Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Wczoraj zrobiliśmy Gajce dzień psa:) Najpierw Gajulec pojechał z lepszą połową na ćwiczenia, a później umówiliśmy się w ładnej, zielonej okolicy żeby powędrować. Spacerek udany, co widać na załączonych fotografiach.

2nx2r.jpg

1z58c3r.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gajulka trzeci tydzień jest na lekach sterydowych, a po niedzieli kolejna kontrola. Oczywiście mała mordka pije więcej, a co za tym idzie wychodzi częściej i wcześniej;) Rekord to 3:30 rano. W zeszły czwartek potuptałem do lecznicy, bo niepokoiły mnie niektóre zachowania Gajki, ale nasza pani doktor uspokoiła mnie, że to norma przy dużej dawce leku. Za to w poniedziałek po południu i w nocy z poniedziałku na wtorek Gajulec napędził nam stracha. Mała mordka dostała biegunki. Po południu wychodziliśmy co około 3 godziny, za to w nocy wychodziliśmy co godzinę. Jak tylko zobaczyliśmy problemy zrobiliśmy psince głodówkę. Ostatnie wyjście przed pracą około 8:20 do dziewiątej i do pracy. Stres jak cholera w pracy, ale po powrocie niespodzianek brak:) Na spacerku niestety na rzadko:( Szybka decyzja i wędrówka do lecznicy. W lecznicy kroplówka i kolejne leki:/ Dziś jest już trochę lepiej. Wyjścia zdecydowanie rzadsze i mniej na rzadko. Mam nadzieję, że noc minie spokojnie. 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, inka33 napisał:

 i eleganckiej mordce, która ma dopasowana zawieszkę pod kolor jęzora. :)

Ale jesteś spostrzegawcza.

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Idzie ku lepszemu, a to najważniejsze. Powodzenia Gajulcu :)

Mam nadzieję, że idzie ku lepszemu. Na spacerku po pracy było bez sensacji, ale Gajula jadła małe śniadanko.

2 godziny temu, dwbem napisał:

O raju, co się dzieje. Tylko nie dawajcie jej za długo sterdów bo zniszczą wątrobe i bedzie jeszcze gorzej. Sterydy są dobre ale na krótko.

Mała mordka ma małopłytkowość. Steryd to zalecenie hematologa (nasza pani doktor skierowała nas do konkretnego hematologa). Kuracja jest rozpisana na 8 tygodni (pierwsze 2 tygodnie duże dawki, później stopniowo zmniejszane). Wiemy, że steryd to paskudztwo, ale chcę wierzyć, że hematolog wie, co robi.

Link to comment
Share on other sites

Gajula dostaje i osłonę na wątrobę i na żołądek. Dodatkowo po ostatnich sensacjach mamy jakiś preparat odbudowujący florę bakteryjną (czy jakoś tak;). Mała mordka ma też często robione badania. Następne w poniedziałek i już mam stracha. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Radek napisał:

Badanie kontrolne przesunęliśmy na środę. Gajulec czuje się całkiem nieźle, a sensacje żołądkowe sobie poszły. Za to łakomstwo jest imponujące.

A to jeszcze się nie martwisz, że przytyje... i jakie to obciążenie dla kręgosłupa... i jak Ty przeżyjesz odchudzanie przy tych głodnych oczętach...  ? :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Asiula_d napisał:

A to jeszcze się nie martwisz, że przytyje... i jakie to obciążenie dla kręgosłupa... i jak Ty przeżyjesz odchudzanie przy tych głodnych oczętach...  ? :)

 Popłakałam się ze śmiechu :D
Radku, my nie moglibyśmy mieć wspólnego psa - nie przeżylibyśmy na pewno! :D

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Którzy ? : )

Ci najbardziej troszczący się o samopoczucie psa;)

Nadziejko, dziękujemy za pozdrowienia.

Dziś z rana byliśmy z głodną mordką (12 godzin bez jedzenia) na pobraniu krwi i jutro po południu będziemy mieli wyniki. To znaczy wyniki będą wcześniej, ale nasza pani doktor przyjmuje od 15.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...