Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

13 godzin temu, danka488 napisał:

dziękuję za potwierdzenie:) , właśnie przelalam pieniądze na konto Macieja. Maciek jeśli masz mój nr tel. prześlij mi swój, mój nr się nie zmienił a ja nie mam poprzednio wpisanych:)  w tel. wszystko mi zginęło:(

Już pisze PW...

Pieniądze dotarły, dziękuję:) Panda to pewnie jedna z najbogatszych psów na Dogo:) 

Rozliczenie:

Stan z 29 lipca: +874 zł

13 sierpnia: +1555 zł wpłata od danka488

Stan na chwilę obecną: +2429 zł

Link to comment
Share on other sites

Żeby trochę odchudzić Pandorowy portfel, kupiłem jej karmę bo obecna skończy się za ok tydzień;) Do karmy dostała gratis worek przysmaków. Dużo większy niż paragon na zdjęciu, który jest tylko tam dodany:) A fotka z karmą zrobiona dzisiaj. Ogólnie to taka stara nuda u nas...

Rozliczenie:

Stan z 13 sierpnia: +2429 zł

16 sierpnia: -168 zł za karmę

Stan na chwilę obecną: +2261 zł

20180820_103419.jpg

20180820_103841.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

super!! dobrze, że zrobiłam przelew do Maćka, ostatnio zmieniłam na kody do banku na SMS-a , telefon mi padł zupełnie, najpierw zniknęły mi wszystkie kontakty a teraz nie mogę odbierać SMS-ów ani dzwonić byłam w serwisie i w środę mam zanieść tel. wgrają mi nowy system czyli ustawienia fabryczne:( zastanawiam się czy nie rozejrzeć się za nowym telefonem. Miał ktoś taki problem? albo wrócę do starej cegiełki:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, danka488 napisał:

super!! dobrze, że zrobiłam przelew do Maćka, ostatnio zmieniłam na kody do banku na SMS-a , telefon mi padł zupełnie, najpierw zniknęły mi wszystkie kontakty a teraz nie mogę odbierać SMS-ów ani dzwonić byłam w serwisie i w środę mam zanieść tel. wgrają mi nowy system czyli ustawienia fabryczne:( zastanawiam się czy nie rozejrzeć się za nowym telefonem. Miał ktoś taki problem? albo wrócę do starej cegiełki:)

ja miałam tak że nie wiem już kiedy, chyba w zeszłym roku nagle telefon sie wyłączył i wrócił sam do ustawień fabrycznych, kasując wszystkie 600 zdjęć, smsy, kontakty, notatki itd.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.08.2018 o 15:44, danka488 napisał:

super!! dobrze, że zrobiłam przelew do Maćka, ostatnio zmieniłam na kody do banku na SMS-a , telefon mi padł zupełnie, najpierw zniknęły mi wszystkie kontakty a teraz nie mogę odbierać SMS-ów ani dzwonić byłam w serwisie i w środę mam zanieść tel. wgrają mi nowy system czyli ustawienia fabryczne:( zastanawiam się czy nie rozejrzeć się za nowym telefonem. Miał ktoś taki problem? albo wrócę do starej cegiełki:)

Ja nigdy o takim przypadku nie słyszałem. Ja bym dał szansę temu telefonowi skoro będzie miał nowe oprogramowanie. Jeśli jest na gwarancji to nie ma sensu kupować innego tylko tego reklamować do skutku.

Link to comment
Share on other sites

Ciąg dalszy uszczuplania Pandowego portfela;) Tym razem za sobotnie zakrapianie na pasożyty. Jeszcze za miesiąc jedno zakropienie i myślę, że koniec na ten rok. Producent podaje, że daje ochronę 1 miesiąc na kleszcze i 3 miesiące na pchły.

Na początku września będzie coroczne odrobaczenie.

