Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Wyniki Gajulca w normie, więc mała mordka wróciła do zajęć z tropienia:) Wczoraj były pierwsze zajęcia po przerwie i Gajka pracowała wspaniale (przynajmniej tak twierdzi Lepsza Połowa;). Tradycyjnie po zajęciach Gaja była padnięta, nawet dziś trochę odsypiała.

Serwis na który wrzucam zdjęcia wczoraj mnie zdenerwował. Korzystam od lat i zawsze było za darmo. Wczoraj dostałem maila z informacją o zmianach. Jeśli chce zachować pliki, muszę zapłacić 99$ rocznie:/ Chyba ich pogięło, wrr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z małym opóźnieniem muszę się podzielić pewnym spostrzeżeniem. Mała mordka gdy tęskni, robi się niemożliwa. W zeszły piątek po południu zostałem z Gajulcem sam. Lepsza Połowa zniknęła do sobotniego wczesnego popołudnia. Gdy Asia zniknęła Gajula położyła się na fotelu i zasnęła. Spała do wieczornego wyjścia. Na wieczornym wyjściu była mocno niemożliwa. Szczekała na wszystko, co się rusza i na dodatek zupełny brak reakcji na mnie:/ Po spacerku Gajka poszła spać i spała do rana, a rano kolejne wyjście. Chyba jeszcze bardziej niemożliwe (jazgot i chęć pożarcia wszystkiego żywego w otoczeniu). Po powrocie Lepszej Połowy demon z Gajki gdzieś się ulotnił;) Taka to dziwna psinka. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...