Jump to content
Dogomania

PROŚBA W SPRAWIE STRZELANIA DO PSÓW- APEL


PIKA

Recommended Posts

do konca nie jestem pewna jak jest naprawde i bardzo sie boje pisalam pierwszego posta pod wplywem wielkich emocji, bo kto po uslyszeniu czegos takiegoby sie nie przejal, ja nie spalam pol nocy

moze faktycznie sprawa nie wyglada tak tragicznie ale mimo wszystko problem istnieje

jak mozna temu zaradzic, skad w ludziach tyle zlosci i nie nawisci???

ciesze sie ze moglam to wszystko napisac moze to byc kolejna przestroga dla psiarzy ze jednak cos takiego tez moze sie zdazyc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

czytam te wszystkie wiadomości o zabitych przez myśliwych psach i ciarki mnie przechodzą...sama wyprowadzam psa na łąkę gdzie są chronione fauna i flora. podobno ta łąka jest obserwowana przez straż leśną ale wszystkie psy z osiedla a nawet z dalszych terenów tam chodzą i biegają bez smyczy i nie słyszalam o tym,żeby jakiś strażnik do nich strzelał...a wy przestraszyliście mnie bo wybieram się z psem do gdyni na tydzień na wakacje.i sie zastanawiam czy mogę gdzieś tam (dokładnie w rewie) spuścić psa nie obawiając się,że zostanie zastrzelony...myślałam,że to będą dla niego też wakacje. mam nadzieje,że znajdę jakąś dziką "przyjazną" mu plażę (podobno w rewie istnieją takie dlatego tam sie wybieramy), no i że znajdę jakieś tereny żeby się psisko mogło spokojnie wybiegać...a ja żebym nie martwiła się,że mi go zastrzelą:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mieszkam w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dziś usłyszałam rozmowę moich dwóch sąsiadów, z których jeden jest emerytowanym leśniczym, a drugi miejscowym pijakiem, który "lubi" psy i dlatego własnie jest na dobrej drodze do zagłodzenia swojej rocznej azjatki! Sąsiad pijak skarżył się na mnie, bo właśnie powiedziałam jego żonie, że trzeba nie mieć sumienia, żeby trzymać psa i tak go traktować. Sąsiad leśniczy (Inż.) stwierdził: "Do niedawna jak tylko pojawił się gdzieś pies, to się do niego strzelało i był porządek! Teraz wymyślili jakieś [U]100 m[/U] od posesji! Psy gryzą ludzi, a tacy jak ona (czyli ja) litują się nad nimi, a nie nad ludźmi! Przecież na złego czlowieka mówi się - pies - to chyba coś znaczy, więc się nie przejmuj!"
Nie umiem tego skomentować nie używając niecenzuralnych słów!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...