Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']Jestem :) jak chcecie, to mogę jakiś nowy tekst ułożyć. Tylko podajcie mi numery postów, gdzie jest coś o zachowaniu Soni względem dzieci czy innych psów.[/QUOTE]
Dzieki,ze jestes:) napewno ulozysz fajny tekst:)
a czy ktos szusuje na fb?
moze tam ja oglosic?
mowila mi Magda Buszko z Vivy,ze chyba psieadopcje,czy tez psie.....cos tam/zapytam jeszcze raz,bo pamiec mnie zawodzi/
ma 60tys wejsc,to duzo,bo np.Zaginal Dom Vivy ma tylko 6 tys.
tylko moze ktos moglby ja tam oglosic........dla mnie fb czarna magia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Gluchypies, dziękujemy, ze przybyłaś do nas. :)
Ja tu jestem niedawno. Dora jest zalatana.
Przebiegłam przez cały wątek i wyłapałam posty o zachowaniu Soni.
Idąc od początku to posty nr 1, 17 (tekst Ty$ki), 21 (tekst Ty$ki), 131, 136, 225 (ważny), 294 (tekst pomóżpomagać).
I posty Murki czyli już z hoteliku: nr 347, 404, 487. Piękne. :loveu:
Chyba wszystkie. Na szczęście wątek ma tylko 20 stron. ;)[/QUOTE]

Dziekuje Elisabeta,ze wyszukalas te posty:) bo to troche czasu zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Dziekuje Elisabeta,ze wyszukalas te posty:) bo to troche czasu zajmuje.[/QUOTE]

Ale super, dzięki! Własnie ostatnio dość dużo czasu zajęło mi szukanie konkretnych postów o zachowaniu danego psa, bo przecież konkrety też w ogłoszeniu muszą być. Postaram się dzisiaj/jutro napisać ok?

A co do FB, to jak będzie już ogłoszenie np. na stronie tablica.pl, to ja będę je udostępniać u siebie i moi znajomi też poprzesyłają dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Ale super, dzięki! Własnie ostatnio dość dużo czasu zajęło mi szukanie konkretnych postów o zachowaniu danego psa, bo przecież konkrety też w ogłoszeniu muszą być. Postaram się dzisiaj/jutro napisać ok?

A co do FB, to jak będzie już ogłoszenie np. na stronie tablica.pl, to ja będę je udostępniać u siebie i moi znajomi też poprzesyłają dalej.[/QUOTE]
Dzieki wielkie:)
na Tablicy jest u mnie juz od dawna,nawet dwa ogloszenia prawie identyczne,Tablica przeoczyla,bo gdyby zauwazyli to by skasowali,tylko odzewu nie ma,ale jak bedzie tekst to wymienie i dodam inne zdjecia,no i wyroznie na miesiac,i moze wtedy cos ruszy....

Link to comment
Share on other sites

Poprawiajcie, jeśli chcecie :)

Tekst:
[CENTER]
[COLOR=#ff8c00][B]Jeśli szukasz prawdziwego psiego przyjaciela – nie szukaj dalej! Właśnie go znalazłeś :) dokładniej to JĄ – SONIĘ…[/B]

Sonia będzie najszczęśliwsza mogąc towarzyszyć swojemu człowiekowi w każdej chwili. To pies, który odwdzięczy się całą sobą za Twoją miłość, dobroć i szacunek. Z chęcią podrzemie tuż obok, kiedy Ty będziesz zajmować się swoimi sprawami. Jest pełna radości, energii i optymizmu. Uwielbia przytulanie i głaskanie. Z wdzięcznością przyjmie jednak Twoje opanowanie i opiekę podczas burzy, bo bardzo boi się wszelkich wystrzałów czy głośnych huków.

Sonia to suczka w średnim wieku, która już bardzo długo czeka na dom. Jest średniej wielkości (waży ok 25 kg), jest łagodna i posłuszna. Może zamieszkać w domu z dziećmi, więc jeśli je masz – Sonia czeka na radosną zabawę z nimi. Potrafi chodzić na smyczy, jest spokojna w obecności innych zwierząt. Czy to właśnie Ty zostaniesz jej największą miłością?

Ps. Jeśli spodobała Ci się Sonia, a zawsze marzyłeś o dwóch psach i masz warunki, aby je posiadać – zastanów się nad adopcją także Loriego. To ulubiony kolega Soni, świetnie się dogadują, a na dodatek Lori jest bardzo podobny do Soni :)

Dbamy o bezpieczne i szczęśliwe adopcje, dlatego organizujemy wizytę przedadopcyjną oraz podpisujemy umowę adopcji.


odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja: tak
czip: tak[/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...