Jump to content
Dogomania

Dlaczego wystartowałeś w psich zaprzęgach???


Alusia

Recommended Posts

Hmmm dobre pytanie.Ja startuję w zawodach pisch zaprzęgów ponieważ kocham pracę z psami i nie zamieżam nigdy zrezygnować z tego.To Moje hobby to moja pasja :) nie umiem wyrazić tego w słowach jak cieszeszę się z tego co robię.Zawsze jest to super uczucie gdy np.stanie się na podium z myślą o tych ciężko przepracowanych treningach itd. i że nasz trud który wypociliśmy został doceniony :)
Pozdrawim Monika_Lucky

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...

A ja pojechałam z moim psiakiem w święta 2008 na trening pierwszy, żeby zobaczyć na własne oczy że hasiory to wogóle w Polsce w zaprzęgach biegają... pierwsze treningi moj pies biegał w zaprzęgu kolegi.. a potem to już załapąłam bakkcyla pokochałam ten sport pokochałam tych ludiz i zostałam ;)
A Zawody to nie tylko rywalizacja to świetna forma treningu psów i samego siebie... no i ta atmosfera :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

zaprzęgi to moja życiowa pasja , poświęcam psom każdą wolną chwilę i wiążę z nimi swoją przyszłość.
nie wyobrażam sobie teraz życia bez kilku treningów w tygodniu z psami i kilku własnych :)
wiele poświęciłam ale opłaciło się , a mam nadzieję że w tym roku trochę pojeździmy po Polsce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...