Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Weekend spędziliśmy działkowo, ale nie do końca tak, jakby można było sobie wymarzyć. Wyjechaliśmy po 17 (trasa 51 km) i od razu po wyjeździe z Warszawy utknęliśmy w korku. Takiej drogi jeszcze nie miałem, dobrze ponad 2 godziny:/ Gajula nie przepada za uwięzieniem w samochodzie więc co chwilę narzekała;) Jak dojechaliśmy było już ciemno, więc tylko krótki spacerek i do domku. Gajka dostała jeść, trochę poczytałem. Później wieczorna toaleta, a po powrocie zastałem taki obrazek.

rm62io.jpg

W sobotę z rana rosa więc szybki spacerek i powrót na śniadanie. Podczas śniadania zaczęło padać i do południa byliśmy uwięzieni w domku:/ Gajula sobie drzemała

so78uw.jpg

a obok widać koc, pod którym czytałem:)

Koło południa wyszło słonko i można było wyjść i poobgryzać poroże

2i9135g.jpg

Później był czas na spacerki

288yute.jpg

i tarzanko

2q1iikn.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś się wybierał nad Pilicę to trzeba zachować czujność. Podobnie jak późną wiosną jest wysyp kleszczy:( W sobotę można było zbierać z futra garściami. Gajula chroniona, ale i tak wczoraj znaleźliśmy wkręconego (na szczęście nieżywego). 

Link to comment
Share on other sites

Gajula była dziś w serwisie i, podobno, według oględzin i osłuchowo jest OK. Piszę podobno, ponieważ dziś to Lepsza Połowa była z Gajką w lecznicy, a ja w tym czasie robiłem zakupy w pobliskim sklepie. Może to i lepiej, bo mała mordka nie dostała histerii w gabinecie;) Może Asia podzieli się informacjami? 

Wyniki krwi będą po niedzieli. Znów stres. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...