Jump to content
Dogomania

Problem z mokrym psem


magmak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Polecam kupić specjalny "szlafrok" dla psa. Moje psy mają takie: [URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,16955617,furminator,fur,dry,szlafrok,kpielowy,dla,szczeniakow,i,malutkich,psow.html[/URL]

Są w różnych rozmiarach. Może nie najtańsze, ale się sprawdzają i mój spokój jest tego wart, żeby mi po ścianach psiaki nie trzepały wodą.

Wydaje mi się, że jest to naturalny odruch psa, żeby się "wytrzepać" i wysuszyć i mi byłoby szkoda go trzymać "pod komendą" w legowisku ;). Poza tym taki szlafrok wchłania wodę i pies szybciej schnie.

Link to comment
Share on other sites

możliwe. chociaż u mnie pies nie lata po całym domu, nie biega mokry i nie trzepie się po kątach, a mimo to jest szczęśliwy i krzywda mu się nie dzieje. ot po prostu nie chce mi się prać co chwila dywanu, który chcąc nie chcąc przesiąknie zapachem mokrego psa i smrodek rozniesie się po całym domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

To szaleństwo ma Swój urok :)
U mnie mała zawsze po kapieli, spacerze (mokrym) tarza się na dywanie, kanapie, ociera się o ciuchy mimo tego, że jest powycierana :D

W sumie...nawet jak zje, wypije i pomoczy Sobie pyszczek to wyciera go w długowłosy dywan w salonie bo nie dosięga językiem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja też nigdy nie znalazłam na to sposobu. Staram się zawsze zamykać psa w jednym pomieszczeniu żeby nie zamoczył mi całego mieszkania.. Jak się troche uspokoi próbuje wycierać go ręcznikiem, ale rzadko udaje mi się go dłużej wycierać niż kilka sekund :) Wariat nie pies no, a kąpaćsię trzeba!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nie wyeliminujesz tego ???? psy tak maja, pozbawisz ich "swojego" zapachu i chcą go z powrotem ???? ja moje wycieram, susze a i tak lecą do pokoju i zaczyna sie harlem shake, latają takie dwie bomby po pokoju, potrącając wszystko po drodze ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...