Jump to content
Dogomania

Do usunięcia


Guest Olimpijka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

U nas przez pierwszy tydzień nie było zawesoło... Maluch po dworze biegał, owszem ale jak tylko wrócił do domu załatwiał się na dywanie ;]
Przełomem była chwila, gdy Milord chciał znowu załatwić się w domu, ale wtedy wzięłam go na ręce i wyprowadziłam na dwór. Tam zrobił siku, dostał za to pochwałę i smakołyk. Od tego momentu zdarzało mu się jeszcze narobić w domu, ale już nie bezpośrednio po spacerze. Teraz jest z nami już prawie 4 tygodnie i załatwia się na dworze. Nieuniknione były wyjścia na dwór o 5-6 jak się obudził i później co 4 lub nawet 2 godziny. Ostatnio Miluś trzyma się ładnie do 8-9, poprzedniego dnia musi wyjść na dwór później ;) Trzymam kciuki za Sayę ;)

Link to comment
Share on other sites

O smakołykach nie zapominasz? Proponuję zabierać ją na dwór od razu jak tylko wstanie ( u mnie 5 minut na wyszykowanie było za długo.. sikał na dywan) czy po nocy czy to po drzemce. Takie bardzo częste wyjścia załatwiają sprawę, nie wiem jak jest u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246549-Milordzik-d%C5%82ugo-wyczekiwany-maluch-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246549-Milordzik-d%C5%82ugo-wyczekiwany-maluch-%29[/URL]

tutaj masz moją galerię, na razie tylko kilka fotek jak wrócę do siebie do Lublina, będzie więcej ;) zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Olimpijka

Porobię jakieś fotki na spacerku. Taki kudłacz jest, że dotyka włosami trawy. Musimy iść znowu do groomera:crazyeye:
Spała tak jak była mała, a teraz wskakuje na parapet albo leży koło mnie. Kocha mnie najmocniej, bo nie daje mi wyjść z domu, jak widzi to od razu popiskuje i skacze na mnie na rąsie, żeby ją też zabrać :lol: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olimpija']Porobię jakieś fotki na spacerku. Taki kudłacz jest, że dotyka włosami trawy. Musimy iść znowu do groomera:crazyeye:
Spała tak jak była mała, a teraz wskakuje na parapet albo leży koło mnie. Kocha mnie najmocniej, bo nie daje mi wyjść z domu, jak widzi to od razu popiskuje i skacze na mnie na rąsie, żeby ją też zabrać :lol: :mad:[/QUOTE]

Porób porób! ^^

Właśnie Miluś też tylko ze mną śpi i jak wychodzę gdzieś (czasami specjalnie na kilka minut żeby się przyzwyczajał) to piszczy.. a jak wrócę z łazienki po 15 min to jest takie przywitanie jakbyśmy się tydzień nie widzieli :D mimo że jego pan sobie siedzi w pokoju i sam nie był ;p A na ręce skakał tylko na początku na dworze jak się czegoś bał ale nie chciałam chwalić tego strachu braniem na ręce więc tylko stał przy mnie. Teraz chcę go nauczyć ze jak na spacerze jest już zmęczony i chce na ręce żeby wskakiwał sam ale na razie on się nie męczy.. wcale ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...