Jump to content
Dogomania

Majki odszedł za TM [*] Majki śliczny ale chory czarny kocurek zostaje w DT na stałe


Mysza2

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Też dorzucę 15 zł. Piękna bestia, to nie bezdomniak bo zbyt rasowy i chyba zadbany. Widać że początki choroby bo oczka i nosek jeszcze na dobre nie zaatakowane. Szybko stanie na nogi.[/QUOTE]
Ninuś :loveu::loveu: bardzo bardzo dziękuję
[quote name='MagdaB']Majki po pierwszej nocy w nowym domu. Jest bardzo grzeczny i lubi pieszczotki. Spał w różnych miejscach, ale chyba spodobał mu się parapet w kuchni. Zrobił pierwsze siusiu do kuwetki :multi: wiec jestem bardzo z niego dumna.[/QUOTE]
Odetchnęłam w związku z ta kuwetą :lol::lol:
[quote name='AgusiaP']Super Majki, grzeczny chłopczyk z Ciebie ;)
Elunia pamiętaj o plakatach, rozwieszę u wetów ;)
Może jednak komuś zginął...[/QUOTE]
Pamiętam, tylko te zdjęcia chyba się nie nadają

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']No proszę, chłopak kuwetkowy:lol:

Napisałam pierwszego posta z linkiem na miau do działu znalezione/zgubione i gdzieś poszło do moda.

Jest mój post , ale fotka by się przydała. [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=135270&start=1380[/URL][/QUOTE]
już tam lecę, chyba jestem zarejestrowana nawet:)

Link to comment
Share on other sites

Ale piękniś!!! I na dodatek czały czarny z zielonymi oczkami...Uwielbiam takie...Zawsze marzyłam o Czarnym Kocie, niestety życie mnie obdarowało Rudzielcem i Tygrysiczką...Trzymam kciuki za Majkiego...Domki na pewno będą się o niego biły....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Ale piękniś!!! I na dodatek czały czarny z zielonymi oczkami...Uwielbiam takie...Zawsze marzyłam o Czarnym Kocie, niestety życie mnie obdarowało Rudzielcem i Tygrysiczką...Trzymam kciuki za Majkiego...Domki na pewno będą się o niego biły....[/QUOTE]

O Basiu to czarnulek by pasował do Twojego stadka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Przelałam 20.[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękuję Zosiu :loveu::loveu:
[quote name='Marycha35']Elu i ja dotarłam, przepraszam, ale kicha kasiorkowa u mnie...[/QUOTE]
Witaj u Majkiego i zostań z nami:)
[quote name='BasiaD']Ale piękniś!!! I na dodatek czały czarny z zielonymi oczkami...Uwielbiam takie...Zawsze marzyłam o Czarnym Kocie, niestety życie mnie obdarowało Rudzielcem i Tygrysiczką...Trzymam kciuki za Majkiego...Domki na pewno będą się o niego biły....[/QUOTE]
Witamy na wątku:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj,Majki:loveu:,nie mogłabym powstrzymać się od wyczesania ciebie,gdybyś był koło mnie,no może na wstępie obcięłabym:eviltong: te wstrętne rzepy razem z kawalątkiem kociego futerka;),oczywiście naprzód prosząc ciebie o zgodę:evil_lol:.Ten twój ogon chyba masz od jakiegoś wielkiego zwierzaka,masz czym się chwalić,kiedy zadowolony kroczysz,dumnie uniesząc go w górze:)

Link to comment
Share on other sites

Dziś próbowaliśmy doprowadzić Majkiego do ładnego wyglądu, ale zajmie nam to pare dni. Chłopak ma bardzo dużo kołtunów i nie chcielismy go bardzo stresować. Wycieliśmy kilka, troche go wyczesaliśmy. Szampon zastosujemy jak już pozbędziemy się tych brzydkich dredów.
Majki ma bardzo duży apetyt. Mam nadzieje, że już niedługo dostanie krągłości. Katar dalej go męczy. Męczy się biedactwo :(. Jutro wizyta u weta.

Poniżej kilka zdjęć:

[IMG]http://i39.tinypic.com/5b7kfr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Rzadko zdarza się ,aby koty swoje ogony,chodząc, powłóczyły po ziemii,no ale jeśli ma się takie rozmiary ogona ,to wypada przy okazji trochę pozamiatać w swoim otoczeniu;),a pysio ma bardzo ładny ,jak przystało na czarrrrnego kocurka:).Majki ma w sobie coś z rysia,te uszka z pędzelkami ,rewelacja;).

Link to comment
Share on other sites

Pewnie długo był bez domu i dlatego ma sierść w takim stanie...
Biedny jak go to chorubsko tak męczy...

[B]Tu prawidłowy link o bazarku na który zapraszamy :)
[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245850-Różności-dla-Majkiego-i-Sabina-do-19-08-2013-godz-22-00[/url]

Edited by AgusiaP
Link to comment
Share on other sites

Majki ma za soba trudną noc. Bardzo kichał. Wstałam do niego, dałam mu jeść i poszedł ze mna do łóżka. Nie mógł sobie znaleźć miejsca przez dłuższy czas. Oddychał bardzo cieżko. W końcu oboje usneliśmy. Dobrze, że dziś wizyta u weta. Apetyt ma bardzo duży, więc to chyba dobry znak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Majki ma za soba trudną noc. Bardzo kichał. Wstałam do niego, dałam mu jeść i poszedł ze mna do łóżka. Nie mógł sobie znaleźć miejsca przez dłuższy czas. Oddychał bardzo cieżko. W końcu oboje usneliśmy. Dobrze, że dziś wizyta u weta. Apetyt ma bardzo duży, więc to chyba dobry znak.[/QUOTE]
Magduś, a do którego weta idziecie?
Dobrze że je

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...