Jump to content
Dogomania

Godny polecenia wetrynarz z Warszawy


aguchna

Recommended Posts

Czy moglibyście mi polecić sprawdzonego weterynarza z Warszawy, a konkretnie z Ursynowa? Właśnie przygarnęłam psiaka i chciałabym aby od początku był pod kontrolą jakiegoś świetnego fachowca. Dodam jeszcze, że psiakowi nic nie dolega, a ja chciałabym go jedynie zaszczepić i odrobaczyć oraz skontrolować jego ogólny stan zdrowia.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc! :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kourou Dembele razem z żoną prowadzi gabinet na Ostrobramskiej, gdzie uczęszcza do niego moja kuzynka ze swoimi 2 psami i 2 kotami - ma człowiek szczęśliwą rękę, daje sobie radę z przypadkami beznadziejnymi, a takie zwierzaki w mojej rodzinie również były ( kiedy poprzedni weci położyli na zwierzaku tzw. laskę, on sobie świetnie poradził). Również pomógł mojemu psu pokonać gronkowca - a był już w beznadziejnym stanie dzięki "fachowym" metodom leczenia konowałów w stylu "wyrwać jak najwięcej kasy" a potem zobaczymy. Facet lubi zwierzaki, czego nie da się powiedzieć o wielu wetach... z czystym sumieniem polecam Dembelego, ewentualnie dr Hułasa ( SGGW) ale nie wiem czy aktualnie nie ma innych obowiązków.

ps. żeby nie było zaskoczenia, Dembele jest czarny jak smoła :D

Link to comment
Share on other sites

:) Śmiejcie się śmiejcie, widziałam jeszcze na Grochowskiej jak babina zareagowała na widok Dembelego, który wyszedł w fartuchu do poczekalni... po prostu patrzyła na niego jak sroka w gnat i miała gębę rozdziawioną chyba z dobre 3 minuty :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

a gdzie dokladnie jest ten Dembele na Ostrobramskiej?

Bo moja psina ma jakiegos grzyba w uszach i nic nie pomaga.

vis a vis Radwaru/ Rawaru/ PIT-u jadąc w stronę Śródmieścia niedaleko przystanku autobusowego/ stacji benzynowej na Grenadierów - mały budynek, kiedyś tam był warzywniak :wink:

Link to comment
Share on other sites

vis a vis Radwaru/ Rawaru/ PIT-u jadąc w stronę Śródmieścia niedaleko przystanku autobusowego/ stacji benzynowej na Grenadierów - mały budynek, kiedyś tam był warzywniak :wink:

Taki wolnostojacy budyneczek z szyldem :Lecznica???

Jesuuu jesli to to, to jeszcze nigdy nie widzialam, zeby to bylo otwarte...moze to nie to jednak... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Mały i okratowany z wejściem z boku, tak? Jeżeli o tym samym mówimy, z tego co pamiętam lecznica działała w określonych godzinach (głównie przyjmuje żona Dembelego) ale jakich nie wiem :icon_roc:

a na dobrą sprawę to nie mam pojęcia czy jeszcze wogóle działa :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Żałujcie, że nie widzieliście jak Kourou Dembele robił zastrzyk mojej szczurzycy!

Na szczurach to on się kompletnie nie zna (w przeciwieństwie do bydła)!

Tak panikował, że pół uczelni przyszło mu się kibicować, a on rozpaczał, że sobie nie poradzi :lol: :lol: :lol:

Mam z nim zajęcia z diagnostyki.

To super facet!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A tak wracając do tematu, to choć mieszkam na Ursynowie, to jak trzeba grzeję na Tarchomin na Śreniawitów 9 do pana doktora Sierakowskiego.

Raz nie chciało mi się jechać, pies był 2 dni po szyciu poduszki, więc na zmianę opatrunku pojechałam do jakiejś lecznicy na Ursynów. No, bo tyle kilosów na zmianę opatrunku? Akurat jak tam jechaliśmy to opatrunek spadł. Pan doktor na usilną prośbę założył nowy (nie chciał zakładać, bo najlepiej goi się na świeżym powietrzu). OK.

