Jump to content
Dogomania

Horacy-PILNE-prosimy o pomoc,szukamy hotelu,zbieramy deklaracje.Post 236


gallegro

Recommended Posts

Anuś, zadeklarowałaś 120 zł stałej. Rozumiem, jak bardzo zależy Ci na uratowaniu tego psiaka, ale nie zapomnij, że masz cały czas 9 ogonków do wykarmienia, odrobaczania, szczepienia...
Ponieważ się z Toba przyjaźnię, pozwalam sobie na prośbę, żebyś zmniejszyła troszke tę deklarację, bo zwyczajnie nie dasz rady:-( Poryw serca to jedno, a realia to drugie. Liczę jak zawsze na ludzi, którzy znają Twoje dzialania i wesprą Horacego w tej sytuacji.

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To prawda, Ewuś... Ty znasz sytuację.
To jest kwota max, przy totalnym zaciśnięciu pasa i zmniejszeniu racji żywnościowych wszystkim ogonkom. Ech.
Jeszcze mam stałe zobowiązania, bo od kilku lat dokładam się do hoteliku dla 3 psiaków, nie mogę się z tego teraz wycofać, bo co z psiakami?
Troszkę zmniejszyłam...

Nie cierpię pieniędzy, właśnie dlatego, że czasami od nich zależy życie :-(

Edited by Ania-tygrysiczka
Link to comment
Share on other sites

(...)To jest kwota max, przy totalnym zaciśnięciu pasa i zmniejszeniu racji żywnościowych wszystkim, nam i ogonkom.(...)


Może to nie najwłaściwsza pora na żarty, ale tak sobie myślę, że co poniektórym naszym ogonom może to wyjść tylko na dobre ;-).
A tak poza tym, to chciałbym wszystkich uspokoić, że Ania nie ma zamiaru głodzić psiaków, na co mogłaby wskazywać treść ostatniego wpisu Ani. Ci co ją znają lepiej, dobrze wiedzą co mam na myśli ;-). Edited by gallegro
Link to comment
Share on other sites

Z info zamieszczonego na stronie hoteliku wynika, że cena za dobę psa "dogomaniackiego" to 12-15 pln/dobę, więc przy wielkości Horacego będzie to ok. 400 pln/mies. Z opisu wynika też, że w cenę nie jest wliczona karma. Jeśli więc u Jamora cena zawiera koszt karmy (jak twierdzi Ewa Marta), to jego oferta jest porównywalna lub nawet korzystniejsza, a dodatkowo do jego hoteliku mamy sporo bliżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Z info zamieszczonego na stronie hoteliku wynika, że cena za dobę psa "dogomaniackiego" to 12-15 pln/dobę, więc przy wielkości Horacego będzie to ok. 400 pln/mies. Z opisu wynika też, że w cenę nie jest wliczona karma. Jeśli więc u Jamora cena zawiera koszt karmy (jak twierdzi Ewa Marta), to jego oferta jest porównywalna lub nawet korzystniejsza, a dodatkowo do jego hoteliku mamy sporo bliżej.[/QUOTE]

Ja myślę, że najlepiej jest dogadać to z nim konkretnie. Ja płaciłam z już wliczoną karmą. Napiszcie do Jamora, na pewno odpowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Z info zamieszczonego na stronie hoteliku wynika, że cena za dobę psa "dogomaniackiego" to 12-15 pln/dobę, więc przy wielkości Horacego będzie to ok. 400 pln/mies. Z opisu wynika też, że w cenę nie jest wliczona karma. Jeśli więc u Jamora cena zawiera koszt karmy (jak twierdzi Ewa Marta), to jego oferta jest porównywalna lub nawet korzystniejsza, a dodatkowo do jego hoteliku mamy sporo bliżej.[/QUOTE] Najlepiej zadzwonić do Amadorki, ustalić przez tele szczegóły, opowiedzieć o psie. Amadorka inaczej finansowo traktuje psy z Dogo, ale to Wasza decyzja i odległość też ważna:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Jamorem. 15 zł dziennie już z wliczoną karmą.
Poza tym do Jamora mamy pełne zaufanie, ponieważ zna go dobrze moja przyjaciółka Ewa.
Horacy może mieć problemy z psychiką (wskazuje na to zagryzienie Dinki :-(), być może jest trudnym psem, a wiemy, że Jamor bez problemów sobie z tym poradzi i wyprowadzając go na prostą, doprowadzi go do stanu adopcyjnego.

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://img22.imageshack.us/i/hhau.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4905/hhau.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img10.imageshack.us/i/loqu.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/754/loqu.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img89.imageshack.us/i/rp9a.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3444/rp9a.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bidulek, nawet nie wie, ze to dla jego dobra i miał wielkie szczęście :) Gratuluje uporu, wytrwałości, samozaparcia i konsekwencji :) Dzisiaj dobry dzień, Kanis pojechał do domu a Horacy zacznie pobierać nauki dobrego wychowania, co będzie bazą do nowego życia :) Gratuluje Wam Aniu i Gallegro!

Link to comment
Share on other sites

Brawo :-)
Naprawdę jestem dumna z Ciebie

Najważniejsze, że psiak złapany. Co prawda, on jest zapewne innego zdania, ale tylko kilka dni dzieliły go od wywózki do schronu, gdzie prawdopodobnie by przepadł. Dlatego pozostaje się cieszyć, a Horacy na pewno za kilka dni zrozumie, że u Jamora jest bezpiecznie, spokojnie, dają jeść, nikt go nie bije ani nie straszy.

O dalszych jego losach będziemy decydować, jak się trochę zadomowi, zaufa człowiekowi i gdy będzie można już coś powiedzieć na temat jego charakteru.

Do Jamora zadzwonię jeszcze dziś wieczorem i wypytam o psinkę oraz poproszę o jakiś koc dla niego. Pierwsze dni bowiem mogą być dla niego trudne.

Edited by Ania-tygrysiczka
Link to comment
Share on other sites

Wyręczę Anię i napisze, że Horacy wszedł jednak do budy. Jamor twierdzi, że Horacy za wszelką cenę chciał się gdzieś ukryć. Najpierw nerwowo szukał miejsca po całym kojcu, aby na koniec przeprosić się z budą ;-). Miejmy nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko będzie dobrze. Jestem pewna, że dzisiaj będzie spał w budzie jak zabity. Będzie mu ciepło i będzie najedzony. Od jutra jamor rozpocznie przystosowanie Horacego do spacerów, może uda się zapoznać go z jakimiś kumplami lub kumpelkami. Nie obawiajcie się. Ten facet to profesjonalista:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...