Jump to content
Dogomania
aganiechaa

Polowania na koty. Masakra jacy popaprańcy!

Recommended Posts

Zapraszam na stronę i przeczytania porad kynologicznych tego szaleńca:angryy: artykuł zamieszczony na stronie był wcześniej publikowany! [URL]http://www.ciupis.pl/porady/pk11/pk11.htm[/URL]

i cytuję (z [url]www.facebook.com/pages/Ludzie-Przeciw-Myśliwym/325356154277382[/url])

:"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]MYŚLIWI ZABIJAJĄ KOTY !!! UDOSTĘPNIAJCIE TO ! NIECH CAŁA POLSKA SIĘ DOWIE !!![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]POLSCY MYŚLIWI SZKOLĄ SWOJE PSY DO POLOWAŃ MORDUJĄC KOTY DOMOWE NA ULICACH !!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]OTO DOWODY : [/FONT][/COLOR]

MYŚLIWI ZABIJAJĄ KOTY !!! UDOSTĘPNIAJCIE TO ! NIECH CAŁA POLSKA SIĘ DOWIE !!!

POLSCY MYŚLIWI SZKOLĄ SWOJE PSY DO POLOWAŃ MORDUJĄC KOTY DOMOWE NA ULICACH !!!!
OTO DOWODY :

wiadomość nr 73516
Autor: Smuga
Data: 24-01-10 14:00
Wydaje mi się, że jakiś terrier będzie najlepszy. Może foxterier- na ulicy u mnie żaden kot nie został, jak nie było mojej foxterierki to było chyba ze 4. Niespodziewanie zniknęły Dla właściciela bardzo miłe psiaki

Autor: sanczopanda
Data: 24-01-10 13:55

Koledzy,

w moim obwodzie walczymy z ze zdziczałymi kotami, które są dokarmiane przez nieodpowiedzialnych ludzi.

Poradźcie jaką rasę psa kupić z myślą właśnie o tych kotkach?
Chodzi o podjazd (głównie saniami).
Pies puszczany z sań ma za zadanie zdławić kota lub wpędzić na drzewo.

Powinien być mały, zwinny, szybki i skoczny.

TO WPISY Z MYŚLIWSKIEGO FORUM :
[url]http://łowiecki.pl/dziennik/forum/printer.php?f=13&i=73515&t=73515[/url]

Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem jak można robić coś takiego...... Człowiek to jest chyba najgorsze stworzenie na ziemi. Jak nie znęcanie nad psami niczemu winnymi to znęcanie nad kotami.......

My mamy sąsiada, który nienawidzi kotów. Jest stary i chyba ma na ich punkcie obsesję. Trochę czasu minęło zanim zorientowaliśmy się dlaczego koty tak giną, ale sposób w jaki je zabijał był OKROPNY...

Ja nie wiem czy ludziom już się całkiem w głowach poprzewracało. Skąd tyle agresji wobec zwierząt. U mojej babci sąsiedzi pozwalają swoim cudownym dzieciom z wiatrówki do kociaków strzelać - i mimo nie jeden już interwencji nic nie można z tym zrobić. Patologia i jeszcze raz patologia.

Niestety taka jest rzeczywistość wystarczy się rozejżeć problemów jest wiele nie tylko ze zwierzętami. Wiele dzieci głoduje z rodzin patologicznych ale i nie tylko są rodziny biedne gdzie ojcowie nie mają pracy ponieważ mieszkają ciężkich odległych rejonach Polski. A co jest gorsze zabity kot czy głodne małe dziecko które nic nie jest winne ? Mam nadzieję że dałem do myślenia.

Dariszu cieszy mnie Twoja postawa nie wiem tylko po co tracisz czas na tym forum skoro w tym czasie możesz zajmować się pomocą dzieciom skoro tak bardzo ich los leży Ci na sercu. Więcej takich ludzi jak Ty i będzie cud miód ale nie rozumiem dlaczego nie można pomagać jednym i drugim.