Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

Taka bida siedzi w schronie w Racławicach
[IMG]http://schroniskopsiepole.files.wordpress.com/2012/02/pies-vito-7.jpg?w=638[/IMG]

Podobny do Gryśka, tylko że siedzi od początku marca. Poprosiłam mailem w schronie o sprawdzenie czy ma chip i jaki nr. Jka sie nie odezwą, będę dzwonić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Taka bida siedzi w schronie w Racławicach
[IMG]http://schroniskopsiepole.files.wordpress.com/2012/02/pies-vito-7.jpg?w=638[/IMG]

Podobny do Gryśka, tylko że siedzi od początku marca. Poprosiłam mailem w schronie o sprawdzenie czy ma chip i jaki nr. Jka sie nie odezwą, będę dzwonić[/QUOTE]

naprawdę podobny do naszego Grysia ....czekam NIECIERPLIWIE na wieści .....

Link to comment
Share on other sites

Trochę mi opis nie pasuje do naszego Grysia :(
- pies, jasnorudy z białymi znaczeniami, średniej wielkości, szczupłej budowy
- wiek ok. roku
- piesek o spokojnym charakterze, łagodny, przyjazny, ufny
- dobrze chodzi na smyczy
- tolerancyjny i bezkonfliktowy
- Vito będzie idealnym psem towarzyszącym i rodzinnym

Link to comment
Share on other sites

Mnie opis też średnio pasuje, ale sprawdzić trzeba. Trzeba też sprawdzić schron w Jastrzębiu Zdr., bo psiaki z gminy Pasry są wożone do schronów w Szcytach i własnie w Jastrzębiu. Tego Jastrzębia jakoś nie brałam pod uwagę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Mnie opis też średnio pasuje, ale sprawdzić trzeba. Trzeba też sprawdzić schron w Jastrzębiu Zdr., bo psiaki z gminy Pasry są wożone do schronów w Szcytach i własnie w Jastrzębiu. Tego Jastrzębia jakoś nie brałam pod uwagę[/QUOTE]

pobiegłam na wątek schroniska na dogomani ale widzę już informację o Grysiu :) no to czekamy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Ja bym nie sugerowała się datą zaginięcia Grysia podawaną przez różne osoby...Podobny, to trzeba sprawdzić! Co prawda z tą ufnością i chodzeniem na smyczy to....?[/QUOTE]
Z tego co wiem to on chodził na smyczy i chyba całkiem, całkiem sobie radził. Z tą ufnością to...... ale czy ten opis jest oparty na faktach? Zobaczymy czy coś odpiszą na mojego maila. Jak nie, to zadzwonię. Nie łatwo go zidentyfikować, bo tyle takich Grysiów tu i tam..... Dobrze, że ten chip ma to zawsze jest jakaś szansa na zidentyfikowanie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z bardzo miła Panią z Racławic, ze schroniska i niestety ten ich piesek nie ma chipa:( Schronisko w Jastrzębiu też mi odpowiedziało, że u nich nie było i nie ma takiego psa. Przepadł, ale szukamy nadal - oczy i uszy otwarte.

Link to comment
Share on other sites

Chwilę temu dzwoniła do mnie Pani, że widziała podobnego do Grysia pieska, błąkającego się w Lasach Trzebiesławickich, pomiędzy Ujejscem a Trzebiesławicami. Ja tych terenów kompletnie nie znam, to okolice Dąbrowy Górniczej. Pies nie dał jednak do siebie podejść. Nie wyglądał na bardzo wychudzonego. Nie mam kompletnie pomysłu jak można by sprawdzić czy to nasz Grysiek - sprawa raczej beznadziejna. Pani twierdzi, że widziała go już dwa razy, może on tam się zabląkał faktycznie, dostaje jakieś jedzenie to się tego miejsca trzyma. Niestety ucieka :( Pani ma jeszcze dzwonić gdyby go znowu zobaczyła, tylko co dalej?

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Rozmawiałam dzisiaj z bardzo miła Panią z Racławic, ze schroniska i niestety ten ich piesek nie ma chipa:( Schronisko w Jastrzębiu też mi odpowiedziało, że u nich nie było i nie ma takiego psa. Przepadł, ale szukamy nadal - oczy i uszy otwarte.[/QUOTE]
Kacper, którego brałam z Żywieckiego schronu kilka lat temu miał chipa ale dało się go tylko zczytać w schronie a u moich weterynarzy nie. Podobno czasami tak jest ale sama nie wiem jak to tłumaczyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...