• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
maciaszek

Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)

7363 posts in this topic

Dnia 14.11.2016 o 18:38, maciaszek napisał:

coś mi się pomieszało z pisaniem tutaj i tak dziwnie mi za każdym razem cytowało (jak powyzej) wiec w końcu puściłam tamten post, żeby móc normalnie napisac :)

Kasia co tam u Was? 
jak Nieogar?

Ach... muszę się tu w końcu kiedyś odezwać i napisać szerzej jak nam się z Melanką żyje, a Melance z nami. Może nawet jakies fotki się pojawią :)
Po  krótce mówiąc: Nieogar wciąz nieogarnięty, ale już mniej. W każdym razie Ogara to na pewno nigdy z niej nie będzie :) :) :)

napisz Kasia kiedyś koniecznie jak wam sie żyje :)
i nie przejmuj się my pomimo wspólnych 4 lat, nie doczekaliśmy się majestatu ;)

Melanek zmókł i przemarzł przedwczoraj, gdy złapała nas ohydna zimna ulewa, a do tego grad.
Efekt? (mimo wytarcia i ogrzewania przez półtorej godziny) Niedziałający ogonek, smętnie zwisający, suczydło smutne, obolałe :(
Cóż się Melowi przytrafiło?
Coś o czym słyszałam pierwszy raz: zespół zimnego ogona ;)    http://spojrzeniepsa.blogspot.com/2013/08/zimny-ogon-u-psow-mysliwskich.html

woow, ta to potrafi. w życiu o czymś takim nie słyszałąm. ale doczytałam, ze mija po max kilkunastu dniach. 
w zyciu tez nie wycieraliśmy psa po spacerze (za wyjątkiem u moich rodziców) i żadnemu nigdy nic nie było ale u nas były zazwyczaj długowłose
za wyjątkiem teraz Maciołka ale on się do wody nie pcha, a podobno lubił (w poprzednim miejscu) może to Prodzyn go onieśmiela? ;)

Z Melką już dobrze?

Tak, już ok. Przeszło jej po 2 dniach. Zastosowałam wełnoterapie, bardzo jej się podobało :) Wygrzala plecki i nasadę ogona i przeszło. 

Ona ma chyba same rzadkie choroby :))) Dzisiaj chodzi od rana i nitki z wykładzin wyciąga. Pruje, ciągnie, wyrywa. Żadnej nie przepuści. Frędzle z narzuty rownież ja interesują ;) Ktoś ma pomysł o co chodzi? Na pewno nie o zwrócenie naszej uwagi, bo robi to rownież jak jest sama. Mam podejrzenie, ze ma to jakiś związek ze zgaga, bo wyglada, ze takowa dziś ma. W każdym razie gdyby ktoś z Was chciał zmienić wystrój mieszkania to polecamy Melanke ;)

Melanek w pracy... A moja mama mówi, że ona powinna dostawać pensję :) Że powinna mieć ustaloną stawkę godzinową i zarabiać za chodzenie ze mną do pracy :) Też bym chciała taką pracę mieć :D

58d7ca4c7deeb_Zdjcie0080.jpg.3cb4048c9839df34f661224a04a30673.jpg

58d7ca8884585_Zdjcie0081.jpg.3bbb31f9b032adb3eda27ecbaf945480.jpg

Dnia 27.03.2017 o 00:08, 3 x napisał:

jak szczeniol wygląda :)

I tak się zachowuje :) Wiele osób myśli, że ona jeszcze podrostek. A tu już pychol powoli siwieć zaczyna...

Wczoraj 25 minut namawiałam ją by wysikała się na trawnik, który zna z widzenia, ale z odległości (nie chodzimy tamtędy). Walczyła ze sobą (i ze mną przy okazji) straszliwie. Ale w końcu się przełamała. Radości mej nie było końca, Bieganie, hopki, smakołyki. Wszystko by tylko skojarzyła, że warto sikać w miejscach nieznanych i że warto sikać na hasło "siku" :) Niemniej jednak kosztowało ją to tyle stresu, że do domu wracała taka "na pół gwizdka", a kolację musiałam podawać jej z ręki, bo nagle zaczęła się bać karmy w misce. Jak tylko ruszyła jęzorem i któraś kulka się przemieściła to była panika. Gotowa była nie jeść. To jej odpuściłam i nakarmiłam z ręki. Dziś je już normalnie.

A na koniec...

58dd2d8b361c7_Zdjcie0049.jpg.17f6dd2b69809b16e08dea0ee7e68041.jpg

Zastanawiam się gdzie Słowianka ma filet :P Czy to piersi czy kuperek :P

kurcze, cały czas w niej jakieś strachy siedzą 
dobrze, że ma Was :)

Wszystkiego dobrego! Tak po prostu. Bez szczegółów.
Co dla każdego z Was dobre jest niech się ziści :)
Ciepło, i wbrew pogodzie, słonecznie pozdrawiamy.

A zdjęcie też będzie wbrew :P.
Z okolic Haloween.
Tak sobie z TZtem spacerowaliśmy ;)

Haloween.jpg.dabbed35dd178a4b0660559b6c442e44.jpg

Dnia 17.04.2017 o 19:27, maciaszek napisał:

Wszystkiego dobrego! Tak po prostu. Bez szczegółów.
Co dla każdego z Was dobre jest niech się ziści :)
Ciepło, i wbrew pogodzie, słonecznie pozdrawiamy.

A zdjęcie też będzie wbrew :P.
Z okolic Haloween.
Tak sobie z TZtem spacerowaliśmy ;)

Haloween.jpg.dabbed35dd178a4b0660559b6c442e44.jpg

hmm, mam wrażenie, że widze nożyczki?

Kasiu jak Mela?