Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Proszę o trzymanie kciuków za Gajulca. Jak wiecie, Gajka ma niski poziom płytek. Dziś byliśmy na badaniu kontrolnym i zrobiliśmy badania rozszerzone. Wyniki poznamy jutro, a ja już dziś chodzę po ścianach. Zobaczymy, co przyniesie jutro.

Za to muszę Gajulę pochwalić, bo w psim serwisie była grzeczna:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za kciuki i prosimy o więcej (dużo więcej). Płytki niestety na podłodze:( Pozostałe wyniki trzymają normę. Zresztą samopoczucie też jak zwykle. W związku z wynikami, w poniedziałek konsultacja hematologiczna:( Wyniki odebrane bez Gajulca, także jeszcze jutro wizyta u naszej pani doktor na dokładne obejrzenie małej mordki. Co jeszcze napisać? Nie wiem, jestem tak roztrzęsiony, że z trudem powstrzymuję łzy. 

Link to comment
Share on other sites

Gajka wygląda zupełnie normalnie, zachowuje się normalnie, tylko płytki na podłodze:(

Wrzeszczy normalnie, chce zjadać inne psy, czyli jak zwykle. Zresztą pozostałe wyniki OK. Nasza pani doktor wysłała nas na konsultacje, żeby ustalić co tak właściwie się dzieje, bo płytki panią doktor martwią bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zaciskam kciuki za zdrówko Gajuli! :)

Radku, a co byś powiedział na zrobienie tych samych badań w innym laboratorium...?
No, bo skoro nic innego się nie dzieje ani nie wynika z wyników, to może z badaniami coś jest nie tak, a nie z Gajką...?

Link to comment
Share on other sites

Inko, w poniedziałek jedziemy na konsultację do hematologa, najprawdopodobniej badania będą powtarzane i tam, bo kazali przyjechać z głodnym Gajulcem. Badania były robione w Laboklinie, zawsze są tam robione, nie tylko u Gajki. Dziś byliśmy kontrolnie w lecznicy, żeby osłuchać, obmacać i obejrzeć Gajulca. Błony śluzowe w porządku, węzły nie są powiększone, osłuchowo OK. Właśnie z tych dziwnych powodów nasza pani doktor wysłała nas na konsultację.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, inka33 napisał:

Tak mi się nasunęło tylko...

Dzięki za wszelkie sugestie. Każda może pomóc rozjaśnić myśli. Szczególnie, że gdy moja psinka choruje mam nerwówkę i mogę o czymś nie pomyśleć. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Radek napisał:

Dzięki za wszelkie sugestie. Każda może pomóc rozjaśnić myśli. Szczególnie, że gdy moja psinka choruje mam nerwówkę i mogę o czymś nie pomyśleć. 

Radku, nerwy nic nie pomogą - tak, mówię Ci to ja, okropna panikara, i tak, wiem, że łatwo mówić, a emocje robią i tak, co chcą. ;)

Życzę Wam w takim razie, by ten hematolog był tak dobry, jak dr House, tylko sympatyczniejszy. :)

Link to comment
Share on other sites

O 15 Lepsza Połowa i Gajulec skończyły konsultację u hematologa. Na razie wiem niewiele. Może Asia coś napisze jak dotrą wyniki, bo część jeszcze dziś dojdzie mailem. Jedynie, to Asia kazała mi telefonicznie nie panikować zanadto. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...