Jump to content
Dogomania

Mały wypadek - usunięty kieł


Beblog

Recommended Posts

Mój pies miał mały wypadek. Wsunął mordę między wyjeżdżające auto z garaży (tata w akcji) a bramę wyjazdową. No i niestety krew z pyszczka poszła co jest? Pojechaliśmy do weterynarza i się okazało, że ma góry lewy kieł wyłamany i wbity to mu weterynarz pod narkozą usunął. Nadal ma szwy. To było równo tydzień tematu. Pies oczywiście musiał przejść na dietę płynną i teraz moje pytanie: Czy po tygodniu można już wrócić do innego jedzenia czy lepiej poczekać aż szwy się wchłoną (rozpuszczalne)? Dodam, że mam 8 letniego owczarka niemieckiego, więc musi jeść coś więcej. Póki co dostawał mnóstwo kefirów, kaszek typu manna i zupy. Normalnie je suchą i mokrą karmę, ale nie wiem czy mu ta sucha czegoś nie rozdrapie przypadkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo podobna historie mialem ze swoim huskym. Robilem tak ze namaczalem sucha karme a pozniej ja blendowalem i powstawala papka. Zalecenia stomatologa byly zeby przez dwa tygodnie dawac mu papke, pozniej kontrola i jesli wszystko bedzie ok to mozna juz normalnie psa karmic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...