Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

[quote name='kinga_kinga7']dzięki Havanko za odwiedziny u Klusi i za chęć pomocy w ogłoszeniach! dziewczyna ma już ich trochę,ale nie zaszkodzi,bo tel ani jednego :roll::-( nikt nie chce takiej wesołej,uśmiechniętej suni ...[/QUOTE]
Tak, wiem. Przeczytałam cały wątek. Nie spodziewam się, że ktoś od razu zadzwoni, ale wiem na pewno, że trzeba suni dać szansę i ogłaszać ją. W ogłoszeniach pominę fakt, że prawie całe swoje życie spędziła w schronie. Czy mogę ogłosić ją na dolnośląskie? Czy za daleko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Tak, wiem. Przeczytałam cały wątek. Nie spodziewam się, że ktoś od razu zadzwoni, ale wiem na pewno, że trzeba suni dać szansę i ogłaszać ją. W ogłoszeniach pominę fakt, że prawie całe swoje życie spędziła w schronie. Czy mogę ogłosić ją na dolnośląskie? Czy za daleko?[/QUOTE]

oczywiście szansę trzeba jej dać,myślę,że może być jak najbardziej na dolnośląskie - może akurat ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaczęłam ogłaszać Klusię a właściwie Lusię, bo tak ją nazwałam, zeby nie pousuwali zdublowanych ogłoszeń.
To tekst:
[COLOR=#000000][B]Lekarstwo na depresję - wyjątkowa Lusia !
Zawsze uśmiechnięta, wesoła, merdająca ogonkiem, przyjazna w stosunku do innych zwierząt i ludzi - można by napisać Psi Ideał ! Aż dziw, że jeszcze nie ma swojego domu i swojego pana.
Jest taką psią terapeutką; potrafi się przytulić i słuchać, co się do niej mówi. Jakby rozumiała i współczuła, choć jej życie też do lekkich nie należy.
Jest zdrowa, wysterylizowana i zaszczepiona. Teraz czeka już tylko na swojego nowego opiekuna, który będzie sensem jej życia.
W razie potrzeby pomożemy w transporcie.
Tel. 609 118 027[/B][/COLOR][COLOR=navy]
[/COLOR][COLOR=navy]Na razie zrobiłam:
Tablicę
Gumtree
Alegratka
OLX
Morusek
Kokosy[/COLOR][COLOR=navy]
Wszystkotujest
Adin
[/COLOR]

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Zaczęłam ogłaszać Klusię a właściwie Lusię, bo tak ją nazwałam, zeby nie pousuwali zdublowanych ogłoszeń.
To tekst:
[COLOR=#000000][B]Lekarstwo na depresję - wyjątkowa Lusia !
Zawsze uśmiechnięta, wesoła, merdająca ogonkiem, przyjazna w stosunku do innych zwierząt i ludzi - można by napisać Psi Ideał ! Aż dziw, że jeszcze nie ma swojego domu i swojego pana.
Jest taką psią terapeutką; potrafi się przytulić i słuchać, co się do niej mówi. Jakby rozumiała i współczuła, choć jej życie też do lekkich nie należy.
Jest zdrowa, wysterylizowana i zaszczepiona. Teraz czeka już tylko na swojego nowego opiekuna, który będzie sensem jej życia.
W razie potrzeby pomożemy w transporcie.
Tel. 609 118 027[/B][/COLOR][COLOR=navy]
[/COLOR][COLOR=navy]Na razie zrobiłam:
Tablicę
Gumtree
Alegratka
OLX
Morusek
Kokosy[/COLOR][COLOR=navy]
Wszystkotujest
Adin
[/COLOR][/QUOTE]
super:):):) bardzo dziękujemy:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Zaczęłam ogłaszać Klusię a właściwie Lusię, bo tak ją nazwałam, zeby nie pousuwali zdublowanych ogłoszeń.
To tekst:
[COLOR=#000000][B]Lekarstwo na depresję - wyjątkowa Lusia !
Zawsze uśmiechnięta, wesoła, merdająca ogonkiem, przyjazna w stosunku do innych zwierząt i ludzi - można by napisać Psi Ideał ! Aż dziw, że jeszcze nie ma swojego domu i swojego pana.
Jest taką psią terapeutką; potrafi się przytulić i słuchać, co się do niej mówi. Jakby rozumiała i współczuła, choć jej życie też do lekkich nie należy.
Jest zdrowa, wysterylizowana i zaszczepiona. Teraz czeka już tylko na swojego nowego opiekuna, który będzie sensem jej życia.
W razie potrzeby pomożemy w transporcie.
Tel. 609 118 027[/B][/COLOR][COLOR=navy]
[/COLOR][COLOR=navy]Na razie zrobiłam:
Tablicę
Gumtree
Alegratka
OLX
Morusek
Kokosy[/COLOR][COLOR=navy]
Wszystkotujest
Adin
[/COLOR][/QUOTE]

dzięki Havanko,może twoje ogłoszenia przyniosą Klusi szczęście :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']dzięki Havanko,może twoje ogłoszenia przyniosą Klusi szczęście :) :)[/QUOTE]
Właśnie otrzymałam odpowiedź na ogłoszenie Lusi, od Marioli164, cyt. "Jestem zainteresowana". dzięki Czarnym Kwiatkom, wiem, że nie warto podejmować rozmowy z tą panią. Tak więc czekamy nadal. Wyślę jeszcze Lusię do Gazety Wyborczej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...