Rozliczenie:

Stan z 20 sierpnia: +2261 zł

25 sierpnia: -7 zł za Fiprex

Stan na chwilę obecną: +2254 zł

 

Link to comment
Share on other sites

super! ja dopiero wrociłam od swoich wnuś :) starsza miała dzisiaj usunięty trzeci migdał a ja opiekowałam się młodszą:) 8 m-cy :):) bardzo babcię wymęczyła:) śpi po 15 minut:) a miała na cały dzień 3 drzemki :) za to pięknie jadła wszystko co babcia zaserwowała:)

mam jakieś wiadomości , przepraszam, ale sprawdzę jutro:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziękuję, że tyle czekaliście. Już wracam bo miałem krucho z czasem. Jak zawsze przekładałem napisanie z dnia na dzień aż tu tygodnie się zrobiły:/

Z nowości to Panda została odrobaczona, jak zapowiadałem. Wiadomo, dwie porcje po półtora tabletki. Paragon jest na "usługę weterynaryjną" jak rok temu.

Za dobry miesiąc znowu odchudzimy jej budżet bo przyjdzie czas na szczepienie. I tu pytanie czy szczepić na sama wściekliznę czy na wszystko? 

A tak w jej życiu nic się nie zmieniło. Cieszy się złota polską jesienią:) Gdy zrobi się chłodniej to przyjdzie pora na powrót do domu, ale póki temperatura w noc nie spada poniżej 10* C to chyba jeszcze nie ma sensu. I o fotkach muszę wreszcie pomyśleć.

Rozliczenie:

Stan z 20 sierpnia: +2261 zł

5 września: -15 zł za 3 tabletki Aniprazolu

Stan na chwilę obecną: +2246 zł

Resized_20180919_202408_9538.jpeg

Resized_20180919_202420_5053.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 20.09.2018 o 17:39, danka488 napisał:

skoro są fundusze, to ja bym zaszczepiła wszystko:) fajnie, że jest spokojnie u Was:) u mnie też nudów nie ma:) jak ktoś chce to zapraszam :) 

 

Też tak myślę. Muszę sprawdzić kiedy dokładnie ma datę.

Z aktualności to Panda sypia już u mnie w domu. W dzień jest w kojcu/na podwórku. Póki jeszcze temperatura pozwala to niech korzysta:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 1.10.2018 o 20:21, danka488 napisał:

super :) a ja mam w domu bezdomną kocią rodzinkę :) 

To na pewno masz wesoło:)

Ja z tego wszystkiego zapomniałem o rozliczeniu za krople na pasożyty. I to już ostatnia porcja na ten rok. Myślę, że więcej jej się to nie przyda. Co do szczepienia to jednak ma je późno bo dopiero na koniec listopada.

Rozliczenie:

Stan z 20 września: +2246 zł

27 września: -7 zł za Fiprex

Stan na chwilę obecną: +2239 zł

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mari23 napisał:

trochę mnie nie było, z radością odwiedzam Pandusię i Was :)

Pandusia piękna, do tego z pokaźnym "posagiem"..... Maciej - nie oddawaj! ;) :)

pozdrawiam serdecznie, miło tu zajrzeć po przerwie <3

my też Cię witamy na wątku i bardzo cieszymy, że zajrzałaś do nas:):)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.10.2018 o 21:05, mari23 napisał:

Pandusia piękna, do tego z pokaźnym "posagiem"..... Maciej - nie oddawaj! ;) :)

pozdrawiam serdecznie, miło tu zajrzeć po przerwie <3

Choćbym chciał to nie mam komu;)

I ja Cię pozdrawiam:) Tez mam zaległości na Twoim wątku, ale mam ciężki miesiąc i potrzebowałbym kilku godzin na dogo:/ 

 

O i właśnie, jak piszę, że cienko u mnie z czasem i np dlatego fotek nie ma to oznacza tylko, że nie mam dodatkowego czasu na fotki, a nie, że w ogóle czasu na Pandę (i resztę zwierzaków) nie mam. Codzienne spacery są jak były i właśnie dlatego wolę by się przeszły niż tylko pozowały do zdjęć. Z drugiej strony wiem, że fotki są ważne w przypadku tymczasów i zdaję sobie sprawę, że wstawiam je zbyt rzadko:/ Na rozgrzewkę wrzucam kilka dzisiejszych zdjęć, a następne już wkrótce póki jest jesienny krajobraz, chociaż w tym tygodniu pogoda u nas głównie deszczowa z małymi przerwami na słońce...

