Jump to content
Dogomania

Szukam sznaucerka


kki13

Recommended Posts

Zaglądnij na wątek sznaucery w potrzebie albo napisz do malawaszka.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-informacje-bieżące-ZAJRZYJ-i-pomóż[/URL]!!!
[URL]http://sznaucery.eadopcje.org/[/URL]

Może pomożesz jakiemuś starszemu sznaucerkowi,nie koniecznie szczeniaczkowi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kki13']Przeglądam cały czas, szukam podobnego do mojego, chciałabym młodego, aby dłużej nim się cieszyć:)[/QUOTE]
Młode też się znajdą,tak jak pisałam skontaktuj się z malawaszka(Monika),Fundacja jest na bieżąco raczej poinformowana o sznaucerach w potrzebie.Mogę podać na pw nr.tel.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mogę coś poradzić.Szukasz szczeniaczka.Szczeniaczek w tej chwili może być podobny do sznaucerka a po roku jak wyrośnie może się okazać,że wcale nie będzie przypominał tej rasy.Jeżeli naprawdę chcesz sznaucerka to wypada kupić ze sprawdzonej zarejestrowanej hodowli i wtedy masz pewnośc,że to będzie sznaucer.Natomiast jak zaadoptujesz starszego to wiadomym jest,że pies się nie zmieni pod względem wyglądu a także wiadomy jest jego charakter.Na spokojnie to przemyśl aby nie popełnić błędu i następny pies nie zaliczył schronu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź:)
Przeglądałam hodowle i ich pieski, ale one bardzo się różnią od tego, którego ja miałam.
Inna budowa, inna sierść, nie wiem jaki charakter.
Dlatego też ze schroniska byłby idealny taki roczny - dwuletni, wiem jak wygląda, a jest młody:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kki13']Dziękuję za odpowiedź:)
Przeglądałam hodowle i ich pieski, ale one bardzo się różnią od tego, którego ja miałam.
Inna budowa, inna sierść, nie wiem jaki charakter.
Dlatego też ze schroniska byłby idealny taki roczny - dwuletni, wiem jak wygląda, a jest młody:)[/QUOTE]
Nie koniecznie musi być psiak ze schronu.Sporo sznaucerków przebywa w DT(dom tymczasowy) i szuka się im DS(domów stałych).W tym układzie,pies jest zadbany i znany jest jego charakter siłą rzeczy.Ja też jestem DT dla psiaków,w tej chwili przebywa u mnie Sawana w typie terierka i szukam jej domu.Wzięcie psa z DT o tyle jest dobre,że znany jest jego charakter,jest nauczony czystości,spacerów itd.W każdym razie najmądrzejszym posunięciem,które zrobisz to kontakt z malawaszka,tak przynajmniej mi się wydaje lub szczeniak ze sprawdzonej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...