Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

Tuptuś jest bardzo miłym, uroczym pieskiem. Jest bardzo mądry i szybko się uczy chociaż jeszcze psoci. Były kooopy w domu i zrozumiał, że to złe, ale ciągle nam sika w domu przy misce z wodą lub na drzwi łazienki. Drzwi są już zniszczone i zaczęły się rozwarstwiać na dole. Zniszczył chodnik kupiony jesienią, który leżał w przedpokoju bo jak sikał na drzwi to leciało na chodnik, a że chodnik ciemny to nie widać było, dopiero po kilku dniach jak drzwi napuchły i poczułam paskudny zapach to odkryłam co się dzieje. Na werandzie też leży nowy chodnik i tam też chadza i sika. Dlaczego tak robi???? Potrafi po godzinie od wejścia do domu nasikać. Dziś spryskałam już te drzwi mocnym olejkiem z drzewa herbacianego bo samo czyszczenie tych drzwi to nic nie da. Może się uspokoi za jakiś czas.

Jak to w czas wakacji nikt o Tuptusia nie pyta, to normalna sytuacja w tym czasie. Tuptuś oczywiście jest super domowym pieskiem - pomijając to sikanie - sypia z nami. Niestety trzeba z nim wychodzić o poranku 5-6 aby nie narobił w domu, pomimo spacerów o północy.

DSCF8507

 

DSCF8496

 

DSCF8419

 

WP_20170705_18_38_06_Pro

 

Link to comment
Share on other sites

Wariatki to wariatki, ja na nie pomysłu nie mam. Dziś mają dobry dzień i maszerują na spacery łaskawie, jak je przywołuję to raczą przybiec i idą ze mną na obchód. Za to Tuptuś dał dziś popis i pogonił psa sąsiadów, który o poranku wlazł nam na posesję, okazuje się, że w takim amoku jest prawie nie do odwołania. Jakimś cudem spryskanie drzwi olejkiem herbacianym działa i Tuptuś ani razu nie nasikał dziś na drzwi. No ale nie chwalę jeszcze tego zjawiska, zobaczymy jak będzie dalej.

A.....Tuptuś nie gryzie Rozy tylko swoja kosteczkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2017 o 22:13, Gusiaczek napisał:

Przelew na 504.00 zł zlecony, po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie wpłaty na wątku:
http://www.dogomania.com/forum/topic/339457-rozliczam-ovolumen-do-707-godz-2100/?page=17
Pozdrawiamy Bandę :)

Gusiaczku, serdecznie dziękujemy. Pomoc ogromna jak zawsze i jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje zaangażowanie i wierność naszym trudnym charakterom. 

Gusiaczku, proszę odezwij się na mój e-mail ogrodowapasja małpa onet.eu ponieważ muszę Ci opisać pewne sprawy, a nie mam tu dostępu do swojej drugiej skrzynki odbiorczej gdzie czasami sobie pisalysmy. Niestety sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu i pracy w obcym kraju. 

Bardzo dziękuję Mattilu za wpłatę na nasze psie konto.

Rozliczenie uzupełnienie jak tz przyśle mi wydatki z ostatnich dwóch tygodni.

Serdeczności dla wszystkich wytrwałych obserwujących nasz wątek .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.08.2017 o 12:01, Gusiaczek napisał:

Wpłynęła bardzo zaległa wpłata - 10.08. przelaliśmy na konto Bandy 112.00 zł, w wolnej chwili prosimy o potwierdzenie na bazarku.

Serdecznie dziękujemy i potwierdzamy wpływ na konto. Proszę podziękować za wpłatę niespodziankę od Pani Małgosi , bardzo, bardzo dziękujemy jutro dodam do  rozliczenia. Gusiaczku, za bazarek kolejne podziękowania. 

Źle mi się pisze na tablecie więc tak skromnie, ale bardzo szczerze i z ogromną wdzięcznością.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, NikaEla napisał:

Dawno mnie tu nie było... Zmiany widzę ( i to chyba nie na lepsze)

Gdyby w Polsce się dało zarobić nie byłoby emigrantów zarobkowych. Ceny takie same, zarobki 1/3 tego co w krajach "normalnych". Panie i Panowie - jak żyć?

Staram się kontrolować pozostawione towarzystwo, ale nie zawsze się to mi udaje. W weekend postaram się wstawić kilka zdjęć na poparcie że jeszcze żyjemy. 

I pozdrawiamy tych co jeszcze czasem zaglądają. Tych co stale zaglądają szczególnie pozdrawiamy :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...