Jump to content
Dogomania

Pogryzienie...


Insano

Recommended Posts

Witam, wczoraj wieczorem moja mama wyszla z naszym psem na spacer, jest to maltanczyk, miniaturka, wazy 2,8kg. Bylem w salonie, okno bylo otwarte na osciez, nagle uslyszalem pisk, bardzo glosny, z poczatku nie wiedzialem ze to moj pies, ale jak to zobaczylem to pobieglem szybko na dol. Moja mama byla w szoku, miala go na rekach i wracala do domu... ja szybko pobieglem do gory ulicy do wlasciciela tamtego psa (byl wielki, moze wazyl 40-50 kg), powiedzial ze wyrwal mu sie, niby przeprosil ale tak jakby mial to gdzies, z poczatku nie bylo widac zadnej krwi ani rany, ale jak wrocilismy do domu to odkrylem rane nad lewym udem, pojechalismy szybko do kliniki weterynaryjnej, obejrzeli go ale musielismy go zostawic tam na noc. Dali mu narkoze i zszyli rane, zadzwonili do nas i powiedzieli ze na szczescie nie byla az tak powazna. Wracajac do wlasciciela, wiem ze mieszka na mojej ulicy, bede robic wszystko zeby go teraz spotkac, powiedzieli ze mam prawo prosic go o zwrot kosztow ktore wynosza ponad 200 euro (nie mieszkam w Polsce), a jezeli sie nie zgodzi to zloze sprawe na policji, ale czy to cos da? Musza byc jacys swiadkowie? Jestem do niego bardzo przywiazany, nikomu nie zycze tego co mi sie wczoraj przytrafilo... Dobrze ze w ostatniej chwili moja mama zauwazyla ze tamten pies go chce zaatakowac i podciagnela go do gory, ma taka obroze na cale cialo i jak sie go podniesie to wisi w powietrzu. Jakby byl na ziemi to pewnie tamten by go rozszarpal :(

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilem z policji, zrobili protokol, wszystko dokladnie opisalem, wlasciciela jak i psa. Wiem ze mieszka niedaleko mnie, widzialem juz go kilka razy, jak go spotkam to sprobuje dowiedziec sie gdzie mieszka, albo zadzwonie odrazu na policje. Dziekuje bardzo [B]kropi124[/B] za rade :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...