Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

23 godziny temu, asiuniab napisał:

to ja czekam, wstawię na skarpetę

mam na telefonie ale z telefonu nie mogę wstawić tu na wątek - wczoraj wieczorem byłam u dentysty i jak wróciłam to cała twarz spuchnięta - miałam przygodę podczas znieczulania więc jak wróciłam to prochy i spać :(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Marzenką na temat ostatnio zakupionych puszek i suchej karmy - doszłyśmy do wniosku że chyba nie bardzo był to dobry ruch - tej suchej właściwie nie chcą jeść wiadomo jak głodne zjedzą wszystko ale po tych najtańszych puszkach większość kotów miała rozwolnienie i to jakie....

coś w tym musi być bo kupiłam jeden woreczek dla moich bezdomniaków i mimo mrozów i głodu nie chcą jej jeść...a jak wyniosę kitekat to aż się trzęsą. Następnym razem spróbuję zamówić coś lepszego bo chodzi tez o to aby koty nie miały biegunek bo takich moich bazarkowych akcjach

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

Rozmawiałam z Marzenką na temat ostatnio zakupionych puszek i suchej karmy - doszłyśmy do wniosku że chyba nie bardzo był to dobry ruch - tej suchej właściwie nie chcą jeść wiadomo jak głodne zjedzą wszystko ale po tych najtańszych puszkach większość kotów miała rozwolnienie i to jakie....

coś w tym musi być bo kupiłam jeden woreczek dla moich bezdomniaków i mimo mrozów i głodu nie chcą jej jeść...a jak wyniosę kitekat to aż się trzęsą. Następnym razem spróbuję zamówić coś lepszego bo chodzi tez o to aby koty nie miały biegunek bo takich moich bazarkowych akcjach

ale kitekat to też kiepski jest;/ moim po whiskasie nic nie bylo, ale śmierdzial strasznie w tej saszetce. A po carrefour to byłą taka ku..a że o rany...

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Olena84 napisał:

ale kitekat to też kiepski jest;/ moim po whiskasie nic nie bylo, ale śmierdzial strasznie w tej saszetce. A po carrefour to byłą taka ku..a że o rany...

U Marzeny właśnie kotom po kitekat i whiskasie nic się nie dzieje i kupale są ok bo właśnie o to pytałam - jak kiedyś mojej Ewci dałam kitekat to aż jej kupa z krewką poszła możliwe że nie zwyczajna po prostu bo takich karm nie kupujemy

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Dlatego zawsze lepiej spytać,  co obdarowanym (a właściwie Ich Zwierzakom), będzie pasować. Kupuję dosyć regularnie karmę dla psów dla znajomej i zawsze o to pytam :). 

No nie zawsze jest to możliwe. Ostatnio organizowałam zbiórkę wśród znajomych i znajomych znajomych... Ludzie przynieśli różnej jakości karmę. I co, miałam wyrzucić, bo jest z niższej półki? U Kwiaciarenki jest mnóstwo zwierząt. Pewnie, że super by było, gdyby dostawały dobrej jakości karmę, tylko skąd wziąć na to pieniądze? 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Lida napisał:

No nie zawsze jest to możliwe. Ostatnio organizowałam zbiórkę wśród znajomych i znajomych znajomych... Ludzie przynieśli różnej jakości karmę. I co, miałam wyrzucić, bo jest z niższej półki? U Kwiaciarenki jest mnóstwo zwierząt. Pewnie, że super by było, gdyby dostawały dobrej jakości karmę, tylko skąd wziąć na to pieniądze? 

Masz rację, jak się robi zbiórkę darów, to może być różnie, bo każdy przynosi to, co uważa za stosowne dla zwierzaków. Ja miałam na myśli to, że kupując coś dla czyichś psiaków, można zapytać, jaką karmę jedzą. I nie musi to być zaraz górna półka, tylko to, czym żywione są na co dzień psiaki. "Moje" jedzą Bosch my friend i Canun dog maintenance .Kiedy kupiłam tz lepszą karmę(tamtej akurat nie było), psy się po niej  pochorowały i nie bardzo ją chciały jeść. No, to teraz zawsze przed kupnem się upewniam. Też mam ograniczone fundusze i pomagam na miarę własnych możliwości ;). 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, asiuniab napisał:

Yupii skarpeta przyznała 150 zł dla Frania, proszę o przekazanie nr konta do asikowskiej:)

Asiuniu bardzo Ci dziękuję!

