Jump to content
Dogomania

Roksi Rubaszna Staruszka. Podzielisz się 5 zł z Suczydłem?


asiuniab

Recommended Posts

[quote name='OlaJola'][B]Tak sunia nadal jest w Radysach[/B]. Wszystkie 4 psiaki z Kozienic są umieszczone w jednym kojcu: Duszka, [B]Roxi (staruszka)[/B], Lord i Laki. Kasia - wolontariuszka z Radys ma nie oko. Ogłaszamy pieski na tablicy.pl[/QUOTE]


[COLOR=#ffffff].............[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']trzeba sunię ratować może trzeba za jakimś hotelem się rozejrzeć ? jakbyśmy wiedziały ile trzeba to jakieś światełko jest[/QUOTE]
No można się rozglądać tylko jak nie ma kompletu stałych deklaracji to.... a na dzień dobry trzeba liczyć 300 zl (co najmniej) Pewnie że można zebrać na początek nawet z deklaracji jednorazowych, czy bazarku ,ale (znowu to ale) wiadomo , że jak się zaczną wykruszać deklaracje stałe (bo też tak bywa), to kto nie będzie spał po nocach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']trzeba sunię ratować może trzeba za jakimś hotelem się rozejrzeć ? jakbyśmy wiedziały ile trzeba to jakieś światełko jest[/QUOTE]
jak najbardziej, jeśli ktoś zna i poleca jakiś hotel lub dt, i wie, że jest taniej niż te 12 zł za dobę, to bardzo proszę o informację, na to liczę, że może gdzieś ktoś coś wie...
[quote name='cisowianka']No można się rozglądać tylko jak nie ma kompletu stałych deklaracji to.... a na dzień dobry trzeba liczyć 300 zl (co najmniej) Pewnie że można zebrać na początek nawet z deklaracji jednorazowych, czy bazarku ,ale (znowu to ale) wiadomo , że jak się zaczną wykruszać deklaracje stałe (bo też tak bywa), to kto nie będzie spał po nocach?[/QUOTE]
dobrze cioteczka prawi:)
[quote name='Mattilu']Przydaloby sie nas tu wiecej :shake:[/QUOTE]
no bardzo by się nas więcej przydało:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']ja moge tylko podniesc i zapisac watek na razie...![/QUOTE]
to dla nas bardzo ważne, żeby ktoś na wątek zaglądał i ponosił, także zapraszamy stale:)
[quote name='cisowianka']Odwiedzam ;)[/QUOTE]
i za to pięknie dziękujemy :Rose:
[quote name='Maruda666']Odwiedzam babuleńkę :)

Może jeszcze ktoś da dyszkę ?? :multi:[/QUOTE]
Maruda666, będę tak długo agitować, że zbierzemy sumę na wyciągnięcie Roxi, muszę się rozglądnąć za hotelikiem w "przystępnej" cenie:)
[quote name='Mattilu']Zagladam wieczorem.[/QUOTE]
i ja wieczorem dopiero dotarłam:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, rzuciłam już hasło na wątku kozienickim, że babunia może przyjeżdżać razem z inną sunią z Kozienic wywiezioną w lutym. Ponieważ na transport i tak czeka się różnie to jak już będzie takowy to suczki mogą do mnie przyjechać,a Wy już sobie zarządzicie Roksi jak będzie Wam pasowało. Niech już się coś dzieje w temacie bo zima się zbliża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Kochani, rzuciłam już hasło na wątku kozienickim, że babunia może przyjeżdżać razem z inną sunią z Kozienic wywiezioną w lutym. Ponieważ na transport i tak czeka się różnie to jak już będzie takowy to suczki mogą do mnie przyjechać,a Wy już sobie zarządzicie Roksi jak będzie Wam pasowało. Niech już się coś dzieje w temacie bo zima się zbliża.[/QUOTE]

Mestudio masz racje my tu gadu gadu a czas leci, cioteczka asiuniab zaraz się wypowie i chyba trzeba działać i zbierać kasę. Gdybym miała trochę inną siostrę, (w sumie fajna jest) ale ..... musimy się jakoś zgadzać żyjąc na jednej działce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...