Jump to content
Dogomania

Kupno Staffordshire Bullteriera! Pytania.


LubiePsy

Recommended Posts

Witam, za 2 lata kiedy będziemy mieć 2 pokojowe mieszkanie zamierzamy kupić psa rasy Staffordshire Bulterier. Mam parę pytań:

- Czy suczka będzie żyć w zgodzie z 3letnim(za 2 lata 5 letnim) psem kundelkiem?
- Jaką hodowlę w województwie małopolskim polecacie? Mam na oku Staff-Ka.

I to tyle, z wychowaniem nie będzie problemu, będzie to nasz 2 pies wspólny(ja byłem wychowywany wśród psów, żona miała pinczera 15 lat temu), z dzieckiem 11 letnim(za 2 lata 13 letnim) też nie będzie problemu bo staffiki kochają dzieci. Nasz teraźniejszy pies ma bardzo podobny charakter do Staffika tylko mniej cierpliwy do dzieci jest, ale również je lubi. Bardzo dziękuję z gory za odpowiedzi. Z pozostałymi niewymienionymi wyżej rzeczami nie będzie problemu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak będziecie mądrze prowadzić oba psy od przybycia młodego, i rezydent jest dobrze ułożony, a nie rozwydrzony jak dziadowski bicz ;) to nie powinno być żadnych problemów.

Staff-ka to wg mnie jedna z najlepszych hodowli w Polsce, więc jeśli odległość, ceny, planowane mioty, itd. Wam odpowiadają to jak najbardziej polecam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...