Wysyłam numer konta i od razu zamawiam puszeczki żeby doszły do weekendu wtedy postaram się zawieźć jak najszybciej :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mimiś napisał:

ja kupiłam animonde carny -[jako ratunek w sytuacji kiedy nie ma mięsa ani ryby] i moje koty jej nie tknęły ,a jedzą saszetki whiskasa za 1,50...- to jeszcze dygresja w sprawie puszek dla kotów:)

 

moje Carny też nie chcą jeść :)whiskasa nigdy moim nie dawałam więc nie wiem :)

Link to comment
Share on other sites

Kejciu, czyli w razie czego kupować dla kwiaciarenkowego towarzystwa whiskas lub pedigree? I jeszcze tak podpytam bo za ok. 3 tygodnie będę pozbywała się sofy. Ze sztucznej skóry, rozkładana. Nie jest w najlepszym stanie, więc raczej z przeznaczeniem dla zwierząt? Przede wszystkim dlatego, że niestety jeden z naszych kotów ją oznaczył i nie możemy się pozbyć do końca

zapachu, a druga sprawa że jest potwornie niewygodna do spania. Ale jest działająca, w całości, trochę odbrapana przez koty. Sama nie wiem co z nią zrobić. Chcieliśmy wyrzucić, ale może się komuś przyda. Macie jakieś pomysły? Schronisko taką rzecz przyjmie? a może znacie kogoś kto w mniejszym stopniu działa a taki mebel by mu się przydał dla sierściuszków? Potem wrzucę zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎01‎-‎28 o 08:32, Aleksandra_B napisał:

Kejciu, czyli w razie czego kupować dla kwiaciarenkowego towarzystwa whiskas lub pedigree? I jeszcze tak podpytam bo za ok. 3 tygodnie będę pozbywała się sofy. Ze sztucznej skóry, rozkładana. Nie jest w najlepszym stanie, więc raczej z przeznaczeniem dla zwierząt? Przede wszystkim dlatego, że niestety jeden z naszych kotów ją oznaczył i nie możemy się pozbyć do końca

zapachu, a druga sprawa że jest potwornie niewygodna do spania. Ale jest działająca, w całości, trochę odbrapana przez koty. Sama nie wiem co z nią zrobić. Chcieliśmy wyrzucić, ale może się komuś przyda. Macie jakieś pomysły? Schronisko taką rzecz przyjmie? a może znacie kogoś kto w mniejszym stopniu działa a taki mebel by mu się przydał dla sierściuszków? Potem wrzucę zdjęcie.

Myślę że sofa nie zmieści się w kwiaciarenkowym kocim pomieszczeniu :( tam jest takie rozkładane łóźko i naprawdę jest mega mało miejsca :(

Ale zapytam.

Zawiozłam wczoraj puszki wątrobowe zamówione dzięki pomocy Skarpety - nie zrobiłam zdjęć Frania ponieważ jak dowiedziałam się od Kwiaciarenki jest w bardzo złym stanie, nie wstaje, boli go pęcherz, ma guza na pęcherzu nieoperacyjnego.

Miał robione USG u dr Kosiec Marzenka ma poszukać opisu skonsultuję ze swoim doktorem jeśli uda jej się przesłać to USG i inne wyniki, no i przestał jeść.. Sugerowałam kroplówki ale jest pod opieką wetki więc się nie wtrącam, nie wiem jakie będą dalsze poczytania w kierunku jego diagnozy ale rokowania są marne z tego co mi powiedziała Marzenka.

Mam jedno zdjęcie jakie zrobiła Marzena postaram się szybko wstawić.

Jeśli chodzi o karmę dla kotów to pytałam i jeśli byłby wybór to KiteKat dla kotów a dla psów może być Pedigree.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 23.01.2017 o 07:54, asiuniab napisał:

Yupii skarpeta przyznała 150 zł dla Frania, proszę o przekazanie nr konta do asikowskiej:)

Poniżej potwierdzenie wydania pieniążków na karmę dla Frania pod opieką Kwiaciarenki

Zdjęcie puszek zawiniętych w folię bo tak je przysłali kurierem :)

 

 

franek1.jpg

franek2.jpg

hepatic.jpg

franek.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
12 godzin temu, asiuniab napisał:

witam czy wnioskować dla jakiegoś psiego staruszka kwiaciarenki o pomoc?

Asiuniu nie mam żadnych nowych informacji od Kwiaciarenki - wczoraj miałam dzwonić ale w pracy nadgodziny muszę siedzieć i jak wychodzę to padnięta a potem pół nocy nauka :(

Postaram się dzisiaj dryndnąć i zapytać jak staruszki się w ogóle mają

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...