Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

22 godziny temu, Radek napisał:

Gajula była dziś w serwisie i, podobno, według oględzin i osłuchowo jest OK. Piszę podobno, ponieważ dziś to Lepsza Połowa była z Gajką w lecznicy, a ja w tym czasie robiłem zakupy w pobliskim sklepie. Może to i lepiej, bo mała mordka nie dostała histerii w gabinecie;) Może Asia podzieli się informacjami? 

Wyniki krwi będą po niedzieli. Znów stres. 

Niczym więcej dzielić się nie będę, bo żeś wszystko opowiedział. Może tylko dodam, że maleństwo waży 13 kg (!!!). A teraz liczę na Wasze wsparcie w mojej walce z Pańciem o zdecydowane ograniczenie smaczków. 

Link to comment
Share on other sites

Ale się Asia rozpisała:)

Po wizycie w serwisie pomknęliśmy na działkę. Za długo się nie nabyliśmy, pół soboty i większe pół niedzieli, ale i tak było fajnie. Gajka mogła sobie poszczekać na ogródku, trochę powędrowaliśmy (kleszczy jeszcze więcej niż poprzednim razem). Zdjęć zbyt dużo nie zrobiliśmy, ale i na tych nielicznych widać, że kudełki coraz dłuższe i pióropusz pomału powraca:)

2mmu99v.jpg

2ywu71w.jpg

30964op.jpg

fc09lc.jpg

Mała mordka już śpi i my też zaraz pójdziemy tą drogą;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

W życiu, tylko mam tę samą przypadłość co Radek, jeśli chodzi o smaczki : /

To na pewno nie od smaczków. Nasze poprzednie sunie też miały tendencje do tycia;)

Wyniki Gajulca odbiorę dopiero jutro po pracy. Nasza pani doktor pracuje w godzinach popołudniowych tylko we wtorki i czwartki. Jak dotrę do domu napiszę, co powiedziała nasza pani doktor. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

W życiu, tylko mam tę samą przypadłość co Radek, jeśli chodzi o smaczki : /

I co z wynikami Gajulca ?

No i gdzie ja, bidna, wsparcia mam szukać?  A tak na marginesie - doskonale rozumiem tę przypadłość:) a na wyniki spokojnie czekamy do jutra. My=ja i Gaja :) 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz

                                                  Cmokasy dla uroczej malenkiej

 wazy sobie hohooo wazy skarbunia

 zdrowenka malenka zdroweczka wszelkuskiego

Ano waży, waży, ale zapanujemy nad tym! Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i w zamian posyłamy jesienne promyki pozytywnej energii!

Link to comment
Share on other sites

Pół godziny temu wróciłem z serwisu. Wyniki są, konsultacja za nami. Biochemia i morfologia w porządku. Jeden z wyników tarczycy jest na granicy normy, najprawdopodobniej nie jest to nic niepokojącego, ale mamy wskazanie powtórzenia badania za miesiąc. Trzeba sprawdzić, czy nie spadnie poniżej normy. 

Na razie cieszymy się wynikami i pozdrawiamy:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aska7 napisał:

To może stąd nadmiar ciałka ?

Jeżeli niski wynik (oby nie poniżej normy) się utrzyma to faktycznie tak może być.

3 godziny temu, dwbem napisał:

Co tam 13 kg moja średnia pinczerka waży 18 kg i nie jest gruba.

 

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Moja kaukazka waży 65kg i też nie jest gruba

Wszyscy wiemy, że nasze psy nie są za grube:)

A tak wygląda Gajulec, jak jest śpiący.

jikeqe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...