Jump to content
Dogomania

maszynka do strzyżenia dla teriera walijskiego


aldona_b

Recommended Posts

[quote name='aldona_b'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziewczyny podałam Wam terierkowo bo tam działa Rita60 która ratowała terierkę walijską z łódzkiego schronu, [i][B]myślałam że tam są fajni ludzie i pomogą ale myliłam się[/B][/i], ja sama trafiłam tam przypadkowo ( nie jestem tam zarejestrowana). Bardzo szkoda mi tego foxterierka, sama zabrałam teriera z łódzkiego schroniska. A może ogłosić tego Waszego foxteriera na forum myśliwych?? Jakie macie zdanie??[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Acha. Nie spodoba Ci się :(

Jedno chciałam tylko powiedzieć. Każdy z nas ma już psa, a nie każdy ma warunki na więcej niż ma. Uratowałaś Riffka - super, że trafiliście na siebie, że masz warunki na 4 pieski.
Na terierkowie każde ogłoszenie o terierze w schronie nie przechodzi obojętnie. Każdy pyta, robi co może, czasem się uda, a czasem nie.

Uderzyło mnie tylko stwierdzenie, że skoro nie udało się pomóc jakiemuś psu na terierkowie, to ludzie tam nie są fajni. Ja tak nie uważam, ale każdy ma prawo do swojego zdania.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jest dokładnie tak jak napisała [b]Nitencja[/b]. Pisanie w temacie ma sens wówczas, gdy ma się jakieś konkretne wiadomości. W sytuacji kiedy nie udało się niczego osiągnąć pisać nie ma sensu. Ale to nie znaczy, że nikt się nie zainteresował psem, nikt nie szukał mu domu. Przeciwnie.
Poczytaj na terierkowie (skoro zaglądasz tam czasami) choćby historię airedalki Lali (obecnie Kiry) z gdańskiego schroniska. Afra z łódzkiego schronu to też sukces dziewczyn z terierkowa - [b]Rity[/b] i [b]D0miniki[/b]. Dzięki zaangażowaniu innych dziewczyn z terierkowa dom znalazł również airedale Simon, znaleziony na ulicy z babeszją. Więc nie jest tak, że ludzie z terierkowa NIC nie robią. Robią tyle ile mogą. I będą robili, tego jestem pewna!

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

czytam terierkowo, czy bym wziela Afre Rita pytala mnie na PW bo wczesniej wzielam teriera z lodzkiego schronu, a ty Nitencja mnie nie pouczaj , mam 3 psy ze schroniska a terier ktorego wzielam dogorywal w schronisku, siedzial tam od 8 miesiecy, jak sobie hodujesz psy rasowe to hoduj i nie pouczaj innych, wzielam teriera nie dlatego ze jest terierem tylko dlatego ze umieral, ma 9 lat , nie widzi na jedno oko, oprocz Riffa mam jeszcze 3 kundelki, wiec jak nie mozesz pomoc to chociaz nie pouczaj tych ktorzy staraja sie cos robic

Link to comment
Share on other sites

aldona nie takim tonem prosze. :razz:
Ja natomiast znam ludzi ktorzy pomagaja psom ze schronu ale nie trabia o tym na lewo i prawo. Prosze bardzo , chcesz sobie brac psy ze schronisk - Twoja wola - ale nie pisz jaka z ciebie altruistka :p
Z drugiej strony skad wiesz ze nie pomagam ?

Link to comment
Share on other sites

jezeli pomagasz psom ze schronisk to super, wiem ze teriery sie trymuje ale nie jestem hodowcą , nie znam hodowcow i po prostu nie wiem jak to sie robi wiec po prostu Riffa ostrzyglam, sama chcialam sie kiedys zarejestrowac na terierkowie aby pokazac zmiane mojego terierka i przy okazji pytac sie o rozne sprawy zwiazane z terierami ale po prostu nie moglam sie w zaden sposob zarejestrowac, sledzilam jak pomagacie bezdomnym terierom i trzymalam kciuki, podalam wolontariuszkom Waszą strone bo myslalam ze Wy najlepiej znacie srodowisko i ludzi, nawiasem mowiac ten terierek nadal jest w schronisku w Opolu, ja sama szukam mu domu, znam wielu mysliwych ale oni wola psa z hodowli a nie ze schroniska, nie chcę sie tutaj z nikim kłócić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...