Jump to content
Dogomania

Nie chcemy umrzeć w schronisku.... Szczeniaczki z Siedlec błagają o ratunek.....


ewu

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='halszka']i ja przyszłam do tych biednych maluszków...na FB rozesłałam gdzie mogłam,mam nadzieję,że szkraby znajdą domy[/QUOTE]
Właśnie widziałam,dziękujemy w imieniu maluchów.Odezwała się do mnie dziewczyna z Lublina z propozycja BDT dla jednego z psaiczków.Oby więcej takich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Na FB pytają czy byłyby ratunkiem DT na krótki czas - trzy,cztery tygodnie[/QUOTE]

Nikt nie da gwarancji, że w tym czasie psiak znajdzie dom, trzeba by się w jego wypadku zająć baaaardzo intensywnym ogłaszaniem, żeby zwiększyć szansę, ale wydaje mi się, że w przypadku tych psiaków, to i tak jest ratunek...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Paula mnie tu ściągnęła, na razie zapiszę .
Ale gdyby był jakiś DT w okolicach Krakowa dzwońcie do mnie 602 709 383 . Nie jestem pewna czy to się uda i na razie nic nie mogę obiecać , ale proszę o sygnał gdyby był transport do Krakowa .

Na fb wyczytałam , że szczeniaki na szczęście mają zapewnione DT :)
Trzymam kciuki .

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Paula mnie tu ściągnęła, na razie zapiszę .
Ale gdyby był jakiś DT w okolicach Krakowa dzwońcie do mnie 602 709 383 . Nie jestem pewna czy to się uda i na razie nic nie mogę obiecać , ale proszę o sygnał gdyby był transport do Krakowa .

Na fb wyczytałam , że szczeniaki na szczęście mają zapewnione DT :)
Trzymam kciuki .[/QUOTE]

Rudzia nie mają, tylko kilka ma a ch jest 11...:(

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z FB... Jeśli niepotrzebnie się wcinam, to przepraszam, najwyżej usunę

[h=5][URL="https://www.facebook.com/xyxyxyzsz?hc_location=stream"]Anna Sobczak[/URL]
[/h][h=5]Kochani, sytuacja wygląda tak:
Jeśli zadzwonię do Siedlec i powiem, że szczeniaki mają zapewnione miejsce, przetrzymają je jeszcze kilka dni. Z tych informacji, które docierały do mnie wczoraj, byłby możliwy transport z Warszawy do Lublina w weekend.

Z deklaracji DT/DS:
1 szczeniak - Kasia - Lublin DT
2 szczeniaki - Basia + koleżanka - Lublin DT
1 szczeniak - Marta - Warszawa DS
1 szczeniak - Maria - Warszawa - wstępnie DT, z możliwością DS
1 szczeniak - Jolanta - Warszawa DT

Jacek - DT do 25.10. Czy ktoś mógłby zadeklarować swoją pomoc w dalszym tymczasowaniu szczeniaka, jeśli do tego dnia nie znalazłby domu?

Zostaje jeszcze transport Siedlce - Warszawa.



[/h]

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki dzisiaj mają jechać do schronu. Tam jest przepełnienie:(
UM wydzwania do Wandzi....
To nie jest problem,że pojadą bo kierownik schroniska jak tylko coś znajdziemy odwiezie je do Warszawy...
Czas działa na ich niekorzyść... Każdy dzień w schronisku to dla nich zagrożenie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Przeklejam z FB... Jeśli niepotrzebnie się wcinam, to przepraszam, najwyżej usunę

[B][URL="https://www.facebook.com/xyxyxyzsz?hc_location=stream"]Anna Sobczak[/URL]
[/B]

[B]Kochani, sytuacja wygląda tak:
Jeśli zadzwonię do Siedlec i powiem, że szczeniaki mają zapewnione miejsce, przetrzymają je jeszcze kilka dni. Z tych informacji, które docierały do mnie wczoraj, byłby możliwy transport z Warszawy do Lublina w weekend.

Z deklaracji DT/DS:
1 szczeniak - Kasia - Lublin DT
2 szczeniaki - Basia + koleżanka - Lublin DT
1 szczeniak - Marta - Warszawa DS
1 szczeniak - Maria - Warszawa - wstępnie DT, z możliwością DS


Jacek - DT do 25.10. Czy ktoś mógłby zadeklarować swoją pomoc w dalszym tymczasowaniu szczeniaka, jeśli do tego dnia nie znalazłby domu?

Zostaje jeszcze transport Siedlce - Warszawa.



[/B]

[/QUOTE]
Iwonko dziękuję, super ,że zamieściłaś.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...