Jump to content
Dogomania

Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)


asiuniab

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wlasnie no bo czy jest rasa w typie jakiej moglby byc? ;-) Ja chcialabym miec takiego psa, dla mnie jest oryginalny i cudny niestety mam duuzo psiakow jak na jedna osobe. Na pewno sa osoby dla ktorych liczy sie przede wszystkim piekno wewnetrzne i na kogos takiego trafi ten piesio!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Jestem, tylko nie mam pomysłu jak pomóc :([/QUOTE]
no to witaj i zaglądaj do przystojniaka:)
[quote name='haliza']Zaglądam do dziadusia ....[/QUOTE]
;) do mistera dziadziusia;)
[quote name='Marysia O.']Zaglądam do brzydalka:)
Mam tylko pytanie dlaczego jego wątek został założony w dziale dolnośląskie?:hmmmm:[/QUOTE]
Paula, doskonale na to odpowiedziała, a to mój pierwszy wątek i miałam dylemat, gdzie założyć wątek, czy tam gdzie teraz jest Queck Step, gdzie będzie w dt/hoteliku, a w konsekwencji wybrałam dolnośląskie;
[quote name='ewunian']Też przyszłam z jakiegoś wątku, gdzie zobaczyłam prośbę o pomoc... niestety prócz podrzucania niewiele pomogę...
Cóż, chłopak ma dość specyficzny typ urody :P Ale pręgusek, to odpowiednie ogłoszenia ("Nieziemski, niebanalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju") mogą zdziałać cuda :)[/QUOTE]
przychodź do nas i podrzucaj takie określenia, a ja je będę wykorzystywać do ogłoszeń:) Niebanalny Queck Step - podoba mi się;
[quote name='LILUtosi']Zapisuje gremlinka.[/QUOTE]
dziękujemy i prosimy o zaglądanie:)
[quote name='Maia']No wlasnie no bo czy jest rasa w typie jakiej moglby byc? ;-) Ja chcialabym miec takiego psa, dla mnie jest oryginalny i cudny niestety mam duuzo psiakow jak na jedna osobe. Na pewno sa osoby dla ktorych liczy sie przede wszystkim piekno wewnetrzne i na kogos takiego trafi ten piesio![/QUOTE]
no i właśnie takich osób szukamy!!
[quote name='maarit']Jaki słodziak:loveu:
Na stałe się nie zdeklaruję (bo wisi nad nami widmo zwolnień) ale w sierpniu mogę coś dorzucić jednorazowo.[/QUOTE]
bardzo, bardzo dziękujemy:)
[quote name='pikola']On ma taki pysio wykrzywiony,czy to tak na zdjeciu wyszlo?[/QUOTE]
no taki ma.... taki biedaczek:(
[quote name='Kama202']zapisuję psiaka......[/QUOTE]
:):):)
[quote name='margoth137']przecudowny niedźwiadek:loveu:[/QUOTE]
to prawda:)
[quote name='zuzlikowa']Nietuzinkowy psina...[/QUOTE]
a jak!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']widziałam go na wątku kozienickim...i widziałam Twpoje nim zainteresowanie asiniab...fajnie ze nie odpusciłas..a gdzie ten hotelik ?? bo nie wiem czy nie pisze w pierwszym poscie czy nie doczytalam....

5 zł stalej chyba jeszcze wygrzebie...

hmmm ma w sobei cos z nietoperka...no sliczny jest i tyle[/QUOTE]
ha, dziękujemy, dziękujemy pięknie:) prawda, że ma coś z nietoperka:)
[quote name='mestudio']Piesek ma cały tydzień i może trochę następnego (weterynarze mają urlop do 28, a bez nich nie wolno wywieźć piesków).
Trzeba działać, tylko asiuniab czy dzwoniłaś do hoteliku, którego namiary podałam?[/QUOTE]
wiesz, do tego co mi pisałaś, że tam nie mogłaś się dodzwonić, to nie, ponieważ myślałam, że mamy mniej czasu (tj. nie wiedziałam, wtedy, że bez weterynarzy nie ma wywózki, miałam wrażenie, że gdzieś czytałam, że jest wręcz przeciwnie);

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ewu ja wiem, że Ty masz ich więcej niż moje dziecko włosów na głowie, to poczekaj aż jakaś z Twoich bid pójdzie do domu i się do nas wtedy uśmiechnij:)[/QUOTE]
:calus::calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']A mi nasz przystojniak przypomina hienę.[/QUOTE]
to pewnie to umaszczenie tak sugeruje:)

[quote name='ewu']Ale tylko z wyglądu , nie z charakteru:):):)[/QUOTE]
kochana z charakteru to podobno Anioł, tak mi powiedziała Pani z lecznicy
[quote name='Maruda666']Moje pierwsze wrażenie też było takie hienowate :) Śliczny Hienek ;)[/QUOTE]
:) czyli już wiemy w którą stronę Go ogłaszać, tzn do miłośników jakiej rasy uderzać;)
[quote name='ewa gonzales']A dla mnie jest Ptyś Gremliniu:buzi: i Heniutek:buzi:trzymam mocno mocno:thumbs:[/QUOTE]
:):):) trzymaj i my też trzymamy, dlatego będzie dobrze
[quote name='zozola77'][B]asiuniab[/B] zaraz mu bedziesz musiałą zmienic imie na HENIO ;) ale racja z hienki tez cos ma..

p.s. paczuszka doszla?[/QUOTE]
albo HIENIO;)
ps. nie jeszcze nie, chyba żeby mi Mama nie powiedziała, ale zawsze do mnie telefonuje, że mam paczkę:)
[quote name='Gosiapk']Wyjątkowo ciekawa uroda. :)[/QUOTE]
to prawda, i te mądre oczy...
[quote name='ewu']Mam nadzieję ,że w dziadziowi upał nie daje się we znaki.....[/QUOTE]
ewu mi się wydaje, że każdemu bez wyjątku jednak dają się we znaki
[quote name='paula_t']A mi gremlina:evil_lol:[/QUOTE]
i pewnie stąd Jego dotychczasowe imię Gimli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Asiu ależ on jest absolutnie piękny:)
Magdalena Samozwaniec cudnie określała taki rodzaj urody , pisząc o jednej ze swoich literackich bohaterek:"taka brzydka ,że aż piękna":):):)[/QUOTE].... jasne, że tak:)... dla mnie to chłopak wygląda jak Gacek, Gacuś jak nic:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']DzieńDoberek dla Pięknoty :loveu:[/QUOTE]
i my się witamy w ten upalny dzień
[quote name='anica'].... jasne, że tak:)... dla mnie to chłopak wygląda jak Gacek, Gacuś jak nic:)[/QUOTE]
w sumie jak tak teraz patrzę i patrzę na Niego, to chyba bardziej mi Gacka niż Hienkę przypomina:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...