Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Poczytałam sobie o desce ... hmm, skoro z tą do prasowania wiele lat temu zerwałam wszelkie kontakty, nie ma opcji bym z jeszcze bardziej męczącą znajomość zawarła ;) 

Lepsza ta deska, niż taka do prasowania:)

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Ja robię deskę 4 minuty, mam taki plan do 5 min, ale jeszcze trochę mi brakuje, ale dzisiejsze 4 min zaliczone : )

Gratulacje, 4 minuty to dobry wynik:)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie już wcześniej pisałem, że Gajula lubi sobie pospać (co cieszy w weekendy). Do pracy wychodzę zazwyczaj dość wcześnie, a Gajulec w tym czasie śpi sobie, na przykład na poduszce:) Tak mała mordka wyglądała 1 czerwca z rana (mordka mało zadowolona ze względu na światło z aparatu).

10nuixc.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poduszka to jedno z najwłaściwszych miejsc dla małej mordki:)

Dziś mieliśmy gości (a wcześniej porządki w mieszkaniu) i Gajula nie mogła pospać. Teraz śpi padnięta koło moich nóg (nie na poduszce:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Aska7 napisał:

To chociaż się nie drze

Jak dobrze zmęczona to nie ma siły drzeć mordki:)

Dzisiaj też zmęczyliśmy Gajulca. W porze poobiedniej zrobiliśmy sobie 2 godzinną wędrówkę po naszej dzielnicy. Zieleni mamy sporo, więc wędrówka była całkiem przyjemna pomimo upałów.

167w2fb.jpg

Upał co prawda trochę doskwierał, ale dla Gajuli była woda, także upał nie był aż tak straszny:)

r8e8zm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po pracy byłem z małą mordką w serwisie. Standardowo, krew do badania i ogólne badanie. Osłuchowo w porządku, po dokładnym obmacaniu Gajki też w porządku. Dziś odebrałem wyniki badań i bez zmian. Płytki na podłodze, reszta trzyma normę. Zgodnie z zaleceniem hematologa włączamy kolejny lek i za 3 tygodnie następne badania. Teraz mam nadzieję na trzy tygodnie bez nerwówki. Gajulec już śpi do dłuższym wyjściu, a ze mnie pomalutku schodzi stres. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Skoro reszta w normie, to się nie denerwuj

Niby się dziś nie denerwuję (no może trochę), ale nasza pani doktor zakazała mi oglądać ulotkę od nowego leku (pani doktor zna mnie jako panikarza:) Lepsza Połowa czytała i powiedziała, że słusznie dostałem zakaz czytania. A Gajulec zupełnie nie zdaje sobie sprawy z moich stresów i smacznie śpi:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Gajulec jest w komfortowej sytuacji "nic nie wiem" ;)
 

Niby nic nie wie, ale za to stróż podwórza z niej pierwsza klasa:) Gdy tylko na podwórku pojawi się wróg cała okolica jest poinformowana.

30sdkpy.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2017 o 23:36, Radek napisał:

Poduszka to jedno z najwłaściwszych miejsc dla małej mordki:)

Dziś mieliśmy gości (a wcześniej porządki w mieszkaniu) i Gajula nie mogła pospać. Teraz śpi padnięta koło moich nóg (nie na poduszce:)

Oj, już się tak nie chwal, żeś Ty taki grzeczny i nóg na poduszkach nie trzymasz... ;)))

Dnia 9.06.2017 o 22:00, Radek napisał:

Niby się dziś nie denerwuję (no może trochę), ale nasza pani doktor zakazała mi oglądać ulotkę od nowego leku (pani doktor zna mnie jako panikarza:) Lepsza Połowa czytała i powiedziała, że słusznie dostałem zakaz czytania. A Gajulec zupełnie nie zdaje sobie sprawy z moich stresów i smacznie śpi:)

Bardzo Mądra Połowa! :)))

Dnia 10.06.2017 o 11:17, Aska7 napisał:

Niech ci pani wet da przy okazji coś na uspokojenie, jakiś sedalin czy coś ... : )

Sedalin to lepiej nie, bo denerwować nadal się będzie mógł, tylko nieruchomo... Ale na uspokojenie, to jak najbardziej! :)

Dnia 12.06.2017 o 14:05, Gusiaczek napisał:

Gajulec jest w komfortowej sytuacji "nic nie wiem" ;)

Takiej to dobrze! :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎12‎.‎06‎.‎2017 o 21:30, Aska7 napisał:

Tylko ta szpara taka wąziutka, ledwo Gajulec cokolwiek widzi

Nie jest tak źle. Co potrzeba wypatrzy zawsze:)

12 minut temu, inka33 napisał:

Bardzo Mądra Połowa! :)))

Nie dość, że Lepsza to jeszcze Mądrzejsza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...