Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

U nas tez jest obowiazek ale kto to sprawdza ? Ja dopiero zaszczepilam mojego szczeniora jak mial 13 miesiecy. Okazuje sie ze nawet jak sie zaszczepi na kaszel kenelowy to pies moze zachorawac I musi wziac anybiotyk. No wiec po co w ogole tak go truc. Ja jestem bardzo ostrozna ze szczepieniami bo moj poprzedni piesio umarl od szczepienia :( 

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, tort będzie obowiązkowo z parówek. ;)

 

Pamiętam, jak na początku życia z Sonią, Bratanek zadzwonił do mnie kiedyś... Bardzo przejęty.

Chłopcy byli sami z sunią w domu...  No i mieli poważny problem.

Zajadali parówki, a Sonia wiadomo.. Też miała chętkę. 

"Ciociu, czy ja mogę dac Soni kawałek parówki?"  

He he he. Pierwszy pies w Ich życiu... :)

Ja tam też lubię. Prawie nie jem wędlin, ale jeśli już... to dobre parówki. Zabijcie mnie. Skład znam. ;)

Link to comment
Share on other sites

7msc... super. :) Wszystkiego dobrego dla całej Rodzinki Sonii.

 

Mój z kolei szaleje na sam widok i zapach pasztetu, i kabanosów, więc tort koniecznie z tych składników :)

eee tam... jak komuś smakuje coś, to od czasu do czasu może.
 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Znam śliczną Nutusiową Sonię o anielskim charakterze... Nawet niedawno o tym tu pisałyśmy. .. ;)

Może wszystkie Sonie są takimi aniołkami, bo Brat mówi, że nie może znaleźc ani jednej wady u Swojej... 

Bo przecież to, że ktoś się boi fajerwerków czy burzy to nie wada... :)

 

Pewnie jamniki pod to nie podchodzą, bo mam jedną taką Sonieczkę na osiedlu... Postrach wszystkich psów. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jaszko, dziękuję za wklejenie fotki.  :wub:

Niestety... U nas w Rodzinie nie szalejemy z fotkami... ;)

A Sonia nie lubi byc fotografowana. Bardzo nie lubi.

Brat kiedyś próbował.na moje prośby.. Ale było albo zwiewanie albo skakanie na fotografa.

Dziś dostałam tą fotkę Sonieczki od Bratowej na komórkę. :) Zrobioną przed spacerkiem...

Z tekstem: "Ach te oczy..."  :D

Ogon też mi się podoba. Sonia lubi nim wachlowac. Właściwie wachluje bez przerwy, gdy ktoś przy niej jest. :)

W Święta chyba będą fotki, bo całą Rodziną spotykamy się właśnie w Domku Soni. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...