Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Dnia 16.10.2017 o 18:59, danka488 napisał:

mam jeszcze wpłaty jutro naniosę:)

mama Oleny  - 50,- zł,  razem mamy 540,- zł.

BAKUSIOWA - 25,- zł. razem mamy 565,- zł.

dopisuję nowe wpłaty, za które serdecznie dziękuję: :)

26.10. br. - Paula T  10,- zł.   razem mamy  575,- zł.

02.11.br. - Olena      20,- zł.   razem mamy 595,- zł.

13.11.br. - Pucka69 20,- zł.   razem mamy 615,- zł.

13.11.br. - asiuniab 10,- zł.    razem mamy 625,- zł.

zdjęcia super!!!! Maciej ile Ona może ważyć?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2017 o 14:26, bakusiowa napisał:

Trochę dużo:D Na szczęście od (chyba) roku utrzymuje tę samą wagę, dostając taką samą ilość suchej karmy bez względu na producenta. Lub mniej jeśli dostanie coś domowego jedzenia.

Dnia 13.11.2017 o 13:12, mari23 napisał:

 

Śliczne fotki, bo fotomodelka piękna :)

"Panda chyba trochę schudła" :) zapewne dlatego łatwiej ją sfotografować, bo  jako grubaska nie chciała zdjęć.... to tak z kobiecego punktu widzenia :) :)

mój "tymczas" Misiek prawie jak bliźniak Pandusi ;)

Dziękuję:)

Pewnie masz rację co do zdjęć:D

Muszę zajrzeć do Miśka:)

20 godzin temu, danka488 napisał:

zdjęcia super!!!! Maciej ile Ona może ważyć?

Dziękuję:) 

Nie wiem ile waży. Jeśli ktoś jest w stanie odnaleźć poprzednie wpisy (sprzed miesięcy) o wadze to właśnie tyle bo wizualnie wygląda tak samo. Ale zważę ją. 

14 godzin temu, jotpeg napisał:

świetnie Pandusia wygląda; zwłaszcza te domowe foty - cudne!!  :)

Też myślę, że urody jej nie brakuje:)

Link to comment
Share on other sites

Ja zapamiętałem, że Pandi waży jakoś 12 kg. Może dalej tak jest bo, jak pisałem, z wyglądu się nie zmieniła, ale wcześniej była ważona tylko na wadze u weta. Przed chwilą zważyłem się z nią na wadze łazienkowej i wyszło jej 10,1 kg. Nie wiem czy to prawdziwy wynik bo przecież chuda nie jest.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Maciek777 napisał:

Ja zapamiętałem, że Pandi waży jakoś 12 kg. Może dalej tak jest bo, jak pisałem, z wyglądu się nie zmieniła, ale wcześniej była ważona tylko na wadze u weta. Przed chwilą zważyłem się z nią na wadze łazienkowej i wyszło jej 10,1 kg. Nie wiem czy to prawdziwy wynik bo przecież chuda nie jest.

Maciek przestań podjadać karmę Pandzie!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2017 o 08:36, Olena84 napisał:

Maciek przestań podjadać karmę Pandzie!

Ale ona lepsza niż ludzka :/ ;)

A tak na serio to wcale nie lepsza. Kiedyś spróbowałem karmy super premium. Ostra i chemiczna. Aż dziwne, że psy to lubią :/

Dnia 15.11.2017 o 08:51, bakusiowa napisał:

10 kg to jest w sam raz. Mniej nie będzie chyba już wskazane.

Ani się o to nie staram:)

Dnia 16.11.2017 o 11:51, mari23 napisał:

panie "w pewnym wieku" niekorzystnie wyglądają zbyt chude.... bo pomarszczone :) więc za bardzo Pandusia schudnąć nam nie może ! :)

Już się chyba bardziej nie pomarszczy bo nawet teraz w tej skórze zmieściłaby dodatkowe 7 kg:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

OK, przyszła karma (z gratisową obrożą przeciwpchelną) to robię rozliczenie za nią i za szczepienie na wściekliznę. Jeszcze co do tej obroży. Czy ktoś wie jakiej jest jakości? Mogę się mylić, ale mi na najwyższą nie wygląda;) I teraz pytanie czy zostawić ją Pandzie czy przekazać na bazarek, który zrobię (najprawdopodobniej) w grudniu? 

