Jump to content
Dogomania

ZNALEZIONA olbrzymka z tatuażem - Aleksandrów Łódzki


drackok

Recommended Posts

ZNALEZIONA w Aleksandrowie Łódzkim:
"Jestem z Aleksandrowa Łódzkiego i około 2 tygodnie temu znaleźliśmy na ulicy sukę sznaucerka olbrzymkę błąkającą się po okolicy. Zabraliśmy ją do domu, najdziwniejsze jest to że sunia wyglądała jakby wyszła od fryzjera , bardzo ładna przycięta bardzo zadbana. Zabraliśmy ją do domu licząc że za chwilę pojawi się jakieś ogłoszenie nie chcieliśmy żeby wpadła pod samochód i żeby się jej coś stało. Do dzisiejszego dnia nie ma żadnego ogłoszenia zamierzamy jeszcze podpytać salony fryzjerskie w Aleksandrowie no ale raczej nic to nie da. Kilka istotnych informacji na temat suni
- jest rasowym sznaucerem o nr tatuażu 721K - hod. Ca De Presaldi
- niestety hodowca nie hoduje już sznaucerów i nie udało mu się odszukać informacji o sprzedaży chociaż dla mnie trochę dziwna sytuacja ponieważ doskonale wiedział o jakim psie mówię (sunia ma skrzywionego siekacza a z punktu widzenia wystawowego to lipa :) )
- sunia ma 9 lat jeżeli poprawnie odczytałem nr tatuażu (sprawdziłem w ZKWP)
- jest bardzo łagodna
- przebywa z dwoma psami nie jest agresywna dla zwierząt
- bardzo łagodna dla dzieci mamy 2 letnią córkę która wiesza się jej na szyi a sunia ma dla niej nieskończoną cierpliwość
- jest przylepą uwielbia być głaskana
- źle znosi pobyt samemu - bez ludzi
- jest w bardzo dobrej kondycji - myśleliśmy z weterynarzem wrażenie że to maksymalnie 4 letnia sunia, jedyna rzeczą wskazującą że może być starsza to starte zęby ale to mogła być przyczyna inna
- bardzo zadbana
- ciężko przeżywa tą sytuację po 4 dniach od znalezienia zaczęła okazywać jakiekolwiek oznaki radości
- trzymana w domu , :)
- lubi spacery
- wychodzę z nią na spacer bez smyczy i nie chciała uciekać (początkowo na lince) teraz nawet jak nie zamknę furtki to nie ucieka
- reaguje na imię Kaja ( przynajmniej takie ma z rodowodu) i reaguje
- raczej jest zdrowa
- nie wie co to zabawa z piłką, patykiem z gryzakiem itp to może świadczyć że przebywała ze starszymi ludźmi , to trochę dziwne żeby nie miała żadnych instynktów biegania za piłką itd. ale myślę że to kwestia pracy no i na pewno w tej chwili jest w stresie i powoli uwalnia oznaki zabawy i radości
- w nocy śpi z nami w domu i to śmieszne ale jak położy się w jednym miejscu to tak jakby nie było psa
- ogólnie trudno nam uwierzyć że ktoś mógł się jej pozbyć celowo bo sunia jest kochana, niestety nie umie zbyt dużo ale szybko się uczy jak na swój wiek"

[email][email protected][/email]

[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.611936448837967.1073741972.106101606088123&type=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...