Jump to content
Dogomania

Najlepsze tanie legowisko


Hienulan

Recommended Posts

Cześć
Mój Heniek ma legowisko po moim poprzednim psie, sam je sobie zrobił - jest to mianowicie buda dla psów wielkości Weścików, on się do niej nie mieścił, więc kładzie się na niej, ugniata sobie i jest OK. Niestety wydaje mi się ono dla niego za małe, poza tym drugi pies, który nigdy w życiu nie lubił spać na takich, wolał łóżko (Heniek nie ma na nie wstępu) zaczyna go robić w greka i mu je kradnie. Planuję zatem wykombinować mu na gwiazdkę jakieś fajne legowisko, jak najtańsze i jak najlepsze. Może być przez internet. Wymiary jak dla australian cattle dog, może być nawet troszkę mniejsze. Ja się na tym nie znam, więc pytam ekspertów.
Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 year later...

Szukam jakiegoś fajnego legowiska, dla niedużego kundelka. Mój pies uwielbia spać na łóżko, ale dla mnie jest to już dosyć uciążliwe. Postanowiłam, że kupię takie legowisko i spróbuję oduczyć go wskakiwania na łóżko. Jednak to legowisko musi być bardzo wygodne, bo mój pupil jest bardzo wybrednym pieskiem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Szczególnie,że piech w tym legowisku się nie mieści.Moja psica, rzeczywiście - ekskluzywnie I entuzjastycznie (sic!) pozarłaby je,a na pewno rozniosła na strzępy...

Ale - jak to usłyszałam od pracownika,który u mnie malował bramke w płocie - "a kto bogatemu zabroni". A ja powiedziałam tylko,żeby zużyty pędzel wyrzucił.Pędzel kosztował 2 (dwa) zł i ileś groszy...Niestety,nie sprawiło to,że poczułam się bogata:))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

No zamieściłam tutaj post i zniknął, nie wiem czemu :(. Nie polecam jakoś specjalnie żadnego sklepu, nie linkuję, po prostu piszę, gdzie i co jest dostępne... Inni też tutaj przecież podpowiadają w tej kwestii. No nie wiem, może powiem tak - znalazłam ostatnio fajny sklep, podobny do innego fajnego sklepu, który jest - można tak powiedzieć - dużym hipermarketem z akcesoriami i karmą dla zwierzaków. I ten sklep, o którym mówię ma jeszcze niższe ceny (przynajmniej, jeśli chodzi o niektóre produkty, które akurat ja kupowałam). Jak sobie wklepiecie w wyszukiwarkę "Twój zoologiczny sklep internetowy: karma i akcesoria dla zwierząt. Ponad 8.000 renomowanych produktów dla zwierząt", to ten sklep, o którym mówię wyskoczy jako drugi :). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...