DSC_8991.JPG

DSC_8997.JPG

DSC_9005.JPG

DSC_9007.JPG

DSC_9011.JPG

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Maciek777 napisał:

I małe wyjaśnienie: Sylwester (kot) lubi się "pobawić" Pandą gdy ona gdzieś idzie bo jak leży na swoim posłaniu to w ogóle do niej nie podchodzi. Może to kwestia braku miejsca w jej kącie:)

Pozdrawiamy i widzimy się już niedługo:)

DSC_9012.JPG

DSC_9014.JPG

DSC_9021.JPG

DSC_9030.JPG

kochana dziewczynka:) pozdrawiam Was :) mam tą kocią rodzinkę, mama jest po sterylce aborcyjnej:( , mimo. że maluchy te pierwsze są jeszcze małe:( niezbyt znosi zabieg :( a maluszki szaleją już:( moja kotka jest bardzo obrażona, psy też ciekawskie a mama - kotka bardzo się denerwuje. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2018 o 22:39, danka488 napisał:

kochana dziewczynka:) pozdrawiam Was :) mam tą kocią rodzinkę, mama jest po sterylce aborcyjnej:( , mimo. że maluchy te pierwsze są jeszcze małe:( niezbyt znosi zabieg :( a maluszki szaleją już:( moja kotka jest bardzo obrażona, psy też ciekawskie a mama - kotka bardzo się denerwuje. 

Nie wiedziałem, że koty mogą zachodzić w ciążę tak często... Zdrowia jej życzę i szybkiego dojścia do siebie. Świeżo upieczona mama to i nerwowa trochę jest;) Również pozdrawiamy!

Jeśli o Pandę chodzi to wszystko w najlepszym porządku. Nie licząc tego, że mam wrażenie, że ona z miesiąca na miesiąc coraz gorzej słyszy. Nie to żeby była zupełnie głucha, ale raczej gorzej słyszy od czasu gdy niedawno o tym pisałem. Zwłaszcza gdy śpi. Można stać nad nią i ją wołać, a ona nic, bez dotknięcia się jej nie obudzi:/

Link to comment
Share on other sites

kochana babula:) dobrze, że wszystko dobrze u Was :) ja pierwszy raz miałam tak stresującą sterylkę:( dzisiaj znowu była wetka , sączy jej się ropa, dostaje antybiotyk. Tydzień temu w sobotę miała zabieg i ciągle z Nią coś nie tak :(  tak mi Jej szkoda ! maluchy szaleją. Maciej kocia mama jedzie 4.11.br. do Wrocławia, chciałam wszystko załatwić, wykąpać Ją a tu takie kwiatki! Nawet też nie pomyślałam, że jest ponownie w ciąży, u mnie nie była na dworze. Gdyby nie wyjazd do nowego domu, pewnie poczekałabym ze sterylką, bo ona karmiła te małe, no i niestety w listopadzie miałabym jeszcze 4 maluchy:( Ponieważ była sucha, ale miała dużo pokarmu zrobił się stan zapalny i nie może z tego się wygrzebać :(  My tak się cieszyłyśmy, że przybiera , maluchy dokarmialiśmy strzykawką . Mam jednego kotka - rudzielca, który szuka dobrego domku. Jest fajny, kuwetkowy, pięknie je, jako pierwszy zaczął ale mój kot nie toleruje ani mamy ani maluchów. Pozdrawiam Was :) po 4.11. jak zostanie mi jeden chłopak nadrobię zaległości !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...