Jump to content
Dogomania

czy to możliwe????


rudziutka126

Recommended Posts

Witam,
może ktoś z Wam mi pomoże opiszę sprawę w skrócie:

2 lipca tego roku ukradziono mi mojego kochanego sznaucerka miniaturkę (piesek) Od szczeniaka jeździł ze mną do pracy, praktycznie spędzaliśmy 24 godz razem, bardzo rzadko zostawiałam go w domu (jedynie podczas delegacji zostawał pod opieką) .Piesio ma prawie 9 lat jest do mnie na prawdę bardzo mocno przywiązany - nie jadł jak wyjeżdżałam i zostawiałam go w domu. Boje się, że mój sznupeczek umrze za mną z tęsknoty, a już tyle czasu go nie ma ;( ty to jest możliwe? bardzo za nim tęsknie myślę, że on też...pomóżcie proszę

Link to comment
Share on other sites

Witam rzepiniankę :)
Ostatnio przejechałam się do Rzepina na spacer z psiakami i zobaczyłam ogłoszenie.
Faktycznie, długo się nie odnajduje, ale trzeba zawsze mieć nadzieję.
Może trzeba bardziej nagłośnić sprawę? Dać ogłoszenie na rzepińskiej, czy słubickiej stronie/forum, porozwieszać ogłoszenia w okolicznych miastach.

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
wyczerpałam już chyba wszystkie możliwości ;( radio zachód, gazeta lubuska, plakaty rozwieszane nie tylko w Rzepinie, tablica.pl,rzepin.net, slubice24 i inne portale...ostatnio pokazał się artykuł z kolorowym zdjęciem w "przekroju lokalnym" i nic...przerażająca cisza... ;( zgłosiłam kradzież na policję, ale jak to z Naszą policją bywa sporządzą notatkę i za jakiś czas umorzą... spróbuję jeszcze uderzyć do telewizji lokalnej może pomogą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...