Jump to content
Dogomania

ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!


Sabina02

Recommended Posts

[quote name='asiuniab']kochane ciotki, a Etiopia jakiej jest wielkości, bo na zdjęciach różnie wygląda?[/QUOTE]

[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=129&Itemid=21[/URL]

W rubryce wielkość: wpisane "mały", halcia uzyskała informację że waży około 1O kg.
Nic nie przekręcilam halciu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']kochane a ja tej babulince zarezerwowałam domowy dt (100 zł miesięcznie muszę uzbierać ) i zabierałam się do zrobienia Jej wątku, bo wypatrzyłam bidę na fb, a sunia już widzę wątek ma:crazyeye: zaraz sobie przeglądnę, uffff;
tylko dt, jest w wielkopolsce także transport jeszcze trzeba zorganizować;[/QUOTE]

Jezeli byloby miejsce, to w schronisku w Orzechowcach w odleglym sektorze mieszka niewidomy Bronx. Serce boli patrzec jak obija sie o sciany boksu... Szanse na adopcje na miejscu zerowe..

Edited by MalgosMalgos
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Suniu, u Bambino będziesz miała raj. Ciotki, może by skrócić imię do Eti, bo jakoś głupio i niewygodnie wołać "Etiopio, do nogi!" Albo chociaż zmienić kraj? Np. na Ghanę? ;)[/QUOTE]

Imie trzeba calkowicie zmienic, bo to jest ochydne, ale o dopiero pozniej, bo sunia jest jeszcze w schronie i tam ja znaj tylko pod tym imieniem.

Rozmawialam z Bambino i powedziala mi ze moze kawalek podjechac po Etiopie. Tak wiec szukamy transportu na trasie RZESZOW - WROCLAW. Prosze Was, popytajcie czy kto nie bedzie jechal ta trasa.

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ja moge mu zrobic watek, tylko potrzebuje info i fotki.[/QUOTE]

Przepraszam że na wątku Etiopii ale jeśli możesz to proszę załóż wątek Bronxowi. Info i zdjęcia są na stronie schroniska [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=972&Itemid=21[/url]

ja właśnie wysłałam teksty do ogłoszeń dla niego ale mała szansa że ktoś się odezwie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']No to trzeba zaczac od wydarzenia i watka. Inaczej nic z tego. I koniecznie trzeba mu pomoc, slepy pies w schronisku to dramat![/QUOTE]

[quote name='MalgosMalgos']Nie umiem robic wydarzen na facebooku..
Czy ktoras z was moglaby zalozyc mu watek?[/QUOTE]
Na Dogomanii jest kilka wątkow psow z Orzechowiec - wszystkie opuszczone, jak choćby wątek Pixi i Dixi. Jeśli Sabina się nie obrazi wkleję tu linki z prośbą o zaglądanie.
[quote name='agata51']Suniu, u Bambino będziesz miała raj. Ciotki, może by skrócić imię do Eti, bo jakoś głupio i niewygodnie wołać "Etiopio, do nogi!" Albo chociaż zmienić kraj? Np. na Ghanę? ;)[/QUOTE]

[quote name='Sabina02']Imie trzeba calkowicie zmienic, bo to jest ochydne, ale o dopiero pozniej, bo sunia jest jeszcze w schronie i tam ja znaj tylko pod tym imieniem.

Rozmawialam z Bambino i powedziala mi ze moze kawalek podjechac po Etiopie. Tak wiec szukamy transportu na trasie RZESZOW - WROCLAW. Prosze Was, popytajcie czy kto nie bedzie jechal ta trasa.[/QUOTE]
Fajny pomysl z tym sktoceniem imienia.

Sabinko napisalam PW. Jest osoba, ktora szuka transportu z Orzechowiec na wątku transportowym. Wg niej żeby połączyć transporty trzebaby jechać nie na Wrocław, tylko na Bełchatów lub Piotrków Trybunalski. Z tych miast mogłabym odebrać pieska osobiście. Nie wiem czy taka opcja by Wam odpowiadała ?

[quote name='Sabina02']Ja moge mu zrobic watek, tylko potrzebuje info i fotki.[/QUOTE]

[quote name='asiuniab']przepraszam Was, że nie uczestniczyłam wczoraj i dziś mnie też nie będzie, ale mam ważne sprawy rodzinne;
jeśli chodzi o ślepaczka, to trzeba Mu pomóc, natomiast wiem, że Bambino na dt preferuje sunie;
kto może trzeba założyć wątek chłopakowi;[/QUOTE]

[quote name='Tianku']Przepraszam że na wątku Etiopii ale jeśli możesz to proszę załóż wątek Bronxowi. Info i zdjęcia są na stronie schroniska [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=972&Itemid=21[/URL]

ja właśnie wysłałam teksty do ogłoszeń dla niego ale mała szansa że ktoś się odezwie :-([/QUOTE]
Z tym nigdy nie wiadomo. Trzeba próbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']
Na Dogomanii jest kilka wątkow psow z Orzechowiec - wszystkie opuszczone, jak choćby wątek Pixi i Dixi. Jeśli Sabina się nie obrazi wkleję tu linki z prośbą o zaglądanie.

Sabinko napisalam PW. Jest osoba, ktora szuka transportu z Orzechowiec na wątku transportowym. Wg niej żeby połączyć transporty trzebaby jechać nie na Wrocław, tylko na Bełchatów lub Piotrków Trybunalski. Z tych miast mogłabym odebrać pieska osobiście. Nie wiem czy taka opcja by Wam odpowiadała ?
[/QUOTE]

Oczywiscie, mozesz wkleic tu linki innych orzechowskich psiakow. :) A tak nawiasem mowiac to ja caly czas oglaszam Pixi i Dixi na Tablicy, i to juz od dawna.

Co do transportu, to jak Ci pisalam na pm, Bambino mi napisala ze moze podjechac po Etiopie 150 km w tygodniu, lub 250 km w weekend. Bełchatów lub Piotrków Trybunalski to dla niej troche za daleko, ale do Łodzi to moze by pojechala, ale w weekend. Czy ta dziewczyna moglaby odebrac Spajka z Łodzi? Jesli tak, to moglibysmy szukac łączonego transportu na trasie Orzechowce - Łódź dla Spajka i Etiopii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Oczywiscie, mozesz wkleic tu linki innych orzechowskich psiakow. :) A tak nawiasem mowiac to ja caly czas oglaszam Pixi i Dixi na Tablicy, i to juz od dawna.

Co do transportu, to jak Ci pisalam na pm, Bambino mi napisala ze moze podjechac po Etiopie 150 km w tygodniu, lub 250 km w weekend. Bełchatów lub Piotrków Trybunalski to dla niej troche za daleko, ale do Łodzi to moze by pojechala, ale w weekend. Czy ta dziewczyna moglaby odebrac Spajka z Łodzi? Jesli tak, to moglibysmy szukac łączonego transportu na trasie Orzechowce - Łódź dla Spajka i Etiopii.[/QUOTE]
Nie wiedziałam, że cały czas oglaszasz Pixi i Dixi.

Wyslałam przed chwilą PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...