Jump to content
Dogomania

ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!


Sabina02

Recommended Posts

Gienie "naszą"mielecka bardzo kocham,to taka pokorna sunia,ze serce boli,ale Liderek na fotkach mnie rozwalił :)tą przebojową urodą:)Gdybym nie miała Filipa tak chorego,to pewnie bym sie wybrała Etiopie na żywo obejrzec,wtedy jak jezdziłam do Orzechowcow,głownie duze spacerowałysmy....nie zwróciłam uwagi....(:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neelith']Świetnie, że jest szansa na tańszy DT, łatwiej uzbierać na utrzymanie.
Bazarek bardzo by się przydał bo z deklaracjami wszędzie krucho.[/QUOTE]

Jeśli będzie ktoś wystawiać bazarek to proszę dać mi znać to podeślę jakieś legowiska do wystawienia

Edited by ciapuś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Jaka śliczna babunia
jeśli będzie trzeba co jakiś czas zrobię bazarek dla babuni,zawsze kilka złoty wpadnie[/QUOTE]

[quote name='Jo37']Nie powinnam wchodzić na dogo. Deklaruję 10zł miesięcznie.[/QUOTE]

Dziekujemy kochane! :loveu:


Mamy juz 90 zl! :multi: Jeszcze tylko dyszka i mamy komplet! :multi:


Mysle ze mozemy juz szukac transportu. Macie jakies pomysly? No i trzeba zaprosic na watek przyszla tymczasowa opiekunke Etiopii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']To szukamy transportu! Mamy dwie jednorazowe deklaracje, to mozemy je wykozystac na transport, a jesli nie wystarczy, to reszte doplace ja.

Asiuniab, W jakiej miejscowosci mieszka Bambino?

No, i jeszcze musimy znalesc skarbnika.[/QUOTE]

Dt za taką cene to naprawde wielka okazja, to przecież wlasciwie tylko cena karmy. Czy jednak mozemy dowiedzieć się czegoś więcej o Bambino ? Choćby tego gdzie mieszka, ile ma u siebie pieskow, czy bedą na bieżaco jakieś informacje, zdjecia z dt ? Zaglądałam na jej profil na dogo ale niewiele sie dowiedziałam (lokalizacja pomiędzy Poznaniem a Zieloną Górą) W aspekcie ostatnich afer na dogo, bardzo proszę (również Bambino) o zrozumienie mojej dociekliwości . Sunia oczywiście jak najbardziej zasługuje na to zeby wyciągnąć ją ze schroniska, szczególnie przed zimą i jestem wdzięczna Sabinie za zainteresowanie nią natomiast trzeba mieć [B]absolutną[/B] pewnośc co do miejsca gdzie ma być wyslana. Tym bardziej że to droga przez prawie całą Polskę. asiuniab, znasz bambino osobiście ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dt za taką cene to naprawde wielka okazja, to przecież wlasciwie tylko cena karmy. Czy jednak mozemy dowiedzieć się czegoś więcej o Bambino ? Choćby tego gdzie mieszka, ile ma u siebie pieskow, czy bedą na bieżaco jakieś informacje, zdjecia z dt ? Zaglądałam na jej profil na dogo ale niewiele sie dowiedziałam (lokalizacja pomiędzy Poznaniem a Zieloną Górą) W aspekcie ostatnich afer na dogo, bardzo proszę (również Bambino) o zrozumienie mojej dociekliwości . Sunia oczywiście jak najbardziej zasługuje na to zeby wyciągnąć ją ze schroniska, szczególnie przed zimą i jestem wdzięczna Sabinie za zainteresowanie nią natomiast trzeba mieć [B]absolutną[/B] pewnośc co do miejsca gdzie ma być wyslana. Tym bardziej że to droga przez prawie całą Polskę. asiuniab, znasz bambino osobiście ?[/QUOTE]

kora78 ma ,,swoje psy" walbrzyskie u Bambino
wiem ze ktos z dogo zna osobiscie i przyjezdza tam zdjecia robic tylko nicku nie pamietam mialam na pw ale dawno i juz skasowalam/opinia byla bardzo dobra:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']kora78 ma ,,swoje psy" walbrzyskie u Bambino
wiem ze ktos z dogo zna osobiscie i przyjezdza tam zdjecia robic tylko nicku nie pamietam mialam na pw ale dawno i juz skasowalam/opinia byla bardzo dobra:)[/QUOTE]
Czyli jest tam więcej pieskow ? Mam nadzieję, że dowiemy się czegoś więcej.
Powtarzam: naprawdę nie chcę nikogo urazić ani Sabiny02 ani Bambino ale ostatnie wydarzenia na dogo i nie tylko spowodowały, to ze wolę dmuchać na zimne. Zajrzyjcie choćby na wątek do ktorego link mam w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

kochane u Bambino jest obecnie miejsce, bo suczka Pepsi znalazła ds, Pepsi pochodzi z pszczyny od dziewczyn z Arkadii, obecnie też Goya u Bambino jest też z Arkadii (więc możecie na pewno do Oli lub Klaudii, albo Lobarii napisać, zadzwonić);
jeśli chodzi o znajomość osobistą, to nasza znajomość zaczęła się tu na dogo, a kontynuowana jest tel. i wiem, że jest to osoba o ogromnym sercu dla psów,;
na pewno dt nie ma nic przeciwko wizycie, choć, aby może nie nadrabiać sobie kłopotu, to z mojej wiedzy są cioteczki, które mieszkają w pobliżu (mogę to ustalić), a miejsce jest tak zapisane: między poznaniem, a zieloną górą, bo to jest wieś i jakby nie było woj. to ciężko byłoby zlokalizować akurat tę konkretną wioskę;
napiszcie czego oczekujemy względem sprawdzenia domku, co i jak, żeby zorganizować się do Świąt;
i teraz z mojej strony osobiście, w rodzinie na dniach mam teraz pogrzeb i nie wiem, jak często uda mi się tu być; w razie czego mój nr tel. 601 44 02 44;
skarbnikiem mogę być ja, rozliczam w tej chwili Roksi co jest u mestudio i Grafi u Amadorki, od razu powiem, nie lubię tego robić, nie jestem w tym dobra i rzadko zaglądam na konto, ale jak to robię to sumiennie uzupełniam;

