Jump to content
Dogomania

Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu


Gabi79

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie Gabi.
Mam nadzieję, że wreszcie się ogarną i uda się uzyskać zrzeczenie suni, to jest teraz najważniejsze, potem sobie jakoś poradzimy, wspólnie damy radę.

[quote name='obiezyswiat75']i ja też. Może by TOZ powiadomić, jeżeli jest tam jakiś oddział?[/QUOTE]

Z ust mi to wyjęłaś.

Czy nie ma jakiejś fundacji/skarpety zajmującej się dobkami tak jak ON-kami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']jeste Nadzieja Dobermana i już wiemy o całej sytuacji, jesli tylko uda się sunię "odbić" to bierzemy ją pod nasze skrzydła z Waszą (mam nadzieję) pomocą.[/QUOTE]

Wspaniale, super, że ktoś Wam dał znać i że zgodziliście się pomóc:)
Jeszcze tylko wydostać niuńkę stamtąd....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']To jakis koszmar ! Jesli pies jest zaniedbany i glodzony, to moze trzeba sprawe zglosic na policje ?
No chyba, ze sie zrzekną dobrowolnie ?[/QUOTE]

[quote name='Mysza2']Jestem Gabuniu, też oczywiście pomogę, damy radę.
Daj znać jak będziesz coś wiedziała jutro.[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Jestem na zaproszenie. Może jednak jak będą robić kwasy dać znać do Straży Miejskiej lub na Policję, dodać, że pies jest bity, bo pewnie jest! Skoro sunia jadła własne odchody na balkonie to babsko sobie może gadać, że pies ma dobrze, a Straż powinna swoje zrobić!!![/QUOTE]

[quote name='zebrazebra']Do Straży i na policję trzeba zgłosić koniecznie.
Jeśli będzie co ratować, deklaruję 5 zł miesięcznie - wiem, że to nic, ale w mojej sytuacji więcej nie wchodzi w grę.[/QUOTE]

[quote name='Klementynkaa']problem w tym, że wcale zrzec sie nie muszą :(
czyj formalnie jest pies? pani czy pana? kto jest w dokumentach wpisany (jakaś ksiązeczka zdrowia? na kogos musi byc zalogowana u weta). wtedy wystarczyłoby zrzeczenie tej konkretnej osoby.[/QUOTE]

[quote name='Livka']Jestem na zaproszenie Gabi :)
Czekam na dobre wieści - oby zrzekli się praw, to byłby ogromny krok naprzód i ogromna szansa dla suni.[/QUOTE]

[quote name='Foxy2702']Jestem i ja, wspólnie damy radę ;)[/QUOTE]

[quote name='iwonamaj']Jestem....[/QUOTE]

[quote name='obiezyswiat75']i ja też. Może by TOZ powiadomić, jeżeli jest tam jakiś oddział?[/QUOTE]

[quote name='halszka']Czytam,czytam i mam ciary,biedna sunia :( Jak tylko uda się Larę wyciągnąć a mam nadzieję,że tak będzie,jak zawsze chętnie pomogę w ogłoszeniach...niestety inaczej nie mogę pomóc.Trzymam kciuki za dziewczynkę![/QUOTE]

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie Gabi.
Mam nadzieję, że wreszcie się ogarną i uda się uzyskać zrzeczenie suni, to jest teraz najważniejsze, potem sobie jakoś poradzimy, wspólnie damy radę.



Z ust mi to wyjęłaś.

Czy nie ma jakiejś fundacji/skarpety zajmującej się dobkami tak jak ON-kami?[/QUOTE]

[quote name='Klementynkaa']jeste Nadzieja Dobermana i już wiemy o całej sytuacji, jesli tylko uda się sunię "odbić" to bierzemy ją pod nasze skrzydła z Waszą (mam nadzieję) pomocą.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za obecność na wątku i wszelką oferowaną pomoc!!!!!

P. Danusia do mnie przed chwilą dzwoniła. Sytuacja wygląda następująco:

Pani Lary nie chce jej wydać, jest oburzona, że w ogóle ktoś wpadł na taki pomysł.

Pan natomiast powiedział p. Danusi, że bez problemu napisze, że się suni zrzeka i nam ją przekaże.


Nie mam pojęcia kto jest na papierze właścicielem Lary, czy ona ma książeczkę, szczepienia itd.

Pan jutro rano będzie się kontaktował z p. Danusią, aby mieć 100% pewność, że Lara zostanie zabrana.

Teraz trzeba znaleźć miejsce dla Lary i transport, no i oczywiście pozostaje kwestia finansowa.

U Ulki12 trzeba zapłacić z góry za miesiąc.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']pisałyście, że doba to 12 zł, tak (z karmą czy bez?)? czyli na JUŻ trzeba nam 360zł + transport + zapas na weta bo diabli wiedzą w jakim stanie jest suczka.
ile km jest do Uli z DG? z 40? chyba mniej.[/QUOTE]

Tak, doba 12 zł z karmą plus wet.

Właśnie Lara jest z panią na dworze.

Może pani wystraszyła się sytuacji i teraz chce pokazać, że o nią dba.

Lara jest chuda, ale chyba nic jej nie dolega. Biega i chce się bawić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']jednorazowo mogę dorzucić do hotelu 50 zł[/QUOTE]

Jolu, dzięki serdeczne.

Ustalenia są takie:

Pan nie może czekać do weekendu/ lub nie chce????

Jutro ma przekazać Larę Myszy2 i AgusiP (dziewczyny jak zawsze jesteście niezawodne i można na Was liczyć - dzięki serdeczne!!!!!!!) P. Danusia też przy tym będzie.
Myszka rozmawiała z p. Justyną z hoteliku w Sarnowie i awaryjnie jest miejsce dla Lary do soboty/niedzieli. Dziewczyny sunię zawiozą.
Koszt ok. 20 zł doba.

Żeby tylko udało się Larę przechwycić. Ma to nastąpić jutro około 18.30

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Bardzo się cieszę i trzymam mocno, mocno kciuki!:kciuki:

Gabi, niepokoi mnie tylko jedna kwestia....Czy obecna właścicielka także zrzeknie się psa....?[/QUOTE]

Mnie też to niepokoi.

Jeśli facet napisze oświadczenie, ona może narobić "kwasu".

Dlatego Mysza mi doradziła, żebym jutro nie jechała z Nimi, żeby nikt z sąsiadów mnie przypadkiem nie zobaczył.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...