Jump to content
Dogomania

Pytanie na śniadanie 02.12.2013


Paulina87

Recommended Posts

Oglądał ktoś dzisiejsze pytanie na śniadanie? Było tam o sprawie zabicia szczeniaków poprzez uderzanie workiem z nimi o drzewo. Gościem były Eulalia, która właściwie nie miała możliwości wypowiedzenia, dostała może z 2 pytania, oraz jakaś sędzina, która wypowiadała się cały czas. Jak w ogóle mogli wziąć do programu taką osobę?
Powiedziała ona, że trzymanie dużego psa w bloku można również uznać za znęcanie się nad psem. Tak więc właściciele dogów, bokserów... jak macie nieżyczliwych sąsiadów, którzy oglądali program, życzę powodzenia ;).
Porównała topienie szczeniaków do usypiania ślepych miotów. Powiedziała, że i to i to jest uśmiercanie i każdy wybiera własne rozwiązanie, i ona pamięta za dziecka jak topiło się szczeniaki i to było normalne i nikt nic nie mówił.

Nie wiem, może to wszystko miało inaczej zabrzmieć, ale ja tak to właśnie odebrałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']
Porównała topienie szczeniaków do usypiania ślepych miotów. Powiedziała, że i to i to jest uśmiercanie i każdy wybiera własne rozwiązanie, i ona pamięta za dziecka jak topiło się szczeniaki i to było normalne i nikt nic nie mówił.

Nie wiem, może to wszystko miało inaczej zabrzmieć, ale ja tak to właśnie odebrałam.[/QUOTE]


taaa, a jej dziadek nosił onuce, dżizys, i takie panie wydają wyroki? może też więc dentysta bez znieczulenia, za jej czasów takich jak teraz nie było, a ona na starość powinna iść na żebry (patrz :Chłopi" Reymonta). Ciekawe czy za jej czasów była TV, centralne ogrzewanie itd, Droga Pani - od tego jest postęp, aby byłą też zmiana obyczajów - oby na lepsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...