Jump to content
Dogomania

gdzie sterylizować? Kogo polecacie w Krakowie i Wieliczce?


jalola

Recommended Posts

Jestem przed sterylizacja suczki i mam wielki problem bo nie wiem gdzie to zrobić. Powiem szczerze że korzystałam z usług wielu przychodni, ale nigdzie nie byłam do konca zadowolona.

Zastanawiałam się nad lek.wet.Przygórzewskim z przychodni DR Hau (ul.Mała Góra,Kraków) - czy ktoś leczy tam swoje zwierzaki/robił sterylizację??

Z Wieliczki myślalam o przychodni z ul.Warzyckiej - Walosik i Pankiewicz.

Chciałabym poznać Wasze opinie!!

Link to comment
Share on other sites

Kraków -polecam Amicus przy Bialoprądnickiej. Dr Ficek sterylizowal mi trzy koty ( metoda haczykowa-dwa szwy i kot nie wie nawet co się wydarzyło), sukę mojej mamy, sterylizowal też moją dziewczynę (suka dużej rasy), perfekcyjnie wykonał też sterylizację podczas cesarskiego cięcia suczki sąsiadów- (mezalians małego z dużym...)przy czym jedno szczenię udało sie uratować:) Ma doświadczenie, pewną rękę i jest przemiłym,cierpliwym człowiekiem:) Polecam jesli chodzi o sterylkę z zamkniętymi oczami:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przecież Kraków ma świetnie rozwiniętą komunikację miejską (chyba ze twoja sunia to np bernardyn..wtedy może być kłopot z przewiezieniem psa tramwajem)..A i bilety nie należą do najdroższych(i chyba nadal psy jeżdżą za darmo:) ). Tą klinikę co Owcaa też polecam,akurat tam mi kiedyś otwierano ponownie sukę po sterylce. Wszystko super i anielska cierpliwość do włascicieli :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jalola pisała o Wieliczce – tez się chętnie dołączę, bo mój bernardyn jest czestym gościem w Aba Vet – pies przyzwyczajony, wizyt się nie boi. dr Olaf Wojtaszek wykastrował go jakies pół roku temu i wszystko poszło bardzo sprawnie. Pies jest zdrowy i problem mam już z głowy, nie chce przyczyniać się do bezmyślnego wzrostu populacji bezdomniaków :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...