Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

REAL DOG 20KG KARMA DLA HODOWCY LIKE HOME MADE -

(dla psów aktywnych) - bardzo twarde wąskie karbowane tłuste prostokątne kawałki

wszystkie psy jadły chętnie, tylko chrupanie było słychać :), nawet Ptyś i Julcia nie grymasiły a potrafią, oj potrafią wydziwiać nad miseczkami ,).

Psom pasuje...ciekawa jestem czy brzuszkom też odpowiada ,)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ta Julka- obejrzalalam  jej historie na FB i jak stawia sie dorosłej ON - a była wtedy jeszcze szczeniakiem czy podrostkiem - skąd bierze sie taki charakter, z genów chyba,  przecież nie wiedziała, ze wielka urosnie, a dominująca i odważna musiała być od malego

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, helli napisał:

ta Julka- obejrzalalam  jej historie na FB i jak stawia sie dorosłej ON - a była wtedy jeszcze szczeniakiem czy podrostkiem - skąd bierze sie taki charakter, z genów chyba,  przecież nie wiedziała, ze wielka urosnie, a dominująca i odważna musiała być od malego

Nikt nie wie jakie geny odziedziczyła... może i kaukaz był w rodzinie

Link to comment
Share on other sites

Molia@ przelew poszedł, dopiero przysiadłam, wczoraj o 3.00 w nocy lało, a ja od rana miałam być na wycieczce - m.in. pływ łodziami i rejs statlkiem. Mało nie zeszłam na zawał, co będzie, ale była super pogoda, ufff. Dopiero zlazłam z wyra ;) . Ostanio jakieś dni za krótkie, tyle sie dzieje... Ciągle na coś brakuje czasu.

Pamiętasz jak przedwczoraj mówiłam, że w biegu czekam na kuriera, bo "do rak osobistych" miał przesyłkę (już rachunek sumienia zrobiłam, że coś podpadlam gdzieś) - a tu taka niespodzianka od mojej szalonej Anety K. <3 :

Zdjęcie użytkownika Agnieszka Dreger.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, dreag napisał:

Molia@ przelew poszedł, dopiero przysiadłam, wczoraj o 3.00 w nocy lało, a ja od rana miałam być na wycieczce - m.in. pływ łodziami i rejs statlkiem. Mało nie zeszłam na zawał, co będzie, ale była super pogoda, ufff. Dopiero zlazłam z wyra ;) . Ostanio jakieś dni za krótkie, tyle sie dzieje... Ciągle na coś brakuje czasu.

Pamiętasz jak przedwczoraj mówiłam, że w biegu czekam na kuriera, bo "do rak osobistych" miał przesyłkę (już rachunek sumienia zrobiłam, że coś podpadlam gdzieś) - a tu taka niespodzianka od mojej szalonej Anety K. <3 :

Zdjęcie użytkownika Agnieszka Dreger.

 

Za przelew dzięki...

psy z karm zadowolone... Real Dog to tłusta karma dla psów bardzo aktywnych...łatwo można nadwyrężyć wątróbki więc zmieszałam dwa rodzaje z Friskies i  ok. Jedzą chętnie kupki ładne.

Worek z jagnięciną czeka w kolejce ,)

 

hihihi "szalona" Anetka gdzie ona wynalazła taką cukiernię...superaśny tort...  jak go zjeść, jak zniszczyć takie dzieło sztuki :)

Nie mylę się jest jadalne?

 

100_8275.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

z wątku "malenstwa ze schronu" skojarzył mi sie z Julką (znalazł dom)

147_a1_thb.jpg&key=68440f905b415df706fd721db95e548180dd295bbad90d5a1cda845d8766f5e7

Jak braciszek :)... oczy ma ładne, łagodne uśmiechnięte

Julka ma jaśniejsze...ostro spojrzenie

No Julka też znalazła...była całe dwa miesiące (:,

Link to comment
Share on other sites

:)...chyba jedno z pierwszych zdjęć...małej Julci... piesek z obory nic sobie nie robi z nowego otoczenia, zapachu lecznicy, obcych ludzi...spokojna, bez lęku patrzy w obiektyw ,)

gdy trafiła do nas jeszcze miała mleczaki

 

Link to comment
Share on other sites

Zaczynamy kolejny sezon działkowy...w sobotę w niedzielę grille odpalono ,)...kosiarki poszły w ruch. Ludzi jak mrówek, spacerują, jeżdżą samochody...

Sierściuchy zaciekawione ale spokojne obyło się bez "śpiewów". Oby tak dalej :) Julcia z Dianką od bladego świtu w ogrodzie, dziś o 5 prosiły wyjść. Grzeczne, niech śmigają :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
19 godzin temu, dreag napisał:

To już 3 kot w mojej karierze :P.

Nadziejka, malagos, dzięki za zaglądanie <3

Cała przyjemność po mojej stronie, hi hi :)

Szukam domu dla mojej Majeczki, mixa pappillonka...nie chcecie może?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...