Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Krótka relacja z działki byłaby niepełna gdybym nie napisał o inwazji kleszczy nad Pilicą:/ W fotorelacji zabrakło zwyczajowych zdjęć z łąk nad Pilicą. Nad łąkach byliśmy raz i po powrocie na Gajulcu roiło się od kleszczy. Pomimo zabezpieczeń! Także jeśli ktoś wybiera się nad Pilicę to lepiej zachować ostrożność.
Żeby nie było tylko alarmistycznie wrzucę jeszcze kilka zwyczajowych zdjęć z działkowego tarasu;)

2pyampf.jpg

2rpfdyx.jpg

jhq0ph.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gaja jest śliczna, rozumiem niechęć do szczekania. Ja przez kilkadziesiąt lat miałam psy ciche i zachciało mi się średniej pinczerki. No i mam - drze mordkę jak czegoś chce i chwilami mam mordercze chęci. Bo poza tym nie szczeka ani na spacerach ani na ludzi ani na psy tylko na mnie choć nie udaje jej do niczego mnie zmusić. Zaraza nie suka.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, dwbem napisał:

Gaja jest śliczna, rozumiem niechęć do szczekania. Ja przez kilkadziesiąt lat miałam psy ciche i zachciało mi się średniej pinczerki. No i mam - drze mordkę jak czegoś chce i chwilami mam mordercze chęci. Bo poza tym nie szczeka ani na spacerach ani na ludzi ani na psy tylko na mnie choć nie udaje jej do niczego mnie zmusić. Zaraza nie suka.

Phi, to w sumie nie szczeka. Nie narzekaj : )

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

To zależy od natężenia darcia dropiatej : )

W domu natężenie raczej niewielkie, za to gdy jest pies w zasięgu wzroku...:) 

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Gaja jest śliczna,

przez kilkadziesiąt lat miałam psy ciche i zachciało mi się średniej pinczerki. No i mam - drze mordkę 

My mieliśmy wcześniej owczarkowate sunie i po przybyciu Gajki byłem początkowo w szoku ze szczekaniem. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dwbem napisał:

Zaraza nie suka.

Nie przesadzaj, sympatyczna jest :)

Nie miałam psa szczekacza "bo tak!", ale jamnior (moja miłość) szorpaty był niezwyciężonym obrońcą stada, a zwłaszcza Pierworodnej - jej bronił zaciekle nie tylko szczekając - potrafił złapać za nogawkę, gdy ktoś za blisko wózka się znalazł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

To może Gajka mnie broni przed tymi wszystkimi strasznymi psami w okolicy, rowerami, autobusami...

 
Pozdrawiam Gajusiatko
 broni swoich ukochanych broni
 malenka iskiereczka    Podobny obraz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Gajula miała dzień pełen wrażeń:) Z rana była z Lepszą Połową na tropkach, po powrocie troszkę odpoczęła i pojechaliśmy połazić po lesie na Radiowie. Podczas wędrówki nie mogłem napatrzeć się na ucieszone pyszczydło Gajulca. Mała mordka tak się dziś zmęczyła wrażeniami, że w tej chwili śpi i nie reaguje nawet na otwieraną lodówkę:)
Pozdrawiamy zaglądaczy.

9kt44x.jpg

2ccuo9j.jpg

2d6nm2h.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wiecie, że Gajulec jest bardzo ciekawskim psiakiem?
Dziś też pojechaliśmy na Radiowo (jakoś ciężko zrezygnować z przyzwyczajeń, gdy się lata z psiakami tam jeździło). Gdy przechodziliśmy obok rozdwojonego drzewa Gajka nie mogła się powstrzymać, żeby tam nie zajrzeć:)

sdo104.jpg

Ogólnie wyprawa udana, chyba widać na zdjęciach?

2dr9nx0.jpg

2w6dvyw.jpg

A tak Gajulka obgryza swoje ulubione poroże.

6rk1mg.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Najpierw masa, potem rzeźba:)

Widocznie Gajka wychodzi z takiego założenia:)

Chociaż przed południem Gajula spalała nadmiary na tropkach, a teraz odsypia. Może Lepsza Połowa da się namówić na wrzucenie zdjęcia z zajęć?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, dwbem napisał:

Jak fajnie patrzeć na taką ślicznie uśmiechnięta i szczęśliwą mordeczkę. A po paru takich wycieczkach schudnie, nic na siłę.

Taka radosna mordka to największa nagroda. Ostatnio Gajula ma sporo aktywności i widać, że ciut jej się schudło. 

7 godzin temu, Aska7 napisał:

RODO ? 

Może Asia obawia się o prywatność Gajki;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...