Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Wczoraj byliśmy w serwisie, Gajulec dostał kolejną porcję leków i pan doktor powiedział, żeby w ramach powrotu do zdrowia dać psince spokój;) Dostaliśmy dwa zastrzyki i do domku. Na moje (paniczne) oko mała mordka do końca zdrowa jeszcze nie jest, ale poprawę widać. Pojawiło się gadanie, a apetyt wrócił do normy, łakomstwo też:)

Hałas fajerwerków Gajka zniosła rewelacyjnie. Bez paniki, bez chowania się. Na dodatek mieliśmy miłych i lubianych przez Gajkę gości więc była okazja do przytulania się i nie brakowało dokarmiania. Gajula dzielnie nam towarzyszyła dopóki byli goście, czyli aż do drugiej. Za to odsypiała wrażenia do czternastej:)

 

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie zapeszyć, nie jest źle.

Dzisiaj na przykład Gajula ma dzień zawracania (powiedzmy) głowy:) Aktywność i żebractwo do kwadratu. Na dodatek jestem głównym obiektem zainteresowania bo ostatnie dni późno wracałem do domu i Gajulec nadrabia moją nieobecność.

Już za tydzień z kawałkiem, po następnym weekendzie,  kolejne badanie kontrolne, tym razem rozszerzone.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Co tu tak spokojnie ?

Taki spokój oznacza, że mam lekko wyciszony tryb paniki;)

Gajula cieszy się śniegiem, dziś było tarzanie się w śniegu i ogólne śnieżne wariactwo. Nałaziliśmy się tyle, że frędzle na brzuchu były całe mokre. Chyba w najbliższym czasie trzeba pomyśleć o wizycie u psiego fryzjera;) 

Link to comment
Share on other sites

Udało się nam wyjechać na kilka dni w nasze kochane Bieszczady, z Gajulcem naturalnie:) W związku z tym mała fotorelacja.
Podróż krótka nie jest, więc trzeba było zrobić postój żeby wydreptać Gajkę.

15mmovk.jpg

Po podróży mała mordka była padnięta

2mchwuv.jpg

Pobyt był krótki, także każdy dzień trzeba było wykorzystać do maksimum. Byliśmy w Sanoku, gdzie Gajula mogła popatrzeć na świat z góry

208dxk1.jpg

Chodziliśmy też dużo po Ustrzykach Dolnych, w których się zatrzymaliśmy.

5euxa8.jpg

Zwiedzaliśmy też Przemyśl.

20nyiu.jpg

ciąg dalszy za chwilkę;)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Gajulec najbardziej lubi wędrować w pięknych okolicznościach przyrody. Nad strumieniem na przykład. Mokre frędzle to efekt niezamierzonej kąpieli:)

2929t3n.jpg

Niechęć do powrotu z wypraw widać na pycholu;)

2hxvz48.jpg

Był też czas na relaks.

4to9i1.jpg

A później można było wędrować dalej...

s12nab.jpg

Gajulka pozdrawia zaglądających

1ta0ig.jpg

Jak będę grzeczny to Lepsza Połowa pozwoli mi wrzucić więcej zdjęć;)
Wyprawa nie była długa, ale intensywna, a jutro wizyta w serwisie na badaniach kontrolnych.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Zdjęcia super, wrzucaj resztę bez bycia grzecznym : )

Problem w tym, że na wyjeździe miałem zakaz zachowywania się jak japoński turysta i nie mogłem fotografować tyle, ile bym chciał. Więcej zdjęć ma Asia i musimy zgrać, a tu jest potrzebna dobra wola Lepszej Połowy;)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Aska7 napisał:

A niedomowe mogą być ? : )

Na szczęście obyło się bez prac niewolniczych;)

Moje zdjęcia już były teraz czas na dokumentację wykonaną przez Lepszą Połowę:)
Na początek wędrówka po Ustrzykach,

2dmehdz.jpg

trochę odpoczynku,

2vsqo38.jpg

a później zwiedzanie Przemyśla.

2q1sbqq.jpg

W Przemyślu można spotkać takiego psa:)

2115pj6.jpg

I nie mam na myśli pewnej łaciatej mordki;)

acfjes.jpg


Za chwilkę dalszy ciąg programu...

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze dwa zdjęcia śnieżnej Gajki:)

35clzk2.jpg

6f8p03.jpg

Niestety życie nie składa się z samych przyjemności i dzisiaj musieliśmy być na badaniu kontrolnym.
Wyniki krwi będziemy mieli jutro (plus konsultacja z naszą panią doktor), a dziś Gajulec został obejrzany.
Temperatura w normie, węzły OK. Osłuchowo jakaś infekcja:/ Są jeszcze zęby do czyszczenia, ale to zależy od wyników badań.
Kciuki za wyniki badania krwi wysoce wskazane:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...