Jump to content
Dogomania

Dwie kruszynki z schroniska w Chorzowie


AgusiaP

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dzwoniłam wczoraj do domku Mimi i do domku Majeczki :)

Mimi teraz Bunia, miała czyszczone ząbki.
Pani Ania mówi, że uśmiech to ona ma teraz jak gwiazda filmowa :):):) i często go prezentuje ;)
Są bardzo zadowoleni z tego, że adoptowali Bunię :):):)
Uwielbia ryżyk z gotowaną wątróbką, mięsko mielone już jej tak nie podchodzi :)
Oczywiście jest bardzo mądra, bo jak pani Ania idzie po szczotkę, żeby ją wyczesać Bunia wie co się święci i ucieka po łóżko ;)
Lubi być rozczochrana :)

U Majeczki wszystko w najlepszym porządku :):):)
Uwielbia spacery, zaprzyjaźniła się z sunią Państwa :)
Mamy się o nic nie martwić :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dzwoniłam wczoraj do domku Mimi i do domku Majeczki :)

Mimi teraz Bunia, miała czyszczone ząbki.
Pani Ania mówi, że uśmiech to ona ma teraz jak gwiazda filmowa :):):) i często go prezentuje ;)
Są bardzo zadowoleni z tego, że adoptowali Bunię :):):)
Uwielbia ryżyk z gotowaną wątróbką, mięsko mielone już jej tak nie podchodzi :)
Oczywiście jest bardzo mądra, bo jak pani Ania idzie po szczotkę, żeby ją wyczesać Bunia wie co się święci i ucieka po łóżko ;)
Lubi być rozczochrana :)

U Majeczki wszystko w najlepszym porządku :):):)
Uwielbia spacery, zaprzyjaźniła się z sunią Państwa :)
Mamy się o nic nie martwić :):):)[/QUOTE]

Ostatnio myślałam o Mimi i Majeczce, mając nadzieję, że wszystko ok.
Wspaniałe wieści, znowu ryczę ze szczęścia.

Kochani życzę wszystkim spokojnych, radosnych Świąt
[IMG]http://www.downtownpet.com/blog/uploaded_images/cat-mouse-bunny-dog-795816.jpg[/IMG]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści od Pani Beatki:

[COLOR=#000080][B][FONT=Verdana]Pani Gabrysiu. Niunieczka ma się świetnie. Oswoiła się już z odgłosami wiejskimi: ptakami, jaszczurkami, ropuchami. Straszna z niej przylepa. Ostatnio śpiąc ze mną jakimś cudem weszła w poszwę od kołdry i nie mogła wyjść. Obudziło mnie kręcenie się. Myślałam, że jest pod kołdrą i chce wyjść, ale nie mogłam jej znaleźć po ciemku. Gdy zapaliłam światło okazało się, że Niunia jest w poszwie. Była taka szczęśliwa, gdy ją wyjęłam, że przez kolejne pół godziny było lizanie po buzi. Czaruś czasami ją dyscyplinuje, gdy w lesie pobiegnie zbyt daleko. Po powrocie dostaje od niego reprymendę - szczeknięcie i kuksaniec głową. Niunia wtedy idzie posłusznie koło Czarka. Jeszcze raz pozdrawiamy świątecznie.

[/FONT][/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Najnowsze wieści od Pani Beatki:

[COLOR=#000080][B][FONT=Verdana]Pani Gabrysiu. Niunieczka ma się świetnie. Oswoiła się już z odgłosami wiejskimi: ptakami, jaszczurkami, ropuchami. Straszna z niej przylepa. Ostatnio śpiąc ze mną jakimś cudem weszła w poszwę od kołdry i nie mogła wyjść. Obudziło mnie kręcenie się. Myślałam, że jest pod kołdrą i chce wyjść, ale nie mogłam jej znaleźć po ciemku. Gdy zapaliłam światło okazało się, że Niunia jest w poszwie. Była taka szczęśliwa, gdy ją wyjęłam, że przez kolejne pół godziny było lizanie po buzi. Czaruś czasami ją dyscyplinuje, gdy w lesie pobiegnie zbyt daleko. Po powrocie dostaje od niego reprymendę - szczeknięcie i kuksaniec głową. Niunia wtedy idzie posłusznie koło Czarka. Jeszcze raz pozdrawiamy świątecznie.

[/FONT][/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]Cudnie, bardzo się cieszę:-)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam,że tu,ale proszę zajrzyjcie do naszej 6-miesięcznej suni :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252520-Azunia-zdradzona-6-miesięczna-sunia-z-amputowaną-łapką-Szukamy-najlepszego-domu[/url]

Edited by halszka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Również przepraszam, ale sprawa jest i pilna i poważna-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252614-Zagłodzona-Onka-w-Olku-Potrzebne-deklaracje-na-karmę-i-weta[/URL]

przepraszam![/QUOTE]

Madziu, nie przepraszaj!!!
Byłam już na wątku, biedna sunieczka:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...