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za podjecie sie funkcji skarbnika asiuniab. :) Jesli mozesz to prosze napisz w jakiej miejscowosci mieszka Bambino, bo trzeba szukac transportu, a jak go szukac jak nie wiadomo dokad? I czy moglabys wkleic link jakiegos watka psiaka, ktory jest lub byl u Bambino zebysmy mogly zobaczyc jak tam u niej jest?

Link to comment
Share on other sites

o tej suni pisze asiuniab,ze znalazla ds i zwolnilo sie miejsce:

[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/206438-Cola-w-DS-Pepsi-nadal-szuka-swojego-miejsca-na-%C5%9Bwiecie-Pom%C3%B3%C5%BC-og%C5%82asza%C4%87-do%C5%82%C3%B3%C5%BC-gorosik/page25"]Cola w DS. Pepsi nadal szuka swojego miejsca na świecie.Pomóż ogłaszać, dołóż gorosik[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, to jest watek Miski, ktora tak skakala u Bambino (i nie tylko) az wyskakala sobie u Niej DS.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239297-kundelkowata-Misia-zostaje-w-dt-[/url])

Mysle, ze po przeczytaniu chocby tylko ostatnich wpisow Bambino, watpliwosci sie rozwieja. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']o tej suni pisze asiuniab,ze znalazla ds i zwolnilo sie miejsce:

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/206438-Cola-w-DS-Pepsi-nadal-szuka-swojego-miejsca-na-świecie-Pomóż-ogłaszać-dołóż-gorosik/page25"]Cola w DS. Pepsi nadal szuka swojego miejsca na świecie.Pomóż ogłaszać, dołóż gorosik[/URL][/B]

[/QUOTE]
Dziękuję za link. Wczoraj wieczorem zaczęlam czytać :lol: Z tego co przeczytalam opłata za 2 sunie wynosila 250 zl bez karmy.
Tak więc wydaje mi się, ze 100 zl to chyba rownież cena bez karmy ?

[quote name='Figunia']Cioteczki, to jest watek Miski, ktora tak skakala u Bambino (i nie tylko) az wyskakala sobie u Niej DS.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239297-kundelkowata-Misia-zostaje-w-dt-[/URL])

Mysle, ze po przeczytaniu chocby tylko ostatnich wpisow Bambino, watpliwosci sie rozwieja. :lol:[/QUOTE]

Dziekuje Figuniu, też zajrzę . Powiedzcie tylko czy zwierzaki mieszkają w domu ?


Czy Bambino wie o tym, że Etiopka ma zostać jej podopieczną ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziękuję za link. Wczoraj wieczorem zaczęlam czytać :lol: Z tego co przeczytalam opłata za 2 sunie wynosila 250 zl bez karmy.
Tak więc wydaje mi się, ze 100 zl to chyba rownież cena bez karmy ?



Dziekuje Figuniu, też zajrzę . Powiedzcie tylko czy zwierzaki mieszkają w domu ?


Czy Bambino wie o tym, że Etiopka ma zostać jej podopieczną ?[/QUOTE]

Tak Bambino wie, tylko dopiero dziś rano przesłałam Jej link do wątku, ponieważ wcześniej Etiopię wysłałam Jej z linka fb, bo sunia wtedy nie miała wątku na dogo, a przynajmniej ja o tym nie wiedziałam;
jeśli chodzi o karmę, to dopytam się;
a jeśli chodzi o dom, to psiurki mieszkają w domu:)

Link to comment
Share on other sites

Witam na wątku Etiopii. Tak, oczywiście wiem, że jest rozważany mój dt dla Etiopii. Tak, psy mieszkają w domu, choć 2 duże pomieszkują sobie w sadzie ( mają tam 2 ocieplane budy) i na noc ( z wyjątkiem lata) przychodzą spać do łazienki. Reszta regularnie mieszka w domu. Z nowszych rzeczy - właśnie kończę budowę 4 kojców, żeby w ciągu dnia, kiedy jestem w pracy młodsze psy mogły być sobie na dworze, bo latać po podwórzu mogą 2-3.
Jeśli chodzi o opłaty, to były to zawsze opłaty końcowe, tzn. tylko ta opłata, a nie jeszcze + karma. Do tej opłaty dochodziły oczywiście koszty weta, ale to chyba oczywiste. Tak, że reasumując opłata ma starczyć na karmę i utrzymanie czystości koło psa.
Niedaleko mnie mieszka pyrdka i agaga21 i to ona właśnie robiła takie cudne zdjęcia, o których pisała tu na wątku beataczl.
Jakieś niedawne zdjęcia wkleję na wątek, ale już może o bardziej ludzkiej porze dnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...