Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

23 godziny temu, Nadziejka napisał:

Szczekunia cuuudnie !

Tylko czasem za często.

13 godzin temu, Aska7 napisał:

Aśki to fajne dziewczyny są ; ) tak w ogóle : )

No pewnie.

3 godziny temu, dwbem napisał:

Cudnie szczeka, jakbyście usłyszeli jak potrafi się drzeć moja pinczerka średnia Emi to dopiero by wam uszy zwiędły.

To może być większy jazgol niż Gajulka?

Link to comment
Share on other sites

...moze byc p moze i stokrosci wiekszuni i donioslejszy
 
 hihi i jako mocniejszy nawet...
pozdrawiamy z Nadziejkowa
 teraz moja ukochana cudna lula sobie
 ale ale jako ujrzy kotelecka ..
.czy piesilecka ktoregonie lubi ....oj .... jazgotuncio taki jako te ogary co pedza w las za zawierzyna ...Znalezione obrazy dla zapytania gify misie me to you
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Niestety może być większy jazgot a już jak do towarzystwa dołączy adoptowany pies pinczer średni to już na maksa. Dobrze, że rottweilery są ciche, staruszka szczeka rzadko i basem z chrypką to da się wytrzymać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

My przed rottkami mieliśmy suki ONki - matkę z córką i one były wyjątkowo ciche aż sąsiedzi się dziwili ale jak zaczęli degenerować owczarki i fizycznie i psychicznie to zmieniliśmy rasę, oczywiście sunie dożyły u nas do końca ale choć kochaliśmy owczarki tych co nastały po odejściu naszych już nie chcieliśmy.

A teraaz licząc się z moim wiekiem i kondycją przestawiłam się na pinczery średnie no bo to jeszcze nie miniatury ale nie spodziewałam się, że będą takie wrzaskliwe. Dobrze, że nie bez przerwy bo bym chyba uśpiła,

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, dwbem napisał:

 jak zaczęli degenerować owczarki i fizycznie i psychicznie to zmieniliśmy rasę, oczywiście sunie dożyły u nas do końca ale choć kochaliśmy owczarki tych co nastały po odejściu naszych już nie chcieliśmy.

Niestety, hodowcy zrobili owczarkom wielką krzywdę. 

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz Gajuniatko pozdrawunkamy
 w nosek cmokuniamy
korzystamy z ciepelka
 
 ... wsrod hodowcow
 pelno manipulatorow
 ...pelno naukowcow ...
 ktorzy nie zatrzymaja przed nikim
  to hanba
 te wszytkie doswiadczenia ...
 o kt nawet nie mamy wiekszosci wiedzy i pojecia
 boc nasze serca nawet by takich potwornosci nie zdolaly udzwignac ....
Link to comment
Share on other sites

Ta moja na szczęście ma dosyć niski głos jak na średniaka, ktos ja usłyszal w telefonie to zapytal czy to moja rottka.

A co do wycia to mój pierwszy ukochany rottweiler wył jak słyszał hejnał krakowski, kiedyś był poprzedzany sygnałem stacji - krakowiaczkiem i po pewnym czasie zaczynał wyć jak słyszał ten sygnał bo wiedział, że zaraz będzie hejnal. Musieliśmy wyłączać radio.

Link to comment
Share on other sites

Jak wiadomo mała mordka lubi dreptać, być na świeżym powietrzu, a dzisiejsza pogoda zafundowała nam niespodziankę;) Po pracy padał deszcz i mocno wiało. Było tak nie spacerowo, że Gajula zrobiła co musiała zaraz po wyjściu z domu i od razu wsteczny i do domu. Wieczorny spacerek trochę dłuższy, za to po powrocie psinka wyglądała jak po kąpieli w Bugu:) Teraz smacznie sobie śpi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...