Po następnych 2 dniach piesio okulał i to poważnie. Jedziemy znów na Ursynów (padał śnieg, było późno...). A tam młoda pani doktor zmieniła opatrunek i mówi, że goi się świetnie. A z rany sączyła się jakaś wydzielina i opuszka była spuchnięta. Ale pani dała skierowanie na prześwietlenie, bo to na pewno coś ze stawem.

Następnego dnia rano już pofatygowałam się na Tarchomin i okazało się, że to stan zapalny (widocznie jak spadł opatrunek dostał się jakiś brud). I po co robiłabym to prześwietlenie? To ja laik widziałam, że coś jest nie tak z raną.

Dlatego też już nie będę chodziła do innych lekarzy.

Link to comment
Share on other sites

A tak wracając do tematu, to choć mieszkam na Ursynowie, to jak trzeba grzeję na Tarchomin na Śreniawitów 9 do pana doktora Sierakowskiego.

O tak na Śreniawitów zawsze miła atmosfera, fachowcy rozwieją wszelkie watpliwości, personel do rany przyłóż :D Znam i korzystam

Link to comment
Share on other sites

Dięki Leni za opinię. Na Grochowskiej chodzi mi o numer około 177, pomiędzy rondem Wiatraczna a ul. Omulewską. :-? Polecasz jednego lekarza, czy wszyscy są OK na Igańskiej?

blairal, czy dobrze zajęli się twoją tchórzofretką i czy nie policzyli za to jak "za zboże"? (na Gagarina).

Link to comment
Share on other sites

ten specjalista jest naprawde wporzadku robil, wszystko dokladnie i powolutku ale nie pamietam ile sobie policzyl ale z tego co pamitam az tak tanio to tam nie jest wiem ze duzo ludzi poleca nowoursynowska ale tam jeszcze nie bylam no i poszczegolnych lekarzy od danych przypadlosci jest kilka polecanych zalezy kto i co od czego :-)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrym wetem jest dr. Irena Raczko ktora przyjmuje w piątki na Strzeleckiego, znam ją od ok. 10 lat i uratowała mojego porzedniego psiaka ktorego kupilam chorego na parwowirozę i potem od tego czasu z psiakami chodzę do niej. Moj piesio ktory nie lubi wetów jak mówię ze idziemy do cioci Irenki to aż biegnie zawsze się z tego śmieję, po prostu ją uwielbia, a jak raz byla inna dziewczyna to aż wargusie podniósł jak chciała mu dać tabl na robaki i zaczął warczeć. Dla mnie dobre jest to ze przyjmuje blisko, w sytuacjach kryzysowych mozna do niej dzwonic na komorke o kazdej porze dnia i jest b. sympatyczna.

Drugim lekarzem ktorego polecam jest dr. Kurski (ten starszy ) kardiolog ktory przyjmuje w Elwecie, jest podobno dobrym specjalistą, leczy mojego króliczka ciężko chorego na serce i kroliś mimo bardzo złych rokowań żyje i czuje sie dobrze chociaz sama dobrze o tym wiem ze jest to kwestia tygodni czy miesiecy tak poważna jest jego wada. Sama wybieram się teraz ze swoim psiakiem 8 letnim ktorego znalazlam w zeszlym roku i wydaje mi sie ze ma cos z serdusiem nie tak bo zapomniałam napisać on przede wszystkim specjalizuje się w pieskach i kotkach. Ja byłam zaskoczona miłą obsługą jak bylam z kroliciem zostałam przyjęta poza kolejką jak inny wet stwierdzil ze powinnam udać się na konsultacje kardiologiczne, ja trzymalam go przy rtg zeby sie biduś nie denerwował, przy wszystkich zabiegach bylam obecna bo wet stweirdzsil ze wtedy biduś mniej się denerwuje, odpowiedzial mi na wszystkie moje pytania, i jeszcze skonsultowalam z nim swoje niepokojące pytania odnośnie psiaka!!!!

Link to comment
Share on other sites

banjo,

Wydaje mi sie, ze gdy podasz na co jest chory Twoj pies latwiej bedzie nam polecic Ci kogos konkretnego. Zdaje sobie sprawe, ze nie jestes wetem, wiec trudno bedzie Ci dokladnie okreslic przypadlosc psiaka ale napisz nam chociaz czy to schorzenie internistyczne, okluistyczne, ortopedyczne czy jakies inne.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...