Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='mdk8']mimo , że Messi nie poszedł do domku...to podtrzymuję deklarację dla Grafiego.[/QUOTE]

[quote name='farmerka63']I ja będę wpłacała tu i tu . Nie można tak zostawić Grafiego :)[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']Ja też podtrzymuję moją deklarację dla Grafiego. Wierzę też, że Messiemu się uda i znajdzie w końcu domek :)[/QUOTE]

[quote name='rudakacha']Jak już pisałam do Malwy Grafi otrzymuje ode mnie deklarację w wys. 30 pln a Messi pozostaje bez zmian czyli 20 pln. Nie ukrywam, że trochę psuje mi to szyki deklaracyjne na przyszłość ;) ale niech tam... mam nadzieję, że niedługo Messi trafi w końcu do domu. Konto to samo dla Grafiego co dla Messiego?[/QUOTE]

[quote name='Till']mamy ręce związane, gdyby się z Messim wyjasniła sprawa to wiedzielibyśmy czy możemy Grafiego wyciągnąć[/QUOTE]

Dziękuję za deklaracje.

Zaraz policzę ile mamy zadeklarowanych wpłat stałych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moca35']witam przekazuje swoją stałą deklarację z Messiego tj. skromne 15zł na Grafiego[/QUOTE]

Dziękuję!

Choć nie wiem co powiedzieć...........bo Messiemu tez pieniążki potrzebne.....sprawa nieco się pokomplikowała, i Messi musiał wrócić do hotelu (więcej na jego wątku..............)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][U][B]Obecnie Grafi ma zadeklarowane wpłaty na 85 zł od:

[/B][/U][/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]rudakacha – 30zł,[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]mdk8 – 5 zł, [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]farmeraka63 – 30 zł,[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]gluchypies – 10 zł, [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]MALWA - 10 zł.

Czy ktoś może jeszcze coś zadeklarować dla Grafisia?


Pytam, bo chcemy mu pomóc...........



Mam dwie wpłaty na k[U]wotę 35 zł od:

[/U][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]ajw – 5 zł, 9/11, [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E][FONT="Arial"]rudakacha – 30 zł, 14/11.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Pięknie dziękuję ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]
Co do wiadomości na pw, to przez mój tydzień nieobecności uzbierało sie prawie 80 nieprzeczytanych wiadomosci.............postraam się wszystko nadrobić, może dam radę jutro........[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Zapraszam na bazarek dla Grafiego i Bafiego : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248791-Torebki-i-książki-Szybki-bazarek-dla-Grafiego-i-Bafiego-do-24-XI-2013?p=21550796#post21550796[/URL][/QUOTE]


Pięknie dziękuję, zaraz tam lecę !

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do nas !

Grafi potrzebuje poeniążków, i to pilnie, bo to co ma teraz (45 zł ) pójdzie na opłacenie podrózy z Olkusza do hoteliku (kilkadziesiąt kilometrów), a jeszcze trzeba będzie zapłacić za weta, bo Grafi ma coś z pyskiem, i trzeba go obejrzeć, a na topotrzeba pieniędzy...............niestety...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Dzień dobry, trzymam kciuki za Grafisia!!

Wczoraj zrobiłam przelew dla niego za listopad + jednorazowo.[/QUOTE]


Pięknie dziękuję !


[quote name='ania68']Z niecierpliwością czekam na wiadomość: czy Grafi już bezpieczny?[/QUOTE]

Jeszcze nic nie wiem.........................

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam po 17.00 z Till, i wiem, ze Grafi uratowany!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety przestraszony, smutny, zrezygnowany....................

Angelika widziała tam jeszcze połamanego szczeniaka, chciała go zabrać, ale nie chciano jej go oddać (dlaczego?)..........

Więcej pewnie dowiemy sie od Till....................

Czekam jeszcze na e-mail od Angeliki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Rozmawiałam po 17.00 z Till, i wiem, ze Grafi uratowany!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety przestraszony, smutny, zrezygnowany....................

Angelika widziała tam jeszcze połamanego szczeniaka, chciała go zabrać, ale nie chciano jej go oddać (dlaczego?)..........

Więcej pewnie dowiemy sie od Till....................

Czekam jeszcze na e-mail od Angeliki.[/QUOTE]

Można się cieszyć że Grafi bezpieczny i płakać, jak ten szczeniak musi cierpieć skoro połamany :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

pierwsza skromna fotka Grafiego :) tuż po opuszczeniu klatki

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img202/2761/2xvd.jpg[/IMG]

taki chudziutki, jak nie on, jutro lub raczej w czwartek będzie więcej zdjęć. Jutro jest kastracja Bafiego i może Angelika nie mieć czasu na sesję zdjęciową. Wagowo taki 22 kg. Jak dobrze, że jest już bezpieczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...