Rozliczenie:

Stan z 09 września: +1194 zł

26 listopada: -185 zł za karmę

27 listopada: -25 zł za szczepienie

Stan na chwilę obecną: +984 zł

DSC_8764.jpg

 

DSC_8765.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Olena84 napisał:

Nie znam tej firmy. A bazarek będziesz robić - co będzie?;)

Fanty będą ;) Czyli to co mi się nie sprzedało ostatnio (100 lat temu:( ) + nowości cały czas zbierane. Kosmetyki, ciuchy, książki, gadżety - czyli to co wszyscy mają, ale trochę inne:D

A obroża jest produkcji rosyjskiej na Litwę:)

Link to comment
Share on other sites

Panda schudła w porównaniu do zdjęć z połowy listopada? Wtedy ważyła 10 kg, a dzisiaj ta sama waga pokazała 11,2 kg. Może tak się wydaje bo jest dość wyciągnięta na tym zdjęciu, co widać po cofniętych tylnych łapkach. I inaczej cień pada przy porównaniu lampy aparatu ze światłem słonecznym.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Maciek777 napisał:

Panda schudła w porównaniu do zdjęć z połowy listopada? Wtedy ważyła 10 kg, a dzisiaj ta sama waga pokazała 11,2 kg. Może tak się wydaje bo jest dość wyciągnięta na tym zdjęciu, co widać po cofniętych tylnych łapkach. I inaczej cień pada przy porównaniu lampy aparatu ze światłem słonecznym.

te fafle z przodu chyba taki efekt dają;) nadal powtarzam - Maciek nie podjadaj jej karmy!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 5.12.2017 o 09:46, danka488 napisał:

mam jakieś wpłaty, wieczorem naniosę:) super dziewczynka :)

przepraszam:( nie wyrabiam, ale od dzisiaj jestem babcią do kwadratu:):) urodziła mi się druga wnusia:):):) ważyła 3,650 ! mam u siebie starszą wnusię i nie mogę spokojnie usiąść przy komputerze. Myślę, że dopiero po świętach zrobię rozliczenie. Nie wiem czy córcia nie zjedzie do mnie na jakiś czas z dwoma panienkami :):) Jeśli nie będę mogła zajrzeć już dzisiaj życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt:) 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, danka488 napisał:

przepraszam:( nie wyrabiam, ale od dzisiaj jestem babcią do kwadratu:):) urodziła mi się druga wnusia:):):) ważyła 3,650 ! mam u siebie starszą wnusię i nie mogę spokojnie usiąść przy komputerze. Myślę, że dopiero po świętach zrobię rozliczenie. Nie wiem czy córcia nie zjedzie do mnie na jakiś czas z dwoma panienkami :):) Jeśli nie będę mogła zajrzeć już dzisiaj życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt:) 

No to gratuluję!

Mam wpłatę od mamy u siebie, przepraszam, że dopiero teraz ale babcia jest chora bardzo i mama nie myśli o niczym innym:(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, danka488 napisał:

przepraszam:( nie wyrabiam, ale od dzisiaj jestem babcią do kwadratu:):) urodziła mi się druga wnusia:):):) ważyła 3,650 ! mam u siebie starszą wnusię i nie mogę spokojnie usiąść przy komputerze. Myślę, że dopiero po świętach zrobię rozliczenie. Nie wiem czy córcia nie zjedzie do mnie na jakiś czas z dwoma panienkami :):) Jeśli nie będę mogła zajrzeć już dzisiaj życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt:) 

Moje gratulacje:)

Dziękuję za życzenia:)

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

No to gratuluję!

Mam wpłatę od mamy u siebie, przepraszam, że dopiero teraz ale babcia jest chora bardzo i mama nie myśli o niczym innym:(

Zdrowia dla babci!

U Pandy wszystko dobrze. Jest w trakcie zmiany legowiska bo do tej pory miała ten koszyk, w nim grubą gąbkę, a na niej koc. Niestety cały czas wydrapywała gąbkę. Myślałem, że to wina gąbki i położyłem jej sam koc w koszyku to go też rozdrapuje. może wije sobie gniazdo? W każdym razie znudzony sprzątaniem kawałków gąbki i poprawianiem koca zamówiłem jej nowe legowisko - jednoczęściowy materac. Powinien dojść w tym tygodniu. Świąteczne fotki Pandy będą w Święta lub za raz po nich:)

Życzę wszystkim zdrowia, spokoju i radości na Święta:)

smokymountainchristmas.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...