Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

[I][B]Witam.[/B][/I]
[I][B]O[/B][/I]d niedawna mam 9-tygodniowego Yorka i proszę was o pomoc.
[I][B]G[/B][/I]dy byłam w sklepie zoologicznym po karmę i takie tam rzeczy pani sprzedawczyni powiedziała mi że potrzebny mi będzie [U][B]TRYMER[/B][/U].
[I][B]M[/B][/I]ożecie napisać mi co to ten [U][B]TRYMER[/B][/U] i jak się go używa ?
Pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 9 months later...

Jeśli mogę ci coś doradzić to wybierz godny zaufania salon i chodź tam raz w miesiącu. Zaopiekują się twoim psem i wierz mi - nie będzie ci potrzebne nic specjalnego bowiem w dobrym salonie twój pies dostanie wszystko co jest potrzebne. Nawet szampon czy wyposażenie niezbędne dla twego psa. Tak, wiele salonów zachowuje sie nieprzyzwoicie i swoje usługi nawet te podstawowe, które powinny być wykonane w pakiecie wyceniają niesamowicie. Tak robią ci dla których nie  liczy sie ani pies ani klient i do takiego salonu nie warto chodzić. Jak znaleźć ten dobry salon ? Po prostu pojedź, zobacz, porozmawiaj. Pytaj - masz na to prawo bowiem za to płacisz. Unikaj miejsc "tanich" typu adaptowana budka, kontener, jakis garaż czy pakamera w piwnicy. Idź tam z psem. Zauważysz w jaki sposób zachowuje się pies i personel.

 

Życzę powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...