Jump to content
Dogomania

Agresja starego psa


odpmi

Recommended Posts

Witam, pół roku temu wzięłam średniej wielkości psa pod swój dach, pies jest stary i jest prawie całkiem głuchy i ślepy. Wszystko było idealnie, pies był bardzo grzeczny, lubił mnie i męża. Wyjechał na tydzień do hotelu gdzie również był grzeczny a gdy wrócił zaczął być nagle agresywny w stosunku do mnie. Tak bez powodu ... w codziennych sytuacjach..gryzie mnie, gdy próbuję założyć mu obrożę, gdy go dotykam, ale wszystko poprzedza warczenie. Czasem ogon ma podkulony i jakby się boi, czasem ogon jest wysoko i jest jest bardzo odważny, potrafi mocno ugryźć. Do męża jest ok . Bardzo proszę o wskazówki CO może być powodem takiego zachowania? Co mogła się stać? Pies był u weterynarza i jest okazem zdrowia, miał badaną krew, mocz, serce...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moj stary 16-letni kundelek (w domu rodzicow) zostal w zeszlym roku uspiony (mial raka). Ostatnie 2 lata tez juz prawie nikogo nie poznawal, byl gluchy i slepy. Ledwo chodzil po schodach wiec mama probowala go wnosic i wtedy czesto ja gryzl. Najlepiej wogole bylo sie do niego nie zblizac.

Ale z twoim pieskiem to raczej inna historia, bo przeciez zmiana nastapila tak nagle. Popracuj znow nad waszymi dobrymi relacjami. Sczerzemowiac, nawet nie wiem jak dyscyplinowac slepego i gluchego psa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...