Jump to content
Dogomania

Polowania na koty. Masakra jacy popaprańcy!


aganiechaa

Recommended Posts

Zapraszam na stronę i przeczytania porad kynologicznych tego szaleńca:angryy: artykuł zamieszczony na stronie był wcześniej publikowany! [URL]http://www.ciupis.pl/porady/pk11/pk11.htm[/URL]

i cytuję (z [url]www.facebook.com/pages/Ludzie-Przeciw-Myśliwym/325356154277382[/url])

:"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]MYŚLIWI ZABIJAJĄ KOTY !!! UDOSTĘPNIAJCIE TO ! NIECH CAŁA POLSKA SIĘ DOWIE !!![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]POLSCY MYŚLIWI SZKOLĄ SWOJE PSY DO POLOWAŃ MORDUJĄC KOTY DOMOWE NA ULICACH !!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]OTO DOWODY : [/FONT][/COLOR]

MYŚLIWI ZABIJAJĄ KOTY !!! UDOSTĘPNIAJCIE TO ! NIECH CAŁA POLSKA SIĘ DOWIE !!!


POLSCY MYŚLIWI SZKOLĄ SWOJE PSY DO POLOWAŃ MORDUJĄC KOTY DOMOWE NA ULICACH !!!!
OTO DOWODY :


wiadomość nr 73516
Autor: Smuga
Data: 24-01-10 14:00
Wydaje mi się, że jakiś terrier będzie najlepszy. Może foxterier- na ulicy u mnie żaden kot nie został, jak nie było mojej foxterierki to było chyba ze 4. Niespodziewanie zniknęły Dla właściciela bardzo miłe psiaki




Autor: sanczopanda
Data: 24-01-10 13:55


Koledzy,


w moim obwodzie walczymy z ze zdziczałymi kotami, które są dokarmiane przez nieodpowiedzialnych ludzi.


Poradźcie jaką rasę psa kupić z myślą właśnie o tych kotkach?
Chodzi o podjazd (głównie saniami).
Pies puszczany z sań ma za zadanie zdławić kota lub wpędzić na drzewo.


Powinien być mały, zwinny, szybki i skoczny.






TO WPISY Z MYŚLIWSKIEGO FORUM :
[url]http://łowiecki.pl/dziennik/forum/printer.php?f=13&i=73515&t=73515[/url]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja nie wiem czy ludziom już się całkiem w głowach poprzewracało. Skąd tyle agresji wobec zwierząt. U mojej babci sąsiedzi pozwalają swoim cudownym dzieciom z wiatrówki do kociaków strzelać - i mimo nie jeden już interwencji nic nie można z tym zrobić. Patologia i jeszcze raz patologia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dariszu cieszy mnie Twoja postawa nie wiem tylko po co tracisz czas na tym forum skoro w tym czasie możesz zajmować się pomocą dzieciom skoro tak bardzo ich los leży Ci na sercu. Więcej takich ludzi jak Ty i będzie cud miód ale nie rozumiem dlaczego nie można pomagać jednym i drugim.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...