Jump to content
Dogomania

Szczecin i okolice


dogomania999

Recommended Posts

są może wśród forumowiczów chętni na spotkanie- trening z futrami. Chiałabym potrenować z moim szczeniakiem skupianie uwagi na przewodniku, komendy, OBOJETNE reagowanie na inne psy:shake: to przede wszystkim;).
plac szkoleniowy a zwykły spacer to dwie inne bajki dla mojego psa, wiec musze to połączyć, a rozpraszacze w postaci obcych ludzi i psów dookoła to dobre ćwiczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomania999']są może wśród forumowiczów chętni na spotkanie- trening z futrami. Chiałabym potrenować z moim szczeniakiem skupianie uwagi na przewodniku, komendy, OBOJETNE reagowanie na inne psy:shake: to przede wszystkim;).
plac szkoleniowy a zwykły spacer to dwie inne bajki dla mojego psa, wiec musze to połączyć, a rozpraszacze w postaci obcych ludzi i psów dookoła to dobre ćwiczenie.[/QUOTE]

Ja jestem chętna, ale mogę we wrześniu;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli potrzeba psa który skutecznie będzie rozpraszać to mam taką 'sztukę'.
Jeśli chodzi o sunię która ignoruje inne psy to również takową 'posiadam'.
W tym tygodniu odpada, mam wykłady na prawko.
No i z psem tylko niestety autobusem więc też muszę wiedzieć dokąd i czy pies da radę dojechać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Furiko']Ja też mogę.
Mam dość stabilnego psa /sunię/. Ale chętnie poćwiczymy.
Mogę się postarać o jeszcze jedną "parkę". :lol:

Zaproponujesz jakieś miejsce? Termin?
Czy poczekamy do września na [B]nichya&nazir[/B]-a?[/QUOTE]

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]A propos, to mój nie należy do najstabilniejszych :diabloti:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Maron86']Niet, ja czekam na konkretne propozycje na tyle 'blisko' żeby mi pies całego autobusu nie zarzygał ;)[/QUOTE]

No u mnie ciężko z funduszami żeby psa zabrać do Szczecina, a tak wg to mało się ogarniam w tym Szczecinie:roll:. I ta pogoda też nie dopisuje:shake:
Kurcze no, szkoda....

Link to comment
Share on other sites

Mnie pogoda bardzo wkurza, ale najwidoczniej mój pies uwielbia być mokry :angryy: i śmierdzący....
No zobaczy się jak psiaki przejdą zimę. Muszę zakupić mu płaszczyk na zimę, to nawet na zimowe szaleństwo można się umówić:p
Daj znać jak zdasz :) Trzymam kciuki żeby za pierwszym:multi:

Link to comment
Share on other sites

Mój to uwielbia deszcz i śnieg, nie marznie więc może siedzieć godzinami na dworze (gorzej ze mną)... Do tego przy każdym spadku temperatury jego ADHD dostaje kumulacji :diabloti:...

Dopiero w połowie jazd jestem, jednak też mam cichą nadzieję zdać za 1 razem. Tak więc 'nie dziękuję' ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...