777 napisał:

Dziękuję:) Postarały się zwierzaki:)

Widzę, że Dogo jakieś odświeżone, nowe funkcje, nowocześniejszy wygląd i animacje:) 

U Pandy wszystko OK. Zima nie jest jej ulubioną porą roku. Wyjdzie na dwór i ani nie po minucie chce wracać do domu. Dosłownie na siknięcie. Zdarza jej się wtedy, że budzi mnie w środku nocy bo chce wyjść. Dlatego przymusowo zostaje dłużej na zewnątrz - chociaż te kilkanaście minut. Kojec otwarty to zawsze może wejść do budy, co z resztą czasem robi. Tyle, że jak wychodzimy na spacer to już zapomina o zimnie. Nie wiem właśnie czy już o tym wspomniałem wcześniej...

Z innych spraw to powoli kończy jej się karma. Wystarczy mniej więcej na 2 tygodnie. Rozejrzę się za nową...

jasne:) kupuj !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Karma zamówiona i w środę dostarczona:) Teraz trzeba zająć się tegorocznymi zdjęciami:)

U nas teraz mega mrozy. "Mega" jak na ostatnie zimy bo w dzień ok -5*C, a w nocy -12*C. Panda wypuszczona na zewnątrz jakoś nie chce od razu wracać. Do drzwi podchodzi po takim samym czasie jak normalnie. Twarda jest:)

Rozliczenie:

Stan z 22 stycznia: +1204 zł

21 lutego: -154 zł za karmę Opti Life

Stan na chwilę obecną: +1050 zł

DSC_8955.JPG

DSC